Ubytování v Pardubicích

Chcete zavítat do Pardubic na delší dobu než jen na jeden den? Nevíte, který ze zdejších hotelů, penzionů nebo ubytoven si zvolit? Tak právě pro Vás máme řešení. Můžete si vybrat ze široké škály ubytovacích zařízení.

Přehled ubytování Pardubicích

Z ubytovacích možností vybíráme ...

Máte rádi přepych a dobrá archivní vína? V tom případě si Vám dovolíme doporučit skvělý a luxusní hotel Zlatá štika, který se nachází blízko historického centra - Pernštýnského náměstí. Tento hotel prošel náročnou rekonstrukcí, jejímž hlavním cílem bylo zachovat jedinečné kouzlo starých zdí a spojit jej s nároky hostů přelomu tisíciletí. Najdete zde klid a intimitu, což obojí skýtá skutečný odpočinek a možnost načerpání sil.

foto pardubiceKvalitní ubytovací služby musí být spojeny se špičkovými službami gastronomickými. Francouzská restaurace je v prvé řadě nádherným prostorem. Štuková výzdoba stropu, vysoká okna a obložení stěn doplněné stylovými doplňky působí velmi harmonicky. Tato atmosféra předurčuje restauraci k tomu, abyste se i Vy stali účastníky "zážitkové gastronomie", ke které neoddělitelně patří nejenom kulinářské speciality nabízené v menu, ale i systém francouzské obsluhy. A protože Zlatá štika je, bez nadsázky, vyhlášená širokým a kvalitním sortimentem vín, Váš zážitek z jídla bude harmonicky doplněn i zážitkem someliérským.. Najdete zde i salonek, sklípek, pivnici, venkovní atrium a v pokojích pak harmonicky sladěný interiér.

Přijeli jste do Pardubic s rodinou nebo s přáteli a rádi byste zvolili příjemné, čisté, ale finančně nenáročné ubytování blízko centra? Vám bychom doporučili hotel Arnošt. Ubytovat se můžete ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Přístup je zajištěn i pro osoby s omezenou schopností pohybu. Pobyt v tomto hotelu lze využít i ke zkrášlení, protože se zde nachází jak kadeřnictví tak i kosmetika. Vzdálenost do centra je cca 10 minut pěší chůze. Pokud jste do našeho města zavítali se svým čtyřkolým miláčkem, jeho nocleh si lze zajistit v hotelovém areálu.

Jste hokejoví fanoušci a chcete mít nocleh blízko zimního stadiónu? I pro Vás tu máme nabídku. Hotel Sport nabízí rodinnou atmosféru. Ubytovat se můžete ve čtyřech jednolůžkových a třinácti dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC. Barevná TV s dálkovým ovládáním je samozřejmostí každého pokoje. Kapacita restaurace je až 50 míst s možností stravování pro hotelové hosty, denní menu, specialitou jsou různé druhy zeleninových salátů a jídel připravovaných na grilu. Váš automobil můžete ponechat na parkovišti přímo v areálu před budovou hotelu. Pro milovníky říční plavby podotýkáme, že poblíž tohoto hotelu najdete nástupní místo na parník Arnošt z Pardubic.

Máte rádi aktivní odpočinek? Přijeli jste se podívat na Zlatou přilbu nebo Velkou pardubickou a přitom nechcete zůstat jen u pasivního sledování sportovních utkání? V tomto případě doporučujeme navštívit cenově přijatelný a zároveň pohodlný pension OK centrum, který se nachází na nám. Dukelských hrdinů, cca 15 minut pěší chůze od dostihového závodiště. Parkovat lze na náměstí a neplatíte za něj. V areálu OK centra najdete nejen pension, ale i kadeřnictví, kosmetiku, solárium, posilovnu, ricochet, bowling, hernu s pivnicí, restauraci, zahrádku s grilem a disco-bary. Zaujal Vás právě tento sportovní pension?

Pokud patříte mezi romanticky naladěné návštěvníky a hledáte odpočinek v klidném prostředí, i pro Vás tu máme jednu zajímavou nabídku. Krásné ubytování najdete nedaleko Pardubic, ve Starých Čívicích. Hotel Zámeček na Vás dýchne atmosférou časů dávno minulých, kdy se majitelé projížděli na koních po rozsáhlém panství. Tuto možnost máte však nyní i vy. Jste-li milovníci koní, můžete si zde zajistit vyjížďku s průvodcem. Ale je tu šance i k jinému sportovnímu vyžití. Tenisté tu najdou čtyři udržované tenisové kurty. Po sportu pak nesmírně zachutná dobré jídlo a pití na venkovní terase s výhledem na celý park. Vzdálenost do centra Pardubic je cca 6 km, na stadion Zlaté přilby pak necelé 4 km.

Jste obdivovatelé historických památek a toužíte po noci strávené uprostřed staveb s dávnou minulostí? Dovolujeme si Vám doporučit Hotel & bistro 100, který najdete v Kostelní ulici za Bartolomějským kostelem. Odsud je již opravdu pár kroků na Přihrádek s kašnou a zámek uprostřed valů, na kterých lze při procházce vychutnat nejen pohodu, klid a vůni rozkvetlých stromů v jarním období, ale i krásný pohled na historickou část Pardubic. Za občasného volání pávů se na krátký čas vrátíte do doby vlády pánů z Pernštejna.

Pokud jste nenároční a netoužíte po komfortním přenocování, ale chcete svůj volný čas věnovat zejména turistice, cyklistice či bruslení na kolečkových bruslích. můžete zvolithotel Hůrka. Odsud vede nová cyklistická stezka do Sezemic i Pardubic. Příjemnou projížďkou je výlet na Kunětickou horu s občerstvovací zastávkou v zahradní restauraci Počáply nebo U přívozu.

Usínáte rádi pod hradem, ale ne pod širákem a bez pokrývky? I toto přání si můžete vyplnit. Restaurace a penzion pod Kunětickou horou nabízí všechno, na co si jen člověk může vzpomenout. Dobré jídlo, pití, čerstvě upečené selátko přímo z rožně, projížďku na koních, tanec, venkovní i vnitřní posezení, bazén - to vše je ve znamení romanticky stráveného odpočinku.

Přijeli jste do Pardubic za nákupy? Pro Vás tu máme hotel Labe, který se nachází přímo u nákupního centra Tesco a poblíž Hypernovy i Lidla. Od tohoto hotelu je skvělá dostupnost kamkoliv. Přímo před budovou je autobusová zastávka a pár kroků je to i na trolejbus. Od nádraží je hotel vzdálen 15 minut pěší chůze. Pokud máte těžší zavazadla, jistě oceníte právě autobusové či trolejbusové spojení přímo od budovy nádraží.

Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting