Auto versus cyklista

11.9.

Auto versus cyklista

ORLICKOÚSTECKO – Od dopravní nehody se odjet nesmí!  

Řidička, která měla zezadu narazit do nezletilého cyklisty, sice z auta vystoupila, aby se chlapce zeptala, zda je v pořádku, ale dál vzniklou situaci neřešila a odjela. Nyní by se měla přihlásit, aby se věc dořešila. Stejně tak žádáme svědky dopravní kolize, aby využili linku 158 a sdělili nám průběh nehodového děje.     

Ke střetu došlo ve čtvrtek 5. září 2019 v půl čtvrté odpoledne na kruhovém objezdu u zámku v Chocni. Cyklista po nárazu spadl z jízdního kola na zem, pak přešel k pravému okraji komunikace, kde si zkontroloval, zda neutrpěl nějaké zranění, což neštěstí neutrpěl a pak z místa odjel.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

6.11.

Kraj rozšiřuje účast na veletrzích, pomohou i nové letecké linky do Pardubic

Praha je stejně jako další turisticky proslulá místa v Evropě přetížená, turistické kanceláře hledají nové cíle v regionech. Tuto snahu podporuje i CzechTourism a mohl by z ní profitovat i Pardubický kraj. Proto připravil ve spolupráci s Destinační společností Východní Čechy zatím pracovní verzi účasti na turistických veletrzích, která bere v potaz zejména rozvoj nových leteckých spojení na pardubické letiště.

Cestování celý článek
18.5.

Nová dárková karta obchodního centra Palác Pardubice

Navíc si pro vás obchodní centrum připravilo speciální akci a rozdává 300 000 Kč na nákupy ve svých obchodech. Stačí od 13. do 31. května nakoupit alespoň za 3 000 Kč a vyzvednout si v infostánku kartu v hodnotě 300 Kč na další nákup. Kompletní pravidla a více informací o dárkové kartě najdete na www.palacpardubice.cz.

Cestování celý článek
2.11.

Kam se poděl ztracený fotoaparát?

Podle kamerových záznamů měla tento fotoaparát v černém pouzdře nalézt žena, jejíž totožnost zatím policisté neznají. Osoba zachycená na záznamu by nám mohla poskytnout cenné informace ke ztracenému fotoaparátu, případně uvést, zda ho někam odevzdala.

Cestování celý článek
23.11.

Proč narazil do sloupu veřejného osvětlení?

Třiadvacetiletý mladý řidič osobního vozu Škoda Fabia zřejmě rychle zapomněl, co se v autoškole naučil.

Cestování celý článek
19.10.

Křižovatku na Dašické čeká oprava

Provoz na pardubické křižovatce ulic Dašická a Na Drážce mohou v příštích dnech komplikovat opravy vozovky.

Cestování celý článek
5.10.

O „espézetku“ na přání si v Hradci od začátku roku požádalo už 53 řidičů

Klienti si také od počátku roku požádali o 538 kusů značek na nosná zařízení, největší zájem o tuto „třetí espézetku“ byl do první poloviny letních prázdnin.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting