Primátor přijme basketbalové mistry

23.6.

Šest mládežnických basketbalových družstev se sejde v příštím týdnu ve Společenském sále pardubické radnice. Vedení města se mohou pochlubit vynikajícími úspěchy v nejvyšších republikových soutěžích. „Sezona 2008/2009 byla pro pardubický mládežnický basketbal mimořádně úspěšná. Ze šesti kategorií mládeže získali pardubičtí mladíci čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a jedno 4. místo. Titul mistra republiky si vybojovali mladší minižáci U12, starší minužáci U13, žáci U14 a dorostenci U16. Druzí skončili v národním finále nejmladší minižáci U11. Junioři U18 byli v republikovém klání čtvrtí,“ řekl Kazimír Svoboda z odboru komunitních služeb. Basketbalové naděje přijme primátor Pardubic Jaroslav Deml ve středu 24. června v 15:00. Slavnostní setkání bude moderovat hlasatel basketbalových utkání v Pardubicích Oldřich Bartošek.

Další zprávy z kategorie "Sport"

3.5.

Hradubický běh má 2 starty a 1 cíl

„Start zazní v obou městech současně a účastníci se setkávají v polovině celkové trasy v Čeperce, kde je čeká vyhodnocení a přátelské popovídání při občerstvení,“ říká organizátor Hradubického běhu Petr Hochman.

Sport celý článek
12.3.

Do ČEZ Areny v bílých rukavičkách!

Po pátečním vítězství a sobotní prohře je stav HC Moeller Pardubice versus HC Znojemští Orli 3:1 na zápasy.

9.10.

Letos uplyne 140 let od prvního ročníku Velké pardubické

Letošní 124. Velká pardubická s Českou pojišťovnou se uskuteční druhou říjnovou neděli.

12.4.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo

Všichni tři uchazeči, tedy Ivo Ulich a partneři, Alessandro Barilli a sdružení společností KONCEDO, s.r.o. a Hala Kněžmost, s.r.o., budou mít šanci svůj zájem o kapitálový vstup do městem vlastněného fotbalového celku představit rovněž zastupitelům 25. dubna 2017. Městské radní dnes zaujala nejvíce prezentace Ivo Ulicha a partnerů.

28.1.

Budoucí biatlonová persona? Mikuláš Karlík nemá na olympiádě již dva roky přemožitele

Mikuláš Karlík přijel na Vysočinu v pozici jednoho z největších favoritů biatlonových soutěží. Jeho ambice byly oprávněné, před dvěma lety totiž v kategorii mladších žáků suverénně ovládl závod jednotlivců i s hromadným startem a se třemi zlatými medailemi se vrátil domů do Letohradu. Letos na své úspěchy navázal totožným způsobem.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting