Hasiči odstraňovali následky nehod

27.9.

Hasiči odstraňovali následky nehod

K nehodě motocyklu do Heřmanova Městce vyjížděli v sobotu 24. září v 15.02 hodin hasiči z Chrudimi a Heřmanova Městce. Při nehodě byly zraněny dvě osoby. Hasiči poskytli zraněným před lékařskou pomoc. Po příjezdu zdravotníků byly zraněné osoby předány do jejich péče. Hasiči odstranili následky a poté se vrátili zpět na své stanice.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

12.6.

Včera byl pro řidiče otevřen modernizovaný úsek silnice u pardubického Globusu.

V neděli 16. června tu bude ještě na necelých 24 hodin uzavřen kruhový objezd, aby i na něm mohl být položen moderní vrchní kryt vozovky a obnoveno značení.

Cestování celý článek
27.12.

Jízdní řád Českých drah 2013: Přibylo 752 bezbariérových spojů

Bezbariérové spoje byly zavedeny na zcela nových linkách a na řadě tratí se jejich počet rozšířil.

Cestování celý článek
6.1.

Deset let s městskou kartou

V roce 2011 přibyla městské kartě sesterská volná karta, která není vázána na jednoho konkrétního uživatele a je přenosná. Je volně v prodeji bez nutnosti vyplňovat žádost o její vydání.

Cestování celý článek
29.10.

Svoboda 30: Tak trochu jiná Véčka a Sametová

Českým zákazníkům přinesl Globus svobodu nakupování v historicky prvním hypermarketu, kde nabídl široký výběr zboží a současně zachoval kvalitu, kterou garantují jeho vlastní řemeslné výroby.

Cestování celý článek
29.3.

Zájem na modernizaci trati vedoucí do Pardubic potvrdili i městští zastupitelé

Memorandum k uskutečnění projektu modernizace železniční trati Hradec Králové – Pardubice je výrazem zájmů obou krajů i krajských měst podpořit tento investiční záměr Správy železniční a dopravní cesty spočívající především ve zkrácení jízdní doby, zvýšení bezpečnosti a spolehlivosti provozu, zmírnění vlivu nepravidelností v dopravě a ve zkvalitnění železniční dopravní cesty.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting