Hasiči v Pardubickém kraji zasahovali od pondělního rána u několika dopravních nehod.

5.1.

Hasiči v Pardubickém kraji zasahovali od pondělního  rána u několika dopravních nehod.

 Hned časně ráno v pondělí 4. ledna likvidovali následky střetu dvou vozidel v Dolní Dobrouči. Při nehodě byly lehce zraněny dvě osoby. O několik minut později chrudimští hasiči zasahovali opět u střetu dvou automobilů na obchvatu Chrudimi. Z vozidla museli hasiči vystříhat jednu zraněnou osobu, která byla ihned převezena do nemocnice. Při této nehodě byly zraněny dvě osoby.


Před polednem pak chrudimští hasiči opět likvidovali následky nehody dvou osobních automobilů. Při nehodě byly zraněny dvě osoby. Hasiči zajistili vozidla proti požáru a zamezili úniku provozních náplní. Příčiny všech nehod vyšetřují policisté.

Meteorologové varují před namrzajícími dešťovými přeháňkami i během úterý. Jezděte opatrně, abyste se vrátili domů bez nehody. 

Další zprávy z kategorie "Cestování"

1.3.

BUS TV: WIFI PRO CESTUJÍCÍ MHD V PARDUBICÍCH

„Díky unikátní kombinaci pevné a bezdrátové technologie může O2 nyní nabídnout připojení k internetu prakticky ve všech domácnostech v České republice. BUS TV live je pro nás příležitost zákazníky informovat o možnosti připojení v jejich konkrétní lokalitě a pomocí WiFi připojení během jízdy jim připravit i praktickou ukázku,“ říká Jana Hruška, ředitel marketingu pro fixní a ICT služby O2 Czech Republic.

Cestování celý článek
8.12.

Těžké zranění nezletilého chodce

Vážná dopravní nehoda se stala včera 6. prosince 2016 krátce před čtvrtou hodinou odpoledne v České Třebové. Šedesátiletá řidička osobního vozidla Škoda Octavia jedoucí po silnici č. I/14 ve směru k centru města se z dosud nezjištěných příčin střetla s nezletilým dítětem. Ke střetu došlo před světelnou křižovatkou na ulici Tyršovo náměstí v České Třebové.

Cestování celý článek
5.2.

Inspektoři ČIŽP kontrolovali boty z dovozu, ze 12 vzorků neprošly dva

„U pěti náhodně vybraných dodavatelů jsme odebrali 12 vzorků dovozové obuvi vyskytující se v běžné prodejní síti a nechali je prověřit v akreditované laboratoři. Požadavkům legislativy nakonec nevyhověly pouze dva, přičemž stanovené limity byly překročeny o několik řádů,“ komentoval kontroly Martin Marko z ČIŽP, specialista na chemické látky.

Cestování celý článek
9.7.

Spor na autobusové zastávce skončil roztrhaným tílkem a škrábanci.

Ženy začal od sebe odtrhávat a matce s dcerou měl přitom uštědřit několik pohlavků a slovních nadávek. Po incidentu jim přibylo pár škrábanců na těle, bolest hlavy, vytrhané vlasy a jedno roztržené tílko.

Cestování celý článek
28.7.

Línek jednal s ministry o R35

Se svými kolegy, ministry za KDU-ČSL jsem dlouze hovořil o tom, jak budeme dále postupovat.

Cestování celý článek
25.6.

Na letošní léto připravily České dráhy pro cestující místenky do pendolina zdarma.

Při nákupu jízdenky v eShopu ČD získáte automaticky místenku SC zdarma. V pokladně nebo v jízdenkovém automatu pak místenka SC na jakýkoliv úsek cesty Pendolinem vyjde na 35 Kč.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting