Dopravní nehoda ve Vranové Lhotě

7.6.

Dopravní nehoda ve Vranové Lhotě

K nehodě dodávky do Vranové Lhoty vyjížděli v pondělí 6. června v 11.02 hodin profesionální hasiči ze Svitav a Moravské Třebové. Po příjezdu na místo bylo nutné vyprostit řidičku z havarovaného vozidla. Ihned poté byla zraněná osoba předána do péče zdravotnické záchranné služby. Na místo přiletěl vrtulník Letecké záchranné služby. Policisté zadokumentovali nehodu a poté hasiči pomocí automobilového jeřábu vyprostili automobil. Odstraňování následků nehody trvalo až do 13.40 hodin. 

Další zprávy z kategorie "Cestování"

30.4.

Pardubice se pyšní novým titulem

Nezávislá porota složená z odborníků na cyklistickou dopravu hodnotila například koncepční materiály, stav infrastruktury nebo kampaně, která města organizují nebo podporují. Rozhodující byl i celkový přístup města k řešení dopravy, a to nejen té cyklistické.

Cestování celý článek
12.4.

Ze třídy Míru zmizí trolejbusy

Ve druhé polovině května zmizí z pardubické třídy Míru trolejbusy.

Cestování celý článek
2.10.

Pozemky pro cyklostezku drží víc než stovka vlastníků

Cyklostezka bude, stejně jako severovýchodní větev obchvatu města, dlouhá zhruba čtyři kilometry. Z kruhové křižovatky u Globusu v Trnové povede přes Fáblovku, z velké části mimo zastavěné území města, a vyústí do již hotové kruhové křižovatky na Dubině.

Cestování celý článek
26.1.

Ulice Pardubic již třináctým rokem křižuje speciální automobil Dopravního podniku města Pardubic.

Fiat Ducato, který v loňském roce nahradil svého již opotřebovaného předchůdce, je připraven vyrazit i za hranice města nebo o víkendu, ceny jsou však jiné a odvíjejí se od ujetých kilometrů i času, který řidič ve službách handicapovaných stráví.

Cestování celý článek
20.3.

Pavel Sýkora – Staré město

„Pavel Sýkora pardubické Staré město nejen fotografuje, ale také v něm žije. Jeho archiv fotografií ze zákoutí města je tak obrovský. Je nám potěšením jeho snímky vystavit v prostorách Mázhausu,“ podotýká k výstavě Soňa Oberreiterová z Kulturního centra Pardubice.

Cestování celý článek
14.5.

Dokončovací práce na Wonkově mostě se odkládají

Kvůli nestálému počasí stavbaři zrušili plánované dokončení povrchu chodníku na pardubickém Wonkově mostě.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting