Jste spokojeni s kulturní nabídkou v Pardubicích?

17.10.

Jste spokojeni s kulturní nabídkou v Pardubicích?

Pardubáci mohou vyplněním dotazníku na stránkách: dotaznik.pardubickepodhoubi.cz. napomoci zmapovat a poznat - spokojenost zdejších obyvatel s kulturní nabídkou, co by se mělo změnit na straně kulturních institucí ve městě, co mezi možnostmi kulturního vyžití chybí apod. Dotazník se ptá nejen na spokojenost s kulturou ve městě, ale i na to, jaké jsou potřeby občanů týkající se právě oblasti kultury s v jaké míře se do akcí zapojují. Výstupy z průzkumu poslouží jako podklad pro formulování strategického plánu pro podporu kulturních aktivit v Pardubicích pro další období,“ vysvětluje Lucie Břízová z pardubického magistrátu.

Vyplnění elektronického dotazníku zabere pouze pár minut a navíc může vyhrát jednu z patnácti připravených cen. Najdete mezi nimi například volné vstupenky do Aquacentra Pardubice, do divadla, na koncert Žalmana a spol. do KD Hronovická, na prosincovou pohádku pro děti Čerti z Tojflštejna, na festival Ezoterika, na Zelenou bránu, dále jsou připraveny knihy a upomínkové předměty města Pardubic. „Jestliže vám zaleží na kvalitě života v našem městě, neváhejte a zadejte adresu dotaznik.pardubickepodhoubi.cz. Dotazník můžete vyplnit na internetu například v infocentru pod Zelenou bránou,“ dodává Břízová.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

19.7.

S budoucí vizí Rozárky pomohou městu mladí architekti, soutěž město vyhlásí už za pár dní

Soutěž, která je nyní vyhlašována pro mladé architekty, by měla přinést nejen neotřelé nápady jak lokalitu řešit, ale očekáváme od ní i nápady, které by mohly zaujmout investory. Ti by městu pomohli s realizací vhodného a kultivovaného využití tohoto jedinečného místa Hradce Králové. Oslovit mladé architekty s touto zajímavou úlohou má i druhý význam, a to přilákat je tvořit do Hradce Králové, jako do města s dlouholetou tradicí kvalitní architektury a urbanismu.

Cestování celý článek
13.6.

Od července se mění dopravní režim u Parama

Během prázdnin budou pokračovat také práce na stavbě kruhové křižovatky a rozšiřování komunikace I/37. Podle předpokladu silničářů by měly trvat do druhé poloviny příštího roku. „Je to ještě dlouhá doba, ale stavba je složitá a pro dopravu ve městě velmi důležitá.

Cestování celý článek
14.2.

Moderní programy zajistí lepší chod lékařských zařízení

Rada Pardubického kraje schválila návrh na předání movitého i nemovitého majetku v hodnotě 3,5 milionu korun Rehabilitačnímu ústavu Brandýs nad Orlicí a odbornému léčebnému ústavu v Žamberku.

Cestování celý článek
12.4.

O víkendu shořel ve Svítkově osobní automobil

V sobotu ráno byl k události přivolán i pes na vyhledávání hořlavých kapalin. Odebrány byly vzorky, které putovaly na expertízu. Vyšetřovatelé pracují i s verzí úmyslného založení. Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun.

Cestování celý článek
22.5.

Den dětí na zámku Loučeň ve víru pohádek, kouzel a speciálních prohlídek

Nejlepší způsob jak oslavit Den dětí, je vyrazit na společný rodinný výlet, který skýtá možnost strávit nezapomenutelné chvíle se svými nejbližšími. Zámek Loučeň naplánoval do svého loučeňského kalendáře na neděli 1. června program ve znamení pohádek.

Cestování celý článek
15.9.

Dnes začíná stavba chvaletického obchvatu

Tato investice je jednou ze staveb úspěšných v rámci podpory Evropské unie.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting