OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

13.4.

OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

Po úspěšném završení loterie desetiletí s názvem Super soboty přichází obchodní a zábavní centrum Futurum s dalším neotřelým soutěžním konceptem. Po dva dubnové víkendy se budou návštěvníci centra moci zapojit do vědomostní soutěže o desetitisíce korun na další nákupy. Takzvaný Víkendový Superkvíz odstartuje již tento víkend, 14. a 15. dubna, a prověří znalosti obyvatel Hradce Králové i přespolních v mnoha různých oblastech.  
„Půl roku trvající loterie o tisíce cen sklidila značný ohlas a pozitivní reakce. Proto jsme se rozhodli návštěvníkům našeho centra nabídnout opět něco navíc. Každý soutěžní den rozdáme mezi účastníky Víkendového Superkvízu až 100 000 Kč na další nákupy. Věříme, že kvíz bude lákavým zpestřením nejen pro samotné soutěžící, ale také přihlížející,“ shrnuje marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, Pavel Urban.
Každý, kdo od 13. do 22. dubna v královéhradeckém centru Futurum nakoupí a o víkendu registruje účtenku v hodnotě alespoň 500 Kč, bude mít šanci zhodnotit své znalosti. Soutěžní kvízy budou probíhat ve dnech 14., 15., 21. a 22. dubna. Účastníci budou moci získat až 3 000 Kč za 5 minut. Vědomostní souboj bude probíhat vždy mezi třemi soutěžícími, před kterými bude stát sedm soutěžních otázek z různých oborů a odvětví – například módy, společenského života, regionálních specifik či o slavných rodácích. 
Kvíz však bude atraktivní také pro přihlížející. V případě, že soutěžící nebudou znát odpověď, příležitost získat výhru ve výši 200 Kč, 400 Kč nebo 600 Kč dostane publikum. Víkendovým Superkvízem návštěvníky OC Futurum provede moderátor rádia Evropa 2, Ondřej Urban.
V průběhu prvního soutěžního víkendu bude paralelně probíhat vyhledávaná celorepubliková nákupní akce Shopping Fever, jež nabídne v zapojených prodejnách nepřeberné množství benefitů, výhodných nabídek a slev až 50 %.
Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

23.6.

Na Hradě Kunětická hora zazní Smetana, Dvořák i Mozart. Hrad hudebníků začíná!

Milovníci hudby, kteří dávají přednost hradu před koncertní síní a travou před křeslem, potěší Hrad hudebníků. „Chceme říct lidem, že klasická hudba není nuda. Dá se při ní rozjímat a jindy i tančit. Někteří pánové nechodí na klasiku, protože jim nevyhovuje upnuté sako a nablýskané prostředí koncertních sálů.“ vysvětluje Tomáš Langr, ředitel sdružení a dodává „Celé rodiny mohou přijít na hrad Kunětická hora

Cestování celý článek
25.6.

Dopravní omezení v obci Křižanovice

Důvodem omezení je pořádání kulturní akce Žluto-modrý den Berry pro centrum Paraple.

Cestování celý článek
29.6.

Řidič nadýchal přes 3 promile

Dechová zkouška toto jenom potvrdila. Nejprve řidič předložil potřebné doklady k řízení vozidla a poté už jen smutně sledoval stupnici změřené hladiny alkoholu v dechu. První měření ukázalo 2,87 a druhé pak 3,02 promile.

Cestování celý článek
14.2.

Tajemný alchymista a kat Mydlář zahájí sezónu

V těchto dnech vyvrcholily přípravy na veletrh cestovního ruchu v České republice, kterým je pražský Holiday World.

Cestování celý článek
22.4.

110 let od Východočeské výstavy 1903

Přijďte si poslechnout přednášku připomínající tuto významnou kulturní a společenskou událost doplněnou projekcí několika desítek historických pohlednic a fotografií.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting