České dráhy s letní In-kartou svezou vaše děti zdarma

28.6.

České dráhy s letní In-kartou svezou vaše děti zdarma

Zakupte si In-kartu s jakoukoliv aplikací v červenci a srpnu 2013 a získejte cestování pro spolucestující děti zdarma...

Po zavedení místenek za 0 Kč do vlaků SC Pendolino a Jízdenky na léto nabízí České dráhy další výhodu - tentokrát při nákupu nové In-karty. Pokud si v době od 1. července do 31. srpna 2013 zakoupíte u pokladen nebo v eShopu ČD In-kartu s libovolnou aplikací, mohou pak s vámi až do konce září cestovat až tři děti do 15 let zdarma.

Podmínky letní nabídky k In-kartě

V období od 1. 7. do 31. 8. 2013 obdrží každý cestující při nákupu nové nebo pokračovací In-karty s jakoukoliv aplikací Oprávnění k přepravě nejvýše tří dětí do 15 let zdarma. Platnost Oprávnění je vždy do 30. 9. 2013.

V případě nákupu In-karty u pokladní přepážky obdržíte Oprávnění na samostatném dokladu, při nákupu v eShopu ČD bude Oprávnění součástí Předběžné In-karty.

Novou In-kartu si můžete koupit i v případě, že už vlastníte platnou In-kartu.

Při kontrole jízdních dokladů ve vlaku předložíte předběžnou In-kartu (případně vydanou čipovou In-kartu), Oprávnění k přepravě se stejným jménem a číslem In-karty a platnou jízdenku za zákaznické jízdné (vyjma držitele aplikace IN 100 %).

Spolucestující děti od 10 let musejí mít jakýkoliv průkaz s fotografií, kterým prokáží svůj věk.

Nabídka platí ve 2. třídě všech vlaků ČD. Neplatí na lanové dráze ČD.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

17.3.

AMAVET nemá v dalších krajích obdoby

„Je to akce, která zatím nemám v celé republice obdoby, což je trochu škoda. V Pardubickém kraji byl o ni zájem už po roce 2005 a trvá, i když se politické reprezentace mění,“ prohlásil předseda Asociace pro mládež, vědu a techniku Stanislav Medřický.

Cestování celý článek
18.9.

Obchvat Chrudimi bude

Ministr dopravy zástupcům města jednoznačně slíbil, že obchvat Chrudimi bude zahájen na konci roku 2009.

Cestování celý článek
22.5.

Začne další etapa oprav výpadovky na Chrudim

Provoz městské hromadné dopravy, meziměstské autobusové dopravy a vozidel integrovaného záchranného systému bude v celém úseku probíhat bez větších omezení.

Cestování celý článek
10.12.

Při nehodě zraněno pět osob

K nehodě dvou osobních vozidel do Koclířova vyjížděli profesionální hasiči ze Svitav ve středu 9. prosince v 8.32 hodin. Na místě bylo zraněno pět osob, z toho jedno dítě. Zraněné osoby byly zdravotnickou záchrannou službou převezeny do nemocnice. Hasiči zajistili vozidla proti požáru i úniku provozních náplní. Poté bylo nutné naložit havarované automobily pomocí jeřábu a odstranit je z místa nehody. Událost ze strany hasičů byla ukončena v 11.32 hodin.

Cestování celý článek
15.3.

Město prošetří své dopravní chování

„Díky výsledkům průzkumu získáme informace o tom, jaké cesty obyvatelé města podnikli, jaká byla jejich délka a jaký dopravní prostředek lidé využili, případně zda se na cestu vydali pěšky. Tento průzkum je navíc nezbytný k tomu, abychom si mohli stanovit cíle, ke kterým by město prostřednictvím dopravního plánování mohlo směřovat,“ uvádí náměstkyně primátora Helena Dvořáčková.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting