Dětský den s Jakubem Vágnerem na Katlově

16.5.

Dětský den s Jakubem Vágnerem na Katlově

Dětský den na Katlově, to je již tradiční akce pro celou rodinu, která se koná 2.6.2018 na jezeře Katlov. Od samého rána je pro rodiče a děti připraven program plný dobrodružství, který bude spojen kromě jiného také s tématem rybaření. Celý program vyvrcholí koncertem kapely Čechomor s Martinou Pártlovou a hudebním vystoupením Adély Částkové.
Jezero Katlov na Kutnohorsku ožije a otevře své brány široké veřejnosti v rámci oslav Dětského dne. Vstup i parkovné bude po celý den zdarma a rodiče i děti si v rámci připraveného programu přijdou na své. Nejmenší děti se mohou těšit na své pohádkové kamarády. Zaskotačit si mohou na skákacím hradě Českých drah a užít si mohou i spoustu dalších pohádkových atrakcí. Zkrášlování proběhne při malování na obličej pro děti u kosmetického stánku Mary Kay. Milovníci techniky si vyzkouší práci s bagrem nebo budou moci detailně prozkoumat profesionální hasičské auto. Abyste si vzpomínky na tento den zachovali co nejdéle můžete se s celou rodinou nechat vyfotit v cewe fotokoutku.
Jelikož Jakub Vágner je známý rybář a dobrodruh, tak samozřejmě nebude chybět ani rybářská školička, kde se děti naučí od předních osobností české rybařiny mnoho nového. V rámci přednášek se s Vámi Jakub podělí o své zážitky z nebezpečných výprav do Amazonie, Konga a dalších koutů světa. Nebude chybět ani autogramiáda a návštěvníci si budou moci prohlédnout akvarijní expozici sladkovodních ryb, které se skrývají pod hladinou jezera Katlov. Pro milovníky pejsků jsou připraveny ukázky sportovní kynologie, bull sportu, dogfrisbee a předvedení jízdy s psím spřežením nebo projížďky na koních. 
Celý den vyvrcholí koncertem kapely Čechomor s Martinou Pártlovou a hudebním vystoupením Adély Částkové.  Tato událost bude také opravdovou oslavou rybaření, protože dojde k vyhlášení evropských juniorských šampionů, kteří na Katlově budou od středy do soboty měřit svoje síly v chytání kaprů. 

Další zprávy z kategorie "Cestování"

26.9.

Co je to vlastně IDS Pk?

Od 1. ledna 2008 byl Integrovaný dopravní systém Pardubického kraje (IDS Pk) spuštěn za účasti dopravců

Cestování celý článek
19.4.

Ostrava je Městem pro byznys 2017!

Cenu Energetický starosta roku uděluje společnost Amper Holding za mimořádné osobní angažmá v oblasti hospodaření s energií nad rámec zákonných povinností a s přínosem pro spravovanou obec. Cílem je podpořit projekty na rozvoj odpovědného hospodaření s energií a přispívat k modernizaci a zlepšování životního prostředí obcí. Energetickým starostou roku 2017 se stal Pavel Bezděk ze Skutče.

Cestování celý článek
25.5.

Zástupci dalších krajů obdivovali záměr galerie ve Winternizových automatických mlýnech

Naše krajské město je pro mnoho lidí velkým překvapením. Ucelená městská památková rezervace, nádherný zámek uprostřed gotických valů a romantický Příhrádek.

Cestování celý článek
21.3.

Přivítat jaro a připravit se na nadcházející Velikonoce mohou o víkendu lidé ve Svinčanech.

Kromě jarní výstavy láká jarmark také na jízdy dětí na koni v prostorách zahradnictví a ukázky staročeské zabijačky, která se bude konat v areálu hasičské zbrojnice.

Cestování celý článek
11.5.

Páteří integrace je železnice

Jak ukazují první výsledky, cestujících ve veřejné dopravě nepatrně přibylo.

Cestování celý článek
23.11.

Proč narazil do sloupu veřejného osvětlení?

Třiadvacetiletý mladý řidič osobního vozu Škoda Fabia zřejmě rychle zapomněl, co se v autoškole naučil.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting