Česká pojišťovna RunTour Pardubice 2019

Sportovní Česká pojišťovna RunTour Pardubice 2019

8 měst, 8 závodů, 1 běžecká série a nespočet zážitků! Buďte s námi u osmé sezóny a proběhněte rok 2019 s RunTour.

Závěrečný závod sezóny 2019 - třešnička na konec? Přesně tak!

Nenechte si ujít poslední běh roku! RunTour v Pardubicích je unikátním a netradičním závodem, který si užijí malí i velcí. Dostihové závodiště plné překážek baví prostě každého! ???? Proběhněte se na místě, kam se normálně nedostanete. 

Zarezervujte si datum, zapište si jej do kalendáře, registrujte se na závod a vidíme se na startu! ????❓ FAQ - Nejčastěji kladené otázky ❓ 

➡ Jsou již spuštěné registrace?
Zatím ne, hned jak se spustí, budeme vás informovat. Registraci pak provedete na našich stránkách na odkaze http://www.run-tour.cz/cs/ucet 

➡ Jak na závod přihlásím své dítě?
Každý závodník, i dítě, musí mít založený svůj vlastní RunTour účet. Pokud dítě nemá svůj e-mail, který je podmínkou pro založení účtu, pak je možné ho založit na e-mail rodičů.

➡ Kdy mi dorazí startovní číslo?
Startovní číslo Vám přijde do e-mailu 14 dní před každým závodem RunTour společně s nejdůležitějšími informacemi před startem.

➡ Kde mohu zkontrolovat, že registrace proběhla úspěšně?
Úspěšnou registraci si můžete ověřit na startovní listině závodu na webu www.run-tour.cz v záložce „Města“. Po dokončení registrace od nás odchází také potvrzení formou e-mailové zprávy na Vámi uvedený kontaktní e-mail.

➡ Lze závod převést na jiné město či jinou osobu?
Ano, převod registrace možný je. Bezplatně vám tento převod provedeme do neděle týden před každým závodem (v případě pražského závodu je to 10 pracovních dnů před závodem).

Od pondělí do čtvrtka před závodem je přeregistrace zpoplatněna částkou 100 Kč. Na místě závodu bude změna registrace možná za 150 Kč a to přímo v sobotu, na 5 km od 8:30 do 11:00 a na 10 km od 8:30 do 12:00 hod. (u letních závodů budou časy posunuty klasicky o 4 hodiny později). Změny v registracích jsou možné jen v případě, že závod, na který se chce závodník přehlásit, má volnou kapacitu.

Do e-mailu napište své jméno, příjmení, původní město a distanci a zároveň i nové město a distanci, na které chcete závod převést. Pokud převádíte registraci na jinou osobu, je potřeba připojit její RTID.

➡ V případě, že se závodu ze zdravotních či jiných důvodů nemohu na poslední chvíli zúčastnit, může s mým startovním číslem běžet někdo jiný?
To bohužel nelze. Startovní číslo je vytištěno a načipováno na jméno registrovaného běžce. Pokud byste tedy své číslo dali jiné osobě, pak je to prohřešek proti pravidlům a dojde k diskvalifikaci tohoto závodníka.

Zaslat tuto akci emailem
více zde: http://www.run-tour.cz/cs/kalendar/pardubice

agrofert-park-dostihove-zavodiste-pardubice

@

Vybrané akce z kategorie "Sportovní":

Sportovní Extraliga: Dynamo Pardubice - Vítkovice

30.12.2019 - 30.12.2019 ČSOB Pojišťovna ARENA

Sportovní 3.kolo 1.České korfbalové ligy

3.kolo 1.České korfbalové ligy

3.kolo 1.České korfbalové ligy

10:00 - 13:00 1.12.2019 - 1.12.2019

Sportovní Extraliga: Dynamo Pardubice - Bílí Tigři Liberec

17:00 23.2.2020 - 23.2.2020 Enteria Arena Pardubice

Sportovní Extraliga: Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno

18:00 - 18:00 5.1.2020 - 5.1.2020 Enteria Arena Pardubice

Sportovní TAXIS Gladiator Race

TAXIS Gladiator Race

TAXIS Gladiator Race

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting