Zrcadlo umění 2019

Nezařazené Zrcadlo umění 2019

Pardubice čeká devatenáctý ročník Zrcadla umění!

V době, kdy se bude pomalu schylovat k ukončení školního roku a děti i dospělí se již budou těšit na prázdninová dobrodružství, se Pardubice stanou centrem amatérské kultury. Od 13. do 15. června zde v rámci jarní části městských slavností proběhne již 19. ročník Zrcadla umění, který opět slibuje velmi atraktivní program pro každého, kdo se rozhodnete jej navštívit.

Zahájení třídenního festivalu proběhne ve čtvrtek 13. 6. v 10:00 na Pernštýnském náměstí. Ještě na ten den jsou pro návštěvníky připraveny workshopy pro děti a také vědecko-technický jarmark Univerzity Pardubice.

Večer se pak můžete těšit na dechové a smyčcové koncerty jak na Pernštýnském náměstí, tak v Kulturním domě Hronovická. Jako zakončení dne je na Pernštýnském náměstí přichystána beseda s herečkou Bárou Seidlovou a režisérem S. A. Brabcem následovaná promítáním 35milimetrového filmu.

V pátek se hlavní působiště Zrcadla umění přesune na třídu Míru, kde se můžete těšit na workshop s výtvarnicí Nikolou Březinovou, taneční vystoupení folklorní skupiny Radost nebo Vem Camara capoeira Pardubice. Program zakončí galavečer s názvem Doteky Tance. Páteční program na hlavním pardubického bulváru doprovodí několik vystoupení kulturních skupin školek a škol, včetně stacionáře Mirea, a saxofony Pavla Merty.

Páteční posezení v Tyršových sadech Vám zpříjemní studenti pardubické konzervatoře. Na Pernštýnském náměstí se pak můžete těšit na pěvecké soubory složené jak z dospělých, tak i z dětí, a nakonec na folkovou skupinu Pouta.

V sobotu se celý festival přesune zpět na Pernštýnské náměstí. Na pódiu se ukáží známé kapely z Pardubicka. Těšit se můžeme například na JK Band, Rodeo, The May Revolution nebo kapelu Hlavou dolů. Pomyslnou tečku za celým třídenním festivalem pak bude mít na starost legendární kapela Kalkata Band se svým příjemným punk-rock’n’rollem.

Těšíme se na Vaši návštěvu na festivalu pardubické kultury, na Zrcadle umění 2019!

Zaslat tuto akci emailem
více zde: https://www.facebook.com/events/2050776355227666/

Místo má aktuálně akcí: 3

10:00 - 20:00 13.6.2019 - 15.6.2019 Pardubice

Vybrané akce z kategorie "Nezařazené":

Nezařazené Hradecký Majáles 2020

Hradecký Majáles 2020

14. ročník Hradeckého Majálesu, majálesový průvod, volba nového krále a královny, desítky doprovodných akcí v rámci měsíce studentů a jako třešnička na dort Majáles open-air festival!

12:00 - 23:55 8.5.2020 - 8.5.2020
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting