Primátor přijme basketbalové mistry

23.6.

Šest mládežnických basketbalových družstev se sejde v příštím týdnu ve Společenském sále pardubické radnice. Vedení města se mohou pochlubit vynikajícími úspěchy v nejvyšších republikových soutěžích. „Sezona 2008/2009 byla pro pardubický mládežnický basketbal mimořádně úspěšná. Ze šesti kategorií mládeže získali pardubičtí mladíci čtyři zlaté medaile, jednu stříbrnou a jedno 4. místo. Titul mistra republiky si vybojovali mladší minižáci U12, starší minužáci U13, žáci U14 a dorostenci U16. Druzí skončili v národním finále nejmladší minižáci U11. Junioři U18 byli v republikovém klání čtvrtí,“ řekl Kazimír Svoboda z odboru komunitních služeb. Basketbalové naděje přijme primátor Pardubic Jaroslav Deml ve středu 24. června v 15:00. Slavnostní setkání bude moderovat hlasatel basketbalových utkání v Pardubicích Oldřich Bartošek.

Další zprávy z kategorie "Sport"

22.8.

Pasos hlásí: „Na PVP jsme připraveni“

Pardubická Krtkova aréna bude již v příštím týdnu hostit Pohár vítězů pohárů evropských zemí (PVP) v softballu mužů.

Sport celý článek
11.3.

Baníkovci vzbudili na pardubickém nádraží rozruch

V pondělí 9. března po poledni bylo na pardubickém vlakovém nádraží rušněji než v jiné dny.

29.3.

Pardubice jsou ve finále play-off!

Včera v 17.00 hodin nastoupili hokejisté HC Moeller Pardubice do boje o postup do finále proti HC Mountfield České Budějovice.

1.8.

Srpnové bruslení centrem Pardubic

Sraz účastníků bude v 19:00 hodin na parkovišti u ČEZ arény.

8.3.

Kdy pro vstupenky na hokejové čtvrtfinále?

Klub HC Moeller Pardubice zveřejnil systém prodeje vstupenek na případný pátý zápas čtvrtfinále.

17.3.

Čtvrtfinále skončilo roztržkou na tiskovce

Na tiskovce po 7. zápasu čtvrtfinále mezi Pardubicemi a Znojmem došlo na slovní válku.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting