Hlídka pardubické dopravní policie se zaměřila na silnice v okolí Holic.

31.7.

 Hlídka pardubické dopravní policie se zaměřila na silnice v okolí Holic.

V pondělí ráno se hlídka dopravní policie vydala směrem na Holice a blízké okolí. V rámci své působnosti dohlížela na bezpečnost v silničním provozu. Při kontrole v obci Dolní Roveň policistky z Dopravního inspektorátu Pardubice zkontrolovaly několik vozidel a zjistily jedno vozidlo s neplatnou technickou kontrolou.
Poté se zaměřily na dodržování rychlosti v obci Dolní Roveň a Chvojenec. Během dopoledne pokutovaly čtyři řidiče, kteří nejvyšší dovolenou rychlost překročili v rozmezí 5 - 20 km/h. Tři řidiči motorových vozidel danou "padesátku" v obci nedodrželi o více než 20 km/h. Dodržování předepsané rychlosti v obci i mimo ni je především kvůli bezpečnosti všech, co se na silnici pohybují. A na to bychom měli vždy myslet.
Všichni nezodpovědní účastníci silničního provozu si za svá přestupková jednání vysloužili blokové pokuty - tedy příkaz na místě.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Cestování"

24.10.

Sjezd české a slovenské společnosti pro klinickou neurofyziologii

Tuto významnou akci pořádají Česká společnost pro klinickou neurofyziologii ČLS JEP, Slovenská spoločnosť pre klinickú neurofyziológiu SLS, Společnost biomedicínského inženýrství a lékařské informatiky ČLS JEP a Sekce pro mapování mozku ČSKN ČLS JEP.

Cestování celý článek
8.3.

Noční koupání v aquacentru během Velké ceny Hradce Králové

Plavecký klub Hradec Králové očekává velmi hojnou účast sportovců i ze zahraničí. Na základě zkušenosti z loňského roku bude závodníkům k dispozici přes den i Aquacentrum v Městských lázních, pro tzv. rozplavání a vyplavání sportovců.

Cestování celý článek
10.2.

Krajští radní chtějí další výslechové místnosti pro dětské oběti a svědky

Druhou významnou aktivitou, kterou kraj připravuje ve spolupráci s Centry prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty UP v Olomouci, celoživotního vzdělávání v Pardubicích a Krajským ředitelstvím policie Pardubického kraje je projekt E – bezpečí – nebezpečí elektronické komunikace. „Stále častěji se s nebezpečím vyplývajícím z masového používání internetu setkávají sociální pracovníci a policisté.

Cestování celý článek
7.5.

Česko jede a kraj pomáhá přeznačit dálkové cyklotrasy

Labskou stezku přeznačil za finanční podpory Pardubického kraje Klub českých turistů vloni, takže nyní se jede po č. 2 téměř od pramene Labe až do Hamburku. „Snažíme se o dobudování cyklostezky Mechu a perníku mezi Pardubicemi a Hradcem Králové, která je součástí Labské stezky, snad se to v dohledné době podaří,“ konstatuje Živný.

Cestování celý článek
16.3.

Modernizace letiště může pokračovat

V prvním kole výběrového řízení na dodavatele stavby se přihlásilo 16 firem.

Cestování celý článek
9.12.

Herci připravili dětem v nemocnici mikulášskou nadílku

Tradiční návštěva tentokrát přišla s mírným zpožděním v průběhu pondělního dopoledne. Ale nic to neubralo na radosti všech hospitalizovaných dětí, za nimiž přišli na dětské oddělení, oddělení dětské chirurgie a infekční oddělení, a také na trošce strachu těch zřejmě „zlobivějších“ při pohledu na čerta.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting