Pardubičtí hokejisté ustáli nervák s Třincem

29.1.

Po pátečním vítězství pardubických hokejistů na ledě pražské Sparty čekal na tým HC Moeller nedělní duel s oceláři z Třince. A byl to zápas vpravdě adrenalinový! Celkem 11 branek padlo do obou sítí před zraky naplněné pardubické ČEZ Areny, jejíž fanoušci tým povzbuzovali, jak jen to bylo možné. Moelleři zcela jednoznačně ovládli první polovinu střetnutí, když vedli nejprve 3:0, poté 4:1. Zocelení vítkovičtí oceláři ovšem dokázali téměř nemožné, totiž vyrovnat na samém začátku třetí části hry. Peter Pucher a Jan Čaloun, dvojice, jejíž smysl pro hru a doslova hokejově zlatnická preciznost, podvakráte posunula domácí k vítězství. Slezský Třinec sice, pravda, dvě minuty před koncem zápasu snížil na rozdíl jediné branky, jenže to už nic nezměnilo na konečném vítězství Pardubic, a to ani po téměř minutové power-play ocelářů. Po třetinách 2:0, 2:3 a 2:2 porazily Pardubice Třinec 6:5 a posunuly se tak na druhé místo v tabulce hokejové O2-extraligy ledního hokeje. Zápas sledovalo 8.124 diváků.

Další zprávy z kategorie "Sport"

14.6.

V neděli znovu na bruslích do pardubických ulic

Nedělní odpoledne si mohou příznivci in-line bruslí zpříjemnit účastí na dalším pokračování akce Pardubice na bruslích.

Sport celý článek
17.1.

Vítkovičtí oceláři nakoupili sedm branek

Střela za Lašákova záda nebyla uznána sudími jako gólová.

13.8.

Premiér na Juniorce

Sám premiér si vyzkoušel kurty pod pardubickým zámkem, když nastoupil k exhibiční čtyřhře.

5.1.

HC Pardubice má nového sponzora

Společnost ČD-Telematika, a.s. se od 1. ledna 2007 stala novým sponzorem HC Moeller Pardubice.

3.5.

Hradubický běh má 2 starty a 1 cíl

„Start zazní v obou městech současně a účastníci se setkávají v polovině celkové trasy v Čeperce, kde je čeká vyhodnocení a přátelské popovídání při občerstvení,“ říká organizátor Hradubického běhu Petr Hochman.

31.3.

Vstupenky na Velkou jsou již v prodeji

V nabídce jsou vstupenky na stání, k sezení na otevřených i krytých tribunách a samozřejmě do loží. Ceny vstupenek se pohybují od 190 korun za místo ke stání až po 3600 korun za vstupenky do lóží.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting