České dráhy s letní In-kartou svezou vaše děti zdarma

28.6.

České dráhy s letní In-kartou svezou vaše děti zdarma

Zakupte si In-kartu s jakoukoliv aplikací v červenci a srpnu 2013 a získejte cestování pro spolucestující děti zdarma...

Po zavedení místenek za 0 Kč do vlaků SC Pendolino a Jízdenky na léto nabízí České dráhy další výhodu - tentokrát při nákupu nové In-karty. Pokud si v době od 1. července do 31. srpna 2013 zakoupíte u pokladen nebo v eShopu ČD In-kartu s libovolnou aplikací, mohou pak s vámi až do konce září cestovat až tři děti do 15 let zdarma.

Podmínky letní nabídky k In-kartě

V období od 1. 7. do 31. 8. 2013 obdrží každý cestující při nákupu nové nebo pokračovací In-karty s jakoukoliv aplikací Oprávnění k přepravě nejvýše tří dětí do 15 let zdarma. Platnost Oprávnění je vždy do 30. 9. 2013.

V případě nákupu In-karty u pokladní přepážky obdržíte Oprávnění na samostatném dokladu, při nákupu v eShopu ČD bude Oprávnění součástí Předběžné In-karty.

Novou In-kartu si můžete koupit i v případě, že už vlastníte platnou In-kartu.

Při kontrole jízdních dokladů ve vlaku předložíte předběžnou In-kartu (případně vydanou čipovou In-kartu), Oprávnění k přepravě se stejným jménem a číslem In-karty a platnou jízdenku za zákaznické jízdné (vyjma držitele aplikace IN 100 %).

Spolucestující děti od 10 let musejí mít jakýkoliv průkaz s fotografií, kterým prokáží svůj věk.

Nabídka platí ve 2. třídě všech vlaků ČD. Neplatí na lanové dráze ČD.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

25.9.

Nevyužitá škola bude sloužit dětem a klientům s handicapem

V Klášterní ulici sídlila až do konce minulého školního roku MŠ, ZŠ a Praktická škola, nyní je budova již rok prázdná. Vzhledem k tomu, že město pro ni nenašlo využití a budova potřebuje rekonstrukci, rozhodlo se pro prodej.

Cestování celý článek
21.5.

Leo Express se intenzivně připravuje na vstup na krajskou železnici. V létě se znovu představí cestujícím na Orlicku

V rámci příprav na vstup soukromého železničního dopravce Leo Express do Pardubického kraje od prosince letošního roku proběhlo další kontrolní jednání svolané hejtmanem Martinem Netolickým se zástupci dopravce. Ten se zajímal nejen o tvorbu jízdního řádu, nasazování jednotek, ale také o připravenost vozového parku a nábor zaměstnanců.

Cestování celý článek
26.6.

Rekonstrukce chodníků na 17. listopadu může začít

Během léta budou v ulici 17. listopadu zrekonstruovány chodníky po obou stranách od křižovatky s třídou Míru až po podjezd pod Hlaváčovou ulicí, včetně zastávek městské i meziměstské hromadné dopravy. Projekt rekonstrukce je koncipován tak, aby během prací zůstala zachována možnost částečného provozu na chodnících i přístupy k domům, stejně jako bude zajištěn přístup složek integrovaného záchranného systému k jednotlivým objektům.

Cestování celý článek
26.6.

Studentka z Pardubic má třetí místo v soutěži Stavby z vlnité lepenky

Finálové kolo a slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v brněnském Pavilonu Anthropos Moravského zemského muzea, které bylo letos partnerem soutěže. Vítězná škola získala ceny v hodnotě 20 tis. Kč. Školy umístěné na druhém a třetím místě si odnesly ceny v hodnotě 10 tis. Kč a 5 tis. Kč. Výherce nové kategorie „Nejlepší obal z vlnité lepenky na soutěžní stavbu“ obdržel ceny v hodnotě 5 tis. Kč.

Cestování celý článek
29.11.

Děti dětem ve Východočeském divadle

Studio LAIK vede herec a pedagog s dlouholetou zkušeností s vedením dramatického kroužku v Přelouči Zdeněk Rumpík, který svým žákům v rámci kursu předává nejen základy herecké profese, ale zkouší s nimi i vlastní představení.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting