Referendum - 12 hodin, které rozhodnou o budoucnosti Pardubic - Zúčastníte se? Jste pro zachování obvodů?

12:16, 1. 7. 2013

Ahoj,hledám jedno krásné blonďaté a usměvavé děvče které včera 30.6 jelo vlakem z Prahy do Pardubic a sedělo naproti mě v kupé v posledním vagoně,telefonovala jsi s kamarádkou či kamarádem a chtěla jsi vědět kdy dojedem do Pardubic a já ti to řekl bylo to 18:21 a ty jsi mi neveřila,jen jsme se na sebe usmívali,nic víc,jak blázni.Vím jen že jsi měla bílý dotykový telefon,možná Samsung,na nožkách černé balerínky s mašličkou na špičce a strašně krásné oči....Ps.Proto prosím lidi Sdílejte a pomozte mi toto děvče které určitě není z Pardubic najít,řekněte to svým kamarádům kamarádkám,zda za nimi včera takováto holčina nepřijela....Díky všem!!!!!!!!

13:36, 14. 6. 2013

[Kača]

Nechápu. Konečně mohli lidé o něčem rozhodnout a nic. Každý akorát nadává, ale nic pro to neudělá. Účast 21 % je katastrofa.

8:16, 10. 6. 2013

[Orlando]

Osobně jsem pro zachování obvodů všemi 20. Šetření? To je takové v uvozovkách a na nesprávném místě. Proč rušit něco co funguje a má smysl?

6:30, 10. 6. 2013

[Andromeda]

Osobně jsem taky pro zachování MO. Na práci našeho obvodu si nemohu stěžovat. Radnice chce ušetřit??? Přerozdělovat. Dále není dobré, že účast pod 35 procet bude znamenat zrušení!

19:18, 9. 6. 2013

[Kača]

No, to jsem zvědavá jak to dopadne. Já rozhodně se zúčastním. Jsem pro zachování jednotlivých obvodů. protože každý obvod si v uvozovkách hospodaří sám a je vidět za těch pár let hodně práce v jednotlivých obvodech. Mají blíže k lidem a proč rušit něco co má smysl a jinde to funguje?!?

    Pro vložení nového příspěvku se musíte přihlásit.

    zapomenuté heslo
    Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting