img
Hepi úklidové služby

Nabídka jednorázového i periodického kompletního úklidu firem, domácností a bytových domů. Čištění koberců a sedacích souprav profesionální technikou. Provozní doba není uvedena.

Pardubice +420 608 444 493 Napsat email

img
Dafa servis

Provádíme úklid domácností, firem a čištění koberců. Nabízíme půjčování strojů na čištění koberců i parní čištění. Udržujeme zeleň či zahrady. Otevírací doba: nonstop

Holice +420 606 211 514 Napsat email

img
Ekosan s.r.o.

Deratizace celoplošné a ohniskové, dezinfekce, dezinsekce, ochrana dřeva. Provádíme likvidace plísní, bakterií, hubení dřevokazného hmyzu, červotočů, rusů, tesaříků, švábů, mravenců, potkanů, myší. Chráníme dřevo tlakovou injektáží. Nátěry, postřik. Provozní doba není k dispozici.

Chrudim +420 775 960 501 Napsat email

img
Kospa systém, v.o.s.

Nabídka úklidových služeb. Provozní doba není k dispozici.

Pardubice +420 800 178 249 Napsat email

img
Marius Pedersen a.s.

Nabízíme sběr, svoz, přepravu, zpracování, úpravu, využití a odstraňování odpadů. Realizujeme sanace ekologických zátěží. Poskytujeme technické služby: údržba komunikací, zeleně, osvětlení a světelné signalizace. Zajišťujeme facility management.

Pardubice - Černá za Bory +420 466 053 830 Napsat email

img
O.K. Focus

Firma O.K. FOCUS má široké spektrum služeb pro své zákazníky v Pardubicích, Chrudimi, Hradci Králové, ale i po celé ČR. Nabízíme kompletní úklidový servis domácností i firem, čistíme interiéry vozidel, tepujeme koberce a čalouněný nábytek. Prodáváme úklidovou techniku, hygienické a čisticí prostředky. Provozujeme půjčovnu tepovacích strojů, podlahových čistících strojů a průmyslových vysavačů. Provádíme ochranu majetku a osob včetně instalace kamerového systému. Malířskou činnost, stěhovací a vyklízecí služby, nákup a pokládku podlahových krytin.

Pardubice +420 776 394 600 Napsat email

img
Vemi - úklidová služba, s.r.o.

Zajišťujeme úklidové práce v objektech firem a státní správy, bytových domech školách a domácnostech. Kromě klasických úklidových služeb jsme schopni zajistit i mimořádné úklidové práce po malování a stavebních úpravách. Svým zákazníkům poskytujeme plný servis v úklidových službách.

Pardubice +420 466 614 608 Napsat email

img
Vidocq, s.r.o.

Bezpečnostní a hlídací agentury. Zajišťujeme ostrahu objektů, majetku, bezpečnostní a úklidové služby, správu a údržbu nemovitostí. Poskytujeme náhradní plnění. Provozní doba není k dispozici.

Pardubice +420 464 629 911 Napsat email

Celkem v kategorii 8 firem


    Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting