Jste spokojeni s kulturní nabídkou v Pardubicích?

17.10.

Jste spokojeni s kulturní nabídkou v Pardubicích?

Pardubáci mohou vyplněním dotazníku na stránkách: dotaznik.pardubickepodhoubi.cz. napomoci zmapovat a poznat - spokojenost zdejších obyvatel s kulturní nabídkou, co by se mělo změnit na straně kulturních institucí ve městě, co mezi možnostmi kulturního vyžití chybí apod. Dotazník se ptá nejen na spokojenost s kulturou ve městě, ale i na to, jaké jsou potřeby občanů týkající se právě oblasti kultury s v jaké míře se do akcí zapojují. Výstupy z průzkumu poslouží jako podklad pro formulování strategického plánu pro podporu kulturních aktivit v Pardubicích pro další období,“ vysvětluje Lucie Břízová z pardubického magistrátu.

Vyplnění elektronického dotazníku zabere pouze pár minut a navíc může vyhrát jednu z patnácti připravených cen. Najdete mezi nimi například volné vstupenky do Aquacentra Pardubice, do divadla, na koncert Žalmana a spol. do KD Hronovická, na prosincovou pohádku pro děti Čerti z Tojflštejna, na festival Ezoterika, na Zelenou bránu, dále jsou připraveny knihy a upomínkové předměty města Pardubic. „Jestliže vám zaleží na kvalitě života v našem městě, neváhejte a zadejte adresu dotaznik.pardubickepodhoubi.cz. Dotazník můžete vyplnit na internetu například v infocentru pod Zelenou bránou,“ dodává Břízová.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

23.10.

Ve čtvrtek se opět otevře K-centrum

K-centrum Pardubice poskytuje sociální a adiktologické, tedy na závislost zaměřené služby. Do centra chodí nejčastěji nitrožilní uživatelé drog. Pardubičtí nejvíce užívají pervitin. Často se přitom jedná o osoby, žijící na ulici nebo v opuštěných budovách. Podmínky, ve kterých tato skupina osob žije, lze bez nadsázky označit za rizikové.

Cestování celý článek
24.5.

Skládka v Boru u Skutče je větší, než se čekalo. Termín dokončení to neohrozí

Stanovený termín dokončení to ale nijak neohrozí. Rada Pardubického kraje na svém zasedání schválila upravení zakázky tak, aby byla skládka kompletně odstraněna.

Cestování celý článek
7.1.

Stoupá zájem o pardubické letiště - padl další rekord

Nová odbavovací hala a přilehlé odstavné plochy by měly být hotovy v říjnu příštího roku. Terminál má letišti umožnit odbavit během jedné hodiny až 450 cestujících. Do roku 2022 by letiště mělo ročně využívat téměř 248.000 cestujících

Cestování celý článek
2.2.

Zahraniční novináři ochutnali lyžování ve Východních Čechách

Novináři byli po celou dobu ubytovaní v hotelu Vista na Dolní Moravě a jejich program byl zaměřený hlavně na lyžování. To si vyzkoušeli jak v Relax & sport resortu na Dolní Moravě, tak ve ski areálu Kouty v Jeseníkách. Kromě těchto areálů navštívili ještě Muzeum řemesel a Tvrz Orlice v Letohradu, klášter Hora Matky Boží v Králíkách, či Muzeum papíru a termální lázně ve Velkých Losinách.

Cestování celý článek
4.9.

Policisté bodují, vypátrali dvě pohřešované osoby

Do pátrání byli nasazeni policisté i kriminalisté Územního odboru Ústí nad Orlicí, včetně služebního psa s psovodem. Pátrajícím stačila hodina, aby intenzivní pátrání se šťastným koncem ukončili. Nalezený muž byl předán do lékařské péče.

Cestování celý článek
24.2.

Orlickoústecká nemocnice je svou efektivitou premiantem mezi ostatními

Roční příspěvek města do nadačního fondu činí 200 tisíc korun, k tomu se ale velkou měrou přidávají mnohé významné podniky regionu i soukromé osoby. Na Orlickoústecku, kde nemocniční nadace působí nejdéle, se postupně stává otázkou cti místních podnikatelů pomoci při uskutečňování smysluplných projektů.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting