Divadelní bál tentokrát v rytmu swingu

30.3.

Divadelní bál tentokrát v rytmu swingu


V Pardubicích a okolí se koná mnoho plesů a bálů rozličného zaměření, ale jen několik z nich má opravdu špičkovou úroveň. Mezi ně bezpochyby patří plesy v Městském divadle, jejichž noblesu a lesk umocňuje jedinečnost místa konání ve vyzdobených secesních interiérech historické budovy divadla, atraktivní je i mimořádná možnost zatančit si na prknech, která znamenají svět.


V pátek 31. března se zde uskuteční Divadelní bál, který bývá proslulý svou veselou neformální atmosférou, ale i příležitostí potkat spoustu herců, kteří se sem chodí bavit. „Letošní téma je nasnadě – Hrajeme v rytmu swingu. Tanečním číslem si tak připomeneme premiéru Kiss me, Kate, což je americká muzikálová komedie Colea Portera, krále swingových písní. Zároveň si po loňském úspěchu opět zatančíme za doprovodu swingového a jazzového orchestru JK BAND Pardubice. Tomuto tématu podřídíme také další program i malé dárky pro dámy a pány, které budou jako vždy originální a vtipné. Kromě přehlídky divadelních kostýmů, kterou jsme nazvali podle našeho nedávného představení z Malé scény ve dvoře Živý obraz, budeme spolu s herci napjatě čekat, který a která z nich se stanou nejoblíbenějšími u svých diváků. Oku rovněž polahodí orientální tanec v podání Heidi Dahabi předtančení taneční skupiny flamenca La Pasión.


 Zavzpomínáme na komedii Hoří, má panenko! a zatančíme si na hity let šedesátých v bloku nazvaném Co se do Panenky nevešlo. K tanci vyzvou i herci v plesovém „rychlokurzu swingu“. A před půlnocí se parket zavlní v moderním rytmu, protože zahraje a zazpívá Michal Hrůza a jeho KAPELA HRŮZY. Tradičně bohatá tombola je už samozřejmostí,“ prozrazuje program dramaturgyně Jana Uherová.


Vstupenky na Divadelní bál jsou již téměř vyprodané, ale v nabídce jsou ještě místa na stání i několik posledních míst v přízemí, pro své předplatitele divadlo nabízí 20% slevu na vstupném.


V sobotu 1. dubna bude pak Městské divadlo hostit Reprezentační ples města Pardubice, který bude moderovat Alexander Hemala. K poslechu a tanci zahraje PIRATE SWING Band Jiřího Ševčíka, vystoupí i Petr Kotvald a baletní soubor Konsonance. Návštěvníky rovněž čeká barmanská UV a fire show a bohatá tombola. Na městský ples lze ještě sehnat vstupenky do foyer nyní za akční cenu 300 Kč!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DIVADELNÍ BÁL

Pátek 31. 3. 2017

19:00 JK Band

19:15 Moderace

Zahájení plesu ředitelem VČD P. Dohnalem

19.20 - 19:30 Ohnivé flamenco taneční skupiny La Pasión

19.30 - 19:50 JK Band

19:50 - 20:00 Vyhlášení nejoblíbenější herečky a herce roku 2016 (P. Dohnal)

20:00 - 20:20 JK Band

20:20 - 20:30 Stepař Karel Bartoš

20:45 - 21:05 JK Band

21:05 - 21:10 Předtančení latinsko-amerických tanců

21:10 - 21:30 Moderace + JK Band

21:30 - 21:40 Přehlídka kostýmů VČD

21:40 - 22:00 JK Band

22:00 - 22:10 Moderace + Malá škola tance – tančíme v rytmu swingu (hraje JK Band)

22:10 - 22:35 JK Band

22:35 - 22:40 Orientální tanec Heidi Dahab

22:40 - 23:00 Finále tomboly

23:05 - 24:00 Michal Hrůza a Kapela Hrůzy

0:10 - 1:30 Škéřovanka – retro hudba – co se do „Panenky“ nevešlo

2:00 Konec plesu

Další zprávy z kategorie "Cestování"

6.11.

Budulínek.eu vyhlašuje soutěž o zájezd do Evropského parlamentu

Velká podzimní soutěž je šestikolová a bude probíhat až do poloviny prosince. Každý čtvrtek odstartuje nové kolo s novými úkoly. Soutěžní otázky obsahují také spoustu barevných ilustrací a jsou připraveny tak, aby s dospělými mohly soutěžit také děti. „Vítěze budeme oceňovat ve všech kolech a budeme je odměňovat pěknými dárečky,“ slibuje Lenka Mužíčková, předsedkyně sdružení Budulínek.eu, která celou soutěž připravila.

Cestování celý článek
2.10.

Pozemky pro cyklostezku drží víc než stovka vlastníků

Cyklostezka bude, stejně jako severovýchodní větev obchvatu města, dlouhá zhruba čtyři kilometry. Z kruhové křižovatky u Globusu v Trnové povede přes Fáblovku, z velké části mimo zastavěné území města, a vyústí do již hotové kruhové křižovatky na Dubině.

Cestování celý článek
26.11.

Transport 2007: představil se také Pardubický kraj

Na konferenci byla diskutována doprava ve všech jejích podobách.

Cestování celý článek
6.5.

Cyklista srazil dívku a z místa ujel.

Pokud jste se stali svědky události, nebo máte poznatky k cyklistovi, kontaktujte prosím kolegy z pardubické skupiny dopravních nehod na čísle 974 566 254. Za jakékoliv postřehy vedoucí ke zjištění totožnosti dosud neznámého cyklisty předem děkujeme.

Cestování celý článek
8.7.

Pardubický dopravní podnik ušetřil opakovanými nákupy elektřiny na burze už 3 miliony korun

Při roční spotřebě téměř 5 a půl tisíce megawatthodin jsme tehdy ušetřili téměř 1,3 milionu korun. V příštím roce jsme dokázali snížit cenu o dalších cca 460 tis. Kč,“ uvedl ředitel společnosti Tomáš Pelikán.

Cestování celý článek
9.10.

Nerespektoval zákaz řízení.

Nyní už bude záležet na soudu, jaký trest v případě usvědčení vynese nad nezodpovědným podezřelým řidičem.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting