Primátor přijme basketbalové mistry

23.6.

Šest mládežnických basketbalových družstev se sejde v příštím týdnu ve Společenském sále pardubické radnice. Vedení města se mohou pochlubit vynikajícími úspěchy v nejvyšších republikových soutěžích. „Sezona 2008/2009 byla pro pardubický mládežnický basketbal mimořádně úspěšná. Ze šesti kategorií mládeže získali pardubičtí mladíci čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a jedno 4. místo. Titul mistra republiky si vybojovali mladší minižáci U12, starší minužáci U13, žáci U14 a dorostenci U16. Druzí skončili v národním finále nejmladší minižáci U11. Junioři U18 byli v republikovém klání čtvrtí,“ řekl Kazimír Svoboda z odboru komunitních služeb. Basketbalové naděje přijme primátor Pardubic Jaroslav Deml ve středu 24. června v 15:00. Slavnostní setkání bude moderovat hlasatel basketbalových utkání v Pardubicích Oldřich Bartošek.

Další zprávy z kategorie "Sport"

6.5.

Choceň se připravuje na evropský šampionát žáků v baseballu

Kromě sportující mládeže přiláká turnaj do regionu i spoustu dalších lidí, kteří s dětmi přijedou jako doprovod.

Sport celý článek
17.4.

Velikonoční víkend ve znamení koní a závodů všestrannosti

Soutěže všestrannosti začínají v sobotu 19. dubna už v 7:00 hodin drezurními zkouškami, na které navážou parkury. Terénní zkoušky jsou připraveny na neděli 20. dubna, první závodníci se na trať vydají v 8:00 hodin. Vstupné pro diváky je zdarma.

1.6.

Primátorka a náměstci poděkovali zlatým hokejistům

Každý si odnesl i zlatý přívěšek v podobě hokejisty, úspěšní sportovci se pak na oplátku podepsali do městské kroniky.

16.7.

ČEZ Arena pojme 10.146 lidí

Časový skluz dostavby ČEZ Arény bude znamenat, že hokejisté HC Moeller nestihnou začátek O2 extraligy v domácím prostředí.

20.6.

Sportovní park Pardubice 2017 - registrace dobrovolníků

Jako dobrovolník budeš poskytovat potřebné informace návštěvníkům parku, asistovat při sportovních stanovištích dětem i dospělým, budeš moci pomáhat se souvisejícími organizačními činnostmi, zkrátka budeš součástí skvělého týmu, který významně pomůže hladkému průběhu tak jedinečného projektu, jakým Sportovní park Pardubice 2017 jednoznačně je!

3.5.

Hradubický běh má 2 starty a 1 cíl

„Start zazní v obou městech současně a účastníci se setkávají v polovině celkové trasy v Čeperce, kde je čeká vyhodnocení a přátelské popovídání při občerstvení,“ říká organizátor Hradubického běhu Petr Hochman.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting