Kradl a měl u sebe cizí doklady

14.1.

Kradl a měl u sebe cizí doklady

V úterý ve čtyři hodiny odpoledne byl v polabinském obchodě přistižen při pokusu krádeže 25letý muž

Mezi regály si měl do svých svršků uložit salám, dva tzv. korbáče a 2 láhve vína, s čímž se následně pokusil projít pokladnou bez zaplacení. Škoda v hodnotě 500 korun není to jediné, co je mu kladeno za vinu. U podezřelého byly mimo jiné nalezeny doklady a platební karty na jiné jméno. Kdo byl tou cizí osobou, které vše patří, to nedokázal vysvětlit.

Nyní není podezřelý z přestupku, ale ze dvou trestných činů. Ačkoliv hodnota odcizených věcí zdaleka nedosahuje 5tisícové částky, tak v tomto případě jde o podezření z trestného činu krádeže, neboť takového jednání se dopustil přesto, že byl příkazem Okresního soudu v Pardubicích v roce 2015 podmíněně odsouzen k trestu odnětí svobody s dohledem na dobu 5 měsíců se zkušební dobou do srpna 2017.

Vzhledem k tomu, že nedokázal vysvětlit, jak se mu doklady a platební karta v kapse ocitla, je zde podezření z dalšího trestného činu a to z neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

21.6.

Úpravy silnic zlepší komfort a bezpečnost návštěvníků na Dolní Moravě

V současné době je silnice vedoucí od spodního parkoviště U Slona jednosměrná. Naším cílem je její rozšíření na požadované parametry obousměrné komunikace. Součástí bude na většině úseku také chodník pro pěší, který zde v současné době chybí,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Cestování celý článek
27.9.

Zahájení dostavby dálnice D11 je dobrou zprávou

Podle šéfa resortu dopravy to umožní chystané zvýšení rozpočtu fondu dopravy o čtyři miliardy korun.

Cestování celý článek
28.7.

Dejte hlas památkářským aktivitám v kraji

V anketě jsou vybraní i dva zástupci z Pardubického kraje – Obnova Chrámu na Chlumku, a také tři výjimečné publikace zabývající se metodikou záchrany a prezentace lidového kulturního dědictví českomoravského pomezí od Spolku archaických nadšenců v Sebranicích.

Cestování celý článek
24.6.

Prázdninová dopravní omezení

Pardubice čeká během prázdnin několik dopravních omezení. Pro řidiče bude asi „nejbolestivější“ obnova asfaltového povrchu Pražské ulice v úseku od nadjezdu u Parama, až za čerpací stanici u letiště a výstavba kruhové křižovatky Poděbradská a Kosmonautů. Komplikovanější cestu budou mít i milovníci koupání na písníku Hrádek, až do listopadu bude uzavřena silnice z Doubravic na Hrádek.

Cestování celý článek
17.12.

Rychlonabíjení elektrobusů v Hradci? Již brzy na terminálu

„Propojení s vozem se provádí prostřednictvím hydraulického manipulátoru s vyhledávacím zařízením, který zasune konektor do speciálního dílu na střeše elektrobusu.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting