Dětský den s Jakubem Vágnerem na Katlově

16.5.

Dětský den s Jakubem Vágnerem na Katlově

Dětský den na Katlově, to je již tradiční akce pro celou rodinu, která se koná 2.6.2018 na jezeře Katlov. Od samého rána je pro rodiče a děti připraven program plný dobrodružství, který bude spojen kromě jiného také s tématem rybaření. Celý program vyvrcholí koncertem kapely Čechomor s Martinou Pártlovou a hudebním vystoupením Adély Částkové.
Jezero Katlov na Kutnohorsku ožije a otevře své brány široké veřejnosti v rámci oslav Dětského dne. Vstup i parkovné bude po celý den zdarma a rodiče i děti si v rámci připraveného programu přijdou na své. Nejmenší děti se mohou těšit na své pohádkové kamarády. Zaskotačit si mohou na skákacím hradě Českých drah a užít si mohou i spoustu dalších pohádkových atrakcí. Zkrášlování proběhne při malování na obličej pro děti u kosmetického stánku Mary Kay. Milovníci techniky si vyzkouší práci s bagrem nebo budou moci detailně prozkoumat profesionální hasičské auto. Abyste si vzpomínky na tento den zachovali co nejdéle můžete se s celou rodinou nechat vyfotit v cewe fotokoutku.
Jelikož Jakub Vágner je známý rybář a dobrodruh, tak samozřejmě nebude chybět ani rybářská školička, kde se děti naučí od předních osobností české rybařiny mnoho nového. V rámci přednášek se s Vámi Jakub podělí o své zážitky z nebezpečných výprav do Amazonie, Konga a dalších koutů světa. Nebude chybět ani autogramiáda a návštěvníci si budou moci prohlédnout akvarijní expozici sladkovodních ryb, které se skrývají pod hladinou jezera Katlov. Pro milovníky pejsků jsou připraveny ukázky sportovní kynologie, bull sportu, dogfrisbee a předvedení jízdy s psím spřežením nebo projížďky na koních. 
Celý den vyvrcholí koncertem kapely Čechomor s Martinou Pártlovou a hudebním vystoupením Adély Částkové.  Tato událost bude také opravdovou oslavou rybaření, protože dojde k vyhlášení evropských juniorských šampionů, kteří na Katlově budou od středy do soboty měřit svoje síly v chytání kaprů. 

Další zprávy z kategorie "Cestování"

4.11.

Doplňování spár na Třídě Míru

Doplňování spár se provádí pro vyrovnání drobných nerovností v čerstvě usazené dlažbě, které jsou způsobeny mechanickými vlivy a povětrnostními podmínkami.

Cestování celý článek
4.2.

Krajská knihovna v Pardubicích připravila pro děti prázdninový program

Dveře knihovny se účastníkům prázdninového programu otevřely v pátek 1. února v 9 hodin. Děti se mohou věnovat deskovým hrám, jako jsou Scrabble, Carcasonne či Harry Potter.

Cestování celý článek
17.10.

Jste spokojeni s kulturní nabídkou v Pardubicích?

Najdete mezi nimi například volné vstupenky do Aquacentra Pardubice, do divadla, na koncert Žalmana a spol. do KD Hronovická, na prosincovou pohádku pro děti Čerti z Tojflštejna, na festival Ezoterika, na Zelenou bránu, dále jsou připraveny knihy a upomínkové předměty města Pardubic.

Cestování celý článek
1.3.

Dopravní fakulta Jana Pernera spolupracuje na mezinárodním projektu zaměřeném na vývoj nových typů výhybek

„Pro pracovníky dopravní fakulty je projekt S-CODE výzvou a první příležitostí zapojit se do tak rozsáhlého evropského výzkumného projektu. Zároveň je nutné ale zdůraznit, že zapojení do tohoto projektu by nebylo možné bez odborných znalostí a zkušeností nabytých při řešení aplikovaného výzkumu v rámci dlouholeté spolupráce s firmami a univerzitami v oblasti interakce vozidlo-cesta, konstrukčních materiálů a výhybkových konstrukcí,“ hodnotí význam projektu pro fakultu docent Zelenka.

Cestování celý článek
28.2.

Za výlety po nových silnicích na Králicku

Nejvyšší ohodnocení získal na zasedání Euroregionálního řídícího výboru Fondu mikroprojektů v Euroregionu Glacensis projekt podaný Destinační společností Východní Čechy. Zabývá se marketingovou podporu zajímavých míst v oblasti masivu Králického Sněžníku a byl doporučen k realizaci od podzimu 2018 do podzimu 2019.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting