Lanškroun pořizuje elektronickou úřední desku

4.7.

Lanškroun pořizuje elektronickou úřední desku

Lanškroun pořizuje elektronickou úřední desku

Město Lanškroun je mezi prvními městy, které nahrazují klasickou úřední desku elektronickým zařízením. Již na konci července tohoto roku bude na severní straně lanškrounské radnice umístěno zařízení, které je vybaveno velkoplošným LCD displejem o úhlopříčce 32 palců. Řešení by mělo být jednoduché s ovládacím rozhraním přátelským široké veřejnosti. Stávající úřední deska, která je umístěna ve výloze základní školy v dolní části náměstí J. M. Marků již nebude úřední deskou, ale pouze nástěnkou. Ta bude sloužit ke zveřejňování vybraných dokumentů, jako jsou např. záměry prodeje a pronájmu majetku, rozpočtu či závěrečného účtu města nebo např. pozvánek na jednání zastupitelstva. Text na elektronické úřední desce bude možno zvětšovat, což umožní komfortnější zobrazování jejího obsahu lidem s vadami zraku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.10.

Fakulta filozofická Univerzity Pardubice pořádá mezinárodní lingvistickou konferenci věnovanou germanistice. Zve i na Den německého jazyka

Během dne proto vystoupí nejen akademičtí pracovníci, ale i reprezentanti high-tech průmyslu, česko-německých organizací nebo umělci.

Společnost celý článek
27.4.

Tyršovy sady mají vlastní webovku

Pardubice chtějí v rámci větší otevřenosti radnice vůči veřejnosti postupně zřídit stránky pro veškeré velké projekty města.

Společnost celý článek
6.6.

Neziskovky opět představí své nápady na burze filantropie

Na burze se tak představí jako nováček spolek Hurá na výlet, který bojuje proti takzvaným „šmejdům“, kteří lákají na podvodné prodejní akce. Spolek Hurá na výlet proto pořádá pro seniory, kteří touží cestovat a navštěvovat kulturní akce, vlastní zájezdy. Pro jejich konání shání podporu donátorů, aby byly pro seniory i nadále cenově dostupné.

Společnost celý článek
1.12.

Benefiční Prima bazar podpoří stavbu kostela

S nápadem uspořádat obdobu blešího trhu přišli pořadatelé litomyšlského Prima bazaru

Společnost celý článek
23.12.

Chrudim předala svůj plán rozvoje na ministerstvo

Integrovaný plán vytvořilo města za pomoci občanů ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou Pardubického kraje.

Společnost celý článek
14.5.

Lidovci zkritizovali agresivní kampaň TOP 09 se složenkami

Mnoho lidí se zbytečně po přečtení částky vyděsí a už dále nebudou číst text na složence.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting