COVID-19 – souhrn informací na jednom místě

20.3.

COVID-19 – souhrn informací na jednom místě

Souhrn všech nejaktuálnějších informací týkajících se opatření v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 ve všech zařízeních Nemocnice Pardubického kraje nově najdete na jednom místě na našem webu. Spustili jsme stránku www.nempk.cz/covid19, abychom zajistili co nejpřehlednější informovanost pro naše pacienty a veřejnost.

Kromě řady režimových opatření v našich nemocnicích na stránce COVID-19 naleznete rovněž důležité kontakty či odkazy nebo informace preventivního charakteru. Stránka bude průběžně aktualizována podle vývoje epidemiologické situace.

Na webu www.nempk.cz nalezneme prolink na stránku COVID-19 v hlavním menu. Prolink na COVID-19 je rovněž v hlavním menu na titulní webové stránce každé naší nemocnice.

Zdroj: pardubice.nempk.cz

Další zprávy z kategorie "Cestování"

27.9.

Hasiči odstraňovali následky nehod

. Hasiči poskytli zraněným před lékařskou pomoc. Po příjezdu zdravotníků byly zraněné osoby předány do jejich péče.

Cestování celý článek
22.10.

Kolony vozidel u Býště

Přesto, že o opravě komunikace mezi Býští a Kolibou hlídky věděly, vyjely aktuální situaci během dvou uplynulých dnů několikrát prověřit. Jejich přítomnost v uvedeném úseku však byla téměř zbytečná. Vzhledem k probíhajícím pracím nebylo možné zpomalenou, chvílemi až zastavenou, dopravu uvolnit. Provoz v daném úseku byl řízen kyvadlově. Největší komplikace nastala v pondělí okolo 15. hodiny odpoledne.

Cestování celý článek

Východočeské divadlo se loučí s komedií Lháři

Hlavní role dobrosrdečných policistů Blunta a Gobbela si nadmíru užívají Petr Borovec a Jan Musil, dále hrají Ludmila Mecerodová, Zdeněk Rumpík či Josef Pejchal. Drsnou i dojemnou komedii, která funguje jako dobře promazaný stroj, režíroval Zdeněk Dušek, z jehož pardubických režií připomeňme alespoň oceňovaného Richarda III.

Cestování celý článek
21.4.

Hřebečský tunel bude od 22. dubna uzavřen

Uzavírka platí pro veškerý provoz kromě vozidel integrovaného záchranného systému. Obousměrná objízdná trasa bude vedena po silnici č. III/368 26 (původní silnice I/35, která byla opuštěna po dokončení tunelu).

Cestování celý článek
4.5.

Vyhrazené jízdní pruhy v centru Pardubic se definitivně ruší

Dopravní opatření radnice zřídila kvůli rekonstrukcím, které v tu dobu ve středu Pardubic probíhaly. Zkušebně pak byly vyhrazené pruhy zrušeny na konci loňského roku.

Cestování celý článek
19.2.

Zachránil tři lidi před uhořením

Těžká dopravní nehoda mezi obcemi Dolní Lipka a Lichkov se stala ve čtvrtek 14. února kolem půl deváté hodiny ranní.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting