Podzimní Městské slavnosti - 2019

Slavnosti Podzimní Městské slavnosti - 2019

10. 10. 2019 | ČTVRTEK.

16:00 Spanilá jízda kočárů

Trasa: závodiště, Teplého, 17. listopadu, tř. Míru, Pernštýnské nám.

PERNŠTÝNSKÉ NÁMĚSTÍ

16:00–20:00 Pernštejnská hospoda – party stan se staročeskými

specialitami

16:30–17:00 Vystoupení Tělocvičné jednoty Sokol Pardubice,

Lázně Bohdaneč a Chrudim

17:00 Příjezd kočárů na Pernštýnské náměstí

za účasti historických osobností.

Návrat kočárů zpět po trase Karlovina, S. K. Neumanna,

Pichlova a závodiště.

17:30–18:15 Lucie Klasek – The StringZ

18:15 Promítání filmu Arabela

DOPROVODNÝ PROGRAM:

9:00 a 11:00 Loutková kriminální komedie „Don Šajn“ v podání studentů SPŠE.

Historická klubovna Evropského spolkového domu 

 11. 10. 2019 | PÁTEK.

TŘÍDA MÍRU

12:00–18:00 Hrajeme si na bulváru – děti mohou malovat na obří

malířské plátno

12:00–18:00 Dětské atrakce

15:00–17:00 Dětské workshopy – výroba filmových masek pro děti

15:00–17:00 Dětský program s HC Dynamo Pardubice

17:00 Dětský průvod filmových masek

(od sochy J. Kašpara na Pernštýnské nám.)

PERNŠTÝNSKÉ NÁMĚSTÍ

10:00–22:00 Pernštýnské tržiště – řemeslné a prodejní stánky

10:00–22:00 Pernštejnská hospoda – party stan se staročeskými

specialitami

17:30–18:30 Čiperkové

18:45 Rockset – World ROXETTE tribute band

20:00 Promítání filmu Dívka na koštěti

DOPROVODNÝ PROGRAM:

10:00–16:00 Muzeum Rosice n. L. – za příznivých podmínek parková železnička

s možností svezení. Podrobnosti na www.motoracek.cz.

 12. 10. 2019 | SOBOTA.

TŘÍDA MÍRU

10:00–18:00 Hrajeme si na bulváru – děti mohou malovat na obří

malířské plátno

10:00–18:00 Dětské atrakce

14:00–16:00 Dětský program s HC Dynamo Pardubice

14:00–16:00 Dětské workshopy – aktivity a hry, výroba lampiónů

13:00–17:00 Láska z pasáže – natáčení filmu

za první republiky – živé scény

(třída Míru, Zelená brána, Příhrádek)

PERNŠTÝNSKÉ NÁMĚSTÍ

9:00–22:00 Pernštejnská hospoda – party stan se staročeskými

specialitami

9:00–22:00 Pernštýnské tržiště – řemeslné a prodejní stánky

Fotokoutek – focení ve stylu FILM

9:00 Dny medu – průvod včelařů městem

9:20 Přivítání průvodu včelařů primátorem statutárního

města Pardubice

BĚH NADĚJE

9:40 Vystoupení Pohybové studio Hroch

9:50 Vystoupení aerobik – Univerzitní sportovní klub

10:00 Trasa pro běžce: Pernštýnské náměstí, Na Třísle, ul. Labská,

Tyršovy sady, Sukova třída – cyklostezka, Zelenobranská,

Pernštýnské náměstí

10:00 start běžci, 10:30 – start kola a koloběžky

Poradenství zdravé výživy, měření tlaku a tuku

11:00 Ukončení Běhu naděje

13:00 Start Oldtimer Corso – spanilá jízda městem

15:00 No Strings Orchestra

15:45 Vyhodnocení soutěže elegance

Oldtimer Corso Pardubice

16:15 Vystoupení Tělocvičné jednoty Sokol Pardubice,

Lázně Bohdaneč a Chrudim

16:40 Debata s režisérem Jiřím Vejdělkem

16:50 PM Stars Pardubice

17:00 No Strings Orchestra

18:00 Anna Slováčková a The Primes

18:45 Lampionový průvod – oblíbený průvod městem na trase

Pernštýnské náměstí, pod Zelenou branou, Tyršovy sady,

zámek, Labská, Wonkův most

Akce se koná TŘÍDA MÍRU a PERNŠTÝNSKÉ NÁMĚSTÍ

Zaslat tuto akci emailem
více zde: https://www.pardubice.eu/urad/radnice/odbory-magistratu/odbor-skolstvi-kultury-a-sportu/mestske-slavnosti/mestske-slavnosti-2019/podzimni-mestske-slavnosti/propagacni-materialy/?file=49401&page=4461368&do=download

Místo má aktuálně akcí: 3

10.10.2019 - 13.10.2019 Pardubice
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting