Dopravu v Husově ulici ztíží stavba kruhového objezdu

24.4.

Dopravu v Husově ulici ztíží stavba kruhového objezdu

Dopravu v Husově ulici ztíží stavba kruhového objezdu

V příštím týdnu začne v Pardubicích výstavba kruhové křižovatky na silnici číslo I/36 v místě, kde se na ni napojuje ulice Husova. Kvůli stavbě bude Husova ulice částečně uzavřena. Omezení potrvají do konce června tohoto roku. „Investorem této stavby je stát. Její součástí je i přeložka vodovodního potrubí a také rekonstrukce části silnice I/36 ve směru na Sezemice,“ řekl vedoucí odboru dopravy Vladimír Bakajsa. Od pondělí 30. dubna bude v Husově ulici omezen provoz. Od ulice Na Drážce směrem do centra města bude v úseku asi 150 metrů uzavřena. „Objížďka vede ulicí Věry Junkové, věznice se musí objet z druhé strany. Provoz Husovou ulicí ve směru z centra zůstává zachován, příjezd do firem, které v tomto úseku sídlí, je možný právě ze směru od středu města,“ dodal Jiří Řádek z odboru dopravy pardubického magistrátu.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

4.7.

Jak se zachovat při dopravní nehodě? Dobře vyhodnoťte situaci a snažte se při rozhodování zachovat chladnou hlavu

Účastníkem dopravní nehody se nechce stát nikdo z nás. O to důležitější je vědět, jak se v této situaci zachovat. Pokud účastník není zraněný, případně není v šoku, měl by dodržovat postupy, které mohou ostatním zachránit život.

Cestování celý článek
1.3.

Za sběr bioodpadu zdarma 50 kg kompostu

V současné době je sváženo 2281 nádob s bioodpadem a průběžně se hlásí další zájemci. Na tomto příkladě je vidět, že ekologické myšlení, a z toho vyplývající nutnost odpad třídit, je pro stále více lidí samozřejmostí.

Cestování celý článek
19.9.

Pardubická nemocnice má problémy s dopravou a parkováním

Diskuze se ale nevyhnula nutnosti nově řešit dopravní napojení nemocnice na dopravní systém města a regionu, což bude značně investičně náročné. Všichni přítomní to však považují za nutný výchozí bod pro zásadní změnu.

Cestování celý článek
27.1.

Výluka na železnici mezi Pardubicemi a Přeloučí zkomplikuje 6. a 7. února dopravu

Podle Českých drah bude předpokládané zpoždění nahrazovaných vlaků a vlaků dálkové dopravy bude asi 15 minut.

Cestování celý článek
17.7.

Historické vlaky na Králicku lákají nejen železniční nadšence

„Zájem cestujících je skutečně velký a jen dokazuje, že podobná turistická atrakce v našem kraji chyběla. Jsem rád, že se nejednalo o prvotní zájem nadšenců železnice, ale že vlaky využívají na svých výletech také rodiny s dětmi. Jízdy historických vlaků zopakujeme určitě i v příštím roce,“ uvedl hejtman Martin Netolický. „V současné době zjišťujeme možnost přidání jednoho osobního vozu k parní soupravě, jelikož po zkušenostech z minulých týdnů současná kapacita nedostačuje zájmu cestujících,“ dodal hejtman Netolický.

Cestování celý článek
6.5.

Cyklista srazil dívku a z místa ujel.

Pokud jste se stali svědky události, nebo máte poznatky k cyklistovi, kontaktujte prosím kolegy z pardubické skupiny dopravních nehod na čísle 974 566 254. Za jakékoliv postřehy vedoucí ke zjištění totožnosti dosud neznámého cyklisty předem děkujeme.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting