Moderní programy zajistí lepší chod lékařských zařízení

14.2.

Moderní programy zajistí lepší chod lékařských zařízení

Rada Pardubického kraje schválila návrh na předání movitého i nemovitého majetku v hodnotě 3,5 milionu korun Rehabilitačnímu ústavu Brandýs nad Orlicí a odbornému léčebnému ústavu v Žamberku.
„Obě zařízení mohou nově využívat stejný moderní software pro řízení ekonomiky a personální podporu. Jedná se o docházkový systém a účetní evidenci. K tomu byly pořízeny uložiště dat a záznamová zařízení. Jedná se o další dílčí krok ve sjednocování informačních systémů v rámci krajských zdravotnických zařízení, tedy racionalizaci jejich vnitřních procesů a další možnosti užší spolupráce zdravotnických organizací mezi sebou,“ sdělil Ladislav Valtr, radní pro zdravotnictví.
Nákup zařízení a programového vybavení byl financován z evropských projektů. Pardubický kraj se podílel deseti procenty z celkové částky.
Zdroj:pardubickykraj.cz

Další zprávy z kategorie "Cestování"

1.3.

Dopravní fakulta Jana Pernera spolupracuje na mezinárodním projektu zaměřeném na vývoj nových typů výhybek

„Pro pracovníky dopravní fakulty je projekt S-CODE výzvou a první příležitostí zapojit se do tak rozsáhlého evropského výzkumného projektu. Zároveň je nutné ale zdůraznit, že zapojení do tohoto projektu by nebylo možné bez odborných znalostí a zkušeností nabytých při řešení aplikovaného výzkumu v rámci dlouholeté spolupráce s firmami a univerzitami v oblasti interakce vozidlo-cesta, konstrukčních materiálů a výhybkových konstrukcí,“ hodnotí význam projektu pro fakultu docent Zelenka.

Cestování celý článek
29.3.

Na AMPERU 2018 byly představeny novinky pro chytrou logistiku a umělou inteligenci

Na veletrhu AMPER 2018 byla oficiálně uvedena na trh novinka společnosti Foxconn 4Tech v podobě strojového vidění s využitím umělé inteligence na bázi hlubokého učení.

Cestování celý článek
31.3.

Vyfoť elektrobus Škoda na trase a vyhraj poukaz na plavbu lodí

Pokud nafotíte ve dnech 31.3 – 3.4. testovaný elektrobus Škoda na trase některé z linek (jízdní řád zkušebního provozu zde) a do 6.4. a vaše fotografie bude ohodnocena jako nejkrásnější fotografie elektrobusu Škoda, obdržíte poukaz na plavbu lodí Arnošt z Pardubic pro 2 osoby a reklamní dárek DPMP.

Cestování celý článek
15.7.

Dopravně bezpečnostní akce

Včera na Pardubicku proběhla "blesková" dopravní akce.

Cestování celý článek
7.6.

Občanské sdružení Altus nabízí nově půjčování elektrokola

„Poprvé jsem měl možnost vyzkoušet elektrokolo v roce 2008, ale v podobě skládačky je to i pro mne novinka, která má podobu složitelnou do auta a použitelnou k ekologické přepravě po našem regionu,“ řekl při otevření Václav Kroutil.

Cestování celý článek
4.9.

Výpis bodového hodnocení řidiče kdykoliv a zdarma

Výpis je možné získat vyplněním jednoduchého formuláře na Portálu veřejné správy v sekci CzechPOINT@home. K ověření identity dojde vyplněním přihlašovacích údajů k přístupu do datové schránky fyzické osoby, do které vzápětí výpis dorazí v podobě přílohy datové zprávy.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting