DPMP spustil dobíjení karet přes internet

28.7.

DPMP spustil dobíjení karet přes internet

DPMP spustil dobíjení karet přes internet

Dopravní podnik města Pardubic (DPMP) spustil v rámci zkvalitňování svých služeb možnost dobíjení Pardubických karet přes internet. Z pohodlí domova si tak cestující může dobít elektronickou peněženku nebo zakoupit časovou jízdenku, a to bez jakýchkoliv poplatků navíc. Nový systém funguje velmi jednoduše. Po zadání čísla své karty si cestující zvolí, zda chce zakoupit časovou jízdenku nebo si dobít elektronickou peněženku. Poté si vybere způsob platby, a to buď převodem na účet nebo on-line úhradu platební kartou. Dle pokynů dokončí nákup a e-mailem bude informován, kdy na základě jeho objednávky dojde k realizaci nákupu. Po připsání peněz na účet dopravního podniku bude mít cestující možnost zaktualizovat stav přímo na své Pardubické kartě.   Celý systém odbavení cestujících byl doplněn o on-line komunikaci se všemi vozy MHD a dobíjení probíhá tudíž on-line. Pokud si například cestující zvolí dobití elektronické hotovosti na peněženku a uhradí ho platební kartou, může nový kredit na kartě využít v MHD již po třech hodinách bez nutnosti použití validátoru nebo jiného zařízení, jako je tomu například v Praze.   Dopravní podnik města Pardubic spustil takto pohodlný systém jako první v České republice. „Věříme, že díky snadnému použití se tento projekt u cestujících ujme a budou ho ve velké míře využívat. Snadnější způsob, jak si zakoupit jízdné na Pardubickou kartu, již být ani nemůže,“ uvedl Tomáš Pelikán, ředitel akciové společnosti DPMP. „Dopravní podnik také ponese veškeré náklady spojené s transakcemi a provizemi bankám. Cestující tak maximálně zaplatí poplatek za příkaz k úhradě ve své bance,“ dodal ředitel Pelikán.   Veškeré informace o internetovém dobíjení Pardubických karet najdete na www.dpmp.cz.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

18.4.

Město ocenilo nejlepší kantory a ředitele v divadle

Výběr oceněných pedagogů radě města doporučila Komise pro výchovu a vzdělávání na základě předem stanovených kritérií. Nominace prováděVýběr oceněných pedagogů radě města doporučila Komise pro výchovu a vzdělávání na základě předem stanovených kritérií. Nominace prováděli ředitelky a ředitelé škol. li ředitelky a ředitelé škol.

Cestování celý článek
15.4.

Omezení MHD dne 20.4.2013.

V době od 5:00 do 17:00 hod. bude pro MHD uzavřena tř. Míru, Sukova tř., nám. Republiky, Smetanovo nám., Jahnova, Bubeníkova, Sakařova a Husova ulice. V té době budou uzavřeny i dva jízdní pruhy Hradecké ulice od křižovatky se Sukovou tř. ke křižovatce s Bělehradskou ulicí.

Cestování celý článek
16.12.

Pardubický kraj podpořil přípravu dvou páteřních cyklotras

Trasa je součástí mezinárodní labské stezky, vedoucí od pramenů Labe v Krkonoších až do Hamburgu.

Cestování celý článek
8.7.

Návštěvníky rodné světničky přivítá sám Bohoušek

„Světnička byla oproti běžnému provozu více zabydlená a návštěvník tak bude mít pocit, jako kdyby tu jen před malou chvílí dobrosrdečný tatínek Ferdinand opravoval boty, přísná maminka Karolina škrobila tvrdé košilové manžety a sestra Mařenka nechala rozešité šaty“ řekla kurátorka akce Mgr. Stanislava Cafourková.

Cestování celý článek
21.8.

Pardubice takovou akci potřebovaly, říká manažer Olympijského parku Pardubice

Stejně pozitivně průběh akce hodnotí také manažer OPP 2016 Pavel Stara. „Projekt dopadl nad očekávání dobře. Vím, že se budu opakovat, ale určitě bych chtěl poděkovat dobrovolníkům a sportovním klubům, bez nichž by k realizaci Olympijského parku nedošlo. Pardubice takovou akci potřebovaly a taky si ji podle toho všichni užili. Šlo nám hlavně o to, aby se v parku cítili dobře jak děti, tak i jejich rodiče, a to se nám podle nás podařilo,“ uvedl Pavel Stara.

Cestování celý článek
27.1.

Město pokračuje ve zlepšování navigace pro turisty

II. etapu instalace, která zahrnuje devět sloupků s 52 směrovými šipkami, zajistí Služby města Pardubic. Tato městská společnost prováděla v roce 2014 i první etapu řešení nového navigačního systému pro pěší - 11 nových sloupků se 70 směrovými ukazateli zlepšilo orientaci návštěvníků města především na hlavní ose od vlakového nádraží k městské památkové rezervaci v centru.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting