IVECO slavnostně předalo sedmnáct autobusů společnosti ICOM transport

26.9.

IVECO slavnostně předalo sedmnáct autobusů společnosti ICOM transportNa náměstí Přemysla Otakara II. se ve středu 25. září konalo slavnostní předání 17 autobusů CROSSWAY společnosti ICOM transport a. s. Autobusy, které vyrobila a dodala společnost  Iveco Czech Republic, a. s.,  budou sloužit na přepravu osob v Pardubickém kraji a v okolí Vysokého Mýta.

Slavnostního ceremoniálu se kromě generálních ředitelů obou společností zúčastnil hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, starosta města Miloslav Soušek a další hosté.  „Když jdu kolem našeho autobusového nádraží a vidím zde stát autobusy cizí značky, přiznám se, že je mi z toho smutno.

Mám proto nyní velkou radost, že Iveco Czech Republic uspělo ve výběrovém řízení a předává dnes prvních 17 autobusů společnosti ICOM transport.  Blahopřeji Ivecu a věřím, že další nové autobusy budou následovat,“ řekl ve svém projevu Miloslav Soušek.   

Další zprávy z kategorie "Cestování"

22.1.

Letištní terminál budou stavět město a kraj vlastními silami

Představitelé města Pardubic i Pardubického kraje rozhodnutí ruského investora respektují, nepovažují jej však za svoji prohru.

Cestování celý článek
3.7.

Hradec nebyl nikdy blíže novému fotbalovému stadionu než nyní

Před pár dny projektanti městu předali zpracovanou dokumentaci, která je nyní spolu s žádostí o stavební povolení již na stavebním odboru.

Cestování celý článek
1.12.

Zraněný zůstal ležet na silnici

Pátráme po řidiči s poškozeným vozidlem

Cestování celý článek
5.1.

Tři králové opět putují našim krajem

Skupinky tří králů každoročně navštěvují domácnosti s přáním zdraví a pokoje v novém roce. Vedoucí skupinek jsou vybaveni průkazkou, občanským průkazem, pokladničkou s charitním logem a pečetí s podpisem pracovníka obecního úřadu.

Cestování celý článek
6.1.

Zábradlí u Orlice už také zeje novotou

Zbylé úseky zábradlí lemujícího řeku Orlici jsou již moderní a z ocelových trubek. Po dohodě s památkáři bude letos pouze provedeno ošetření vybraných pasáží zábradlí v této lokalitě.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting