Pardubičtí hokejisté ustáli nervák s Třincem

29.1.

Po pátečním vítězství pardubických hokejistů na ledě pražské Sparty čekal na tým HC Moeller nedělní duel s oceláři z Třince. A byl to zápas vpravdě adrenalinový! Celkem 11 branek padlo do obou sítí před zraky naplněné pardubické ČEZ Areny, jejíž fanoušci tým povzbuzovali, jak jen to bylo možné. Moelleři zcela jednoznačně ovládli první polovinu střetnutí, když vedli nejprve 3:0, poté 4:1. Zocelení vítkovičtí oceláři ovšem dokázali téměř nemožné, totiž vyrovnat na samém začátku třetí části hry. Peter Pucher a Jan Čaloun, dvojice, jejíž smysl pro hru a doslova hokejově zlatnická preciznost, podvakráte posunula domácí k vítězství. Slezský Třinec sice, pravda, dvě minuty před koncem zápasu snížil na rozdíl jediné branky, jenže to už nic nezměnilo na konečném vítězství Pardubic, a to ani po téměř minutové power-play ocelářů. Po třetinách 2:0, 2:3 a 2:2 porazily Pardubice Třinec 6:5 a posunuly se tak na druhé místo v tabulce hokejové O2-extraligy ledního hokeje. Zápas sledovalo 8.124 diváků.

Další zprávy z kategorie "Sport"

3.5.

Michal Matějovský zvítězil v prvním závodě FIA ETTC na Hungaroringu

Díky výborně zvládnuté sobotní kvalifikaci startoval Michal Matějovský v prvním nedělním závodě z pole position ze druhé pozice. I když se mu start za relativně chladného a zamračeného počasí povedl, druhé místo posléze ztratil. Trpělivou jízdou ji ještě před půlkou ale získal zpět. "Pak už jsem jel na jistotu a hlídal si pouze soupeře ze své kategorie TC2. Snažil jsem nedělat zbytečné chyby a nakonec se mi tato taktika vyplatila a závod jsem vyhrál," popisuje průběh prvního závodu Michal Matějovský.

Sport celý článek
7.6.

Homeless world cup 2007

Fotbalisté z řad uživatelů služeb občanského sdružení SKP-CENTRUM skončili druzí v národní kvalifikaci v pouličním fotbale.

2.10.

Na hokej do ČEZ Areny již za 14 dní

Za čtrnáct dní má pardubická ČEZ Arena, po více než čtyřměsíční dostavbě, opět zahájit plný provoz.

3.1.

Slávistická hokejová mlátička knokautovala Pardubice

Již první třetina hokejového duelu Slavia versus Pardubice začala pro Východočechy hodně neslavně.

13.8.

Premiér na Juniorce

Sám premiér si vyzkoušel kurty pod pardubickým zámkem, když nastoupil k exhibiční čtyřhře.

29.3.

Pardubice jsou ve finále play-off!

Včera v 17.00 hodin nastoupili hokejisté HC Moeller Pardubice do boje o postup do finále proti HC Mountfield České Budějovice.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting