Primátor přijme basketbalové mistry

23.6.

Šest mládežnických basketbalových družstev se sejde v příštím týdnu ve Společenském sále pardubické radnice. Vedení města se mohou pochlubit vynikajícími úspěchy v nejvyšších republikových soutěžích. „Sezona 2008/2009 byla pro pardubický mládežnický basketbal mimořádně úspěšná. Ze šesti kategorií mládeže získali pardubičtí mladíci čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a jedno 4. místo. Titul mistra republiky si vybojovali mladší minižáci U12, starší minužáci U13, žáci U14 a dorostenci U16. Druzí skončili v národním finále nejmladší minižáci U11. Junioři U18 byli v republikovém klání čtvrtí,“ řekl Kazimír Svoboda z odboru komunitních služeb. Basketbalové naděje přijme primátor Pardubic Jaroslav Deml ve středu 24. června v 15:00. Slavnostní setkání bude moderovat hlasatel basketbalových utkání v Pardubicích Oldřich Bartošek.

Další zprávy z kategorie "Sport"

27.1.

Pardubické “Portréty z fotoalba“ zvítězily

Po pětiletém úsilí si děvčata ve věku od 11 do 13 let splnila svůj sen a stala se oficiálně mistryněmi.

Sport celý článek
3.7.

Travní lyžování v Čenkovicích

Projekt byl realizován ve velmi krátké době a ubytovací prostory a vlek byly k dispozici už v letošní nevydařené zimní sezóně.

9.2.

Nejlepší sportovci Pardubicka za rok 2008

Podstatným kritériem je umístění na předních místech v prestižních soutěžích v hodnoceném roce.

3.5.

Michal Matějovský zvítězil v prvním závodě FIA ETTC na Hungaroringu

Díky výborně zvládnuté sobotní kvalifikaci startoval Michal Matějovský v prvním nedělním závodě z pole position ze druhé pozice. I když se mu start za relativně chladného a zamračeného počasí povedl, druhé místo posléze ztratil. Trpělivou jízdou ji ještě před půlkou ale získal zpět. "Pak už jsem jel na jistotu a hlídal si pouze soupeře ze své kategorie TC2. Snažil jsem nedělat zbytečné chyby a nakonec se mi tato taktika vyplatila a závod jsem vyhrál," popisuje průběh prvního závodu Michal Matějovský.

9.4.

Stanovisko pořadatele k posunu termínu konání kvalifikačního kola seriálu Zlatá podkova 2013 v Pardubicích

Pro umožnění kvalitní přípravy a splnění náročných technických parametrů (a s ohledem na bezpečnost jezdců a koní) navrhl pořadatel konat kvalifikaci ZP v náhradním termínu 26. -28. 4. 2013.

12.4.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo

Všichni tři uchazeči, tedy Ivo Ulich a partneři, Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost, s.r.o., budou mít šanci svůj zájem o kapitálový vstup do městem vlastněného fotbalového celku představit rovněž zastupitelům 25. dubna 2017. Městské radní dnes zaujala nejvíce prezentace Ivo Ulicha a partnerů.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting