OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

13.4.

OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

Po úspěšném završení loterie desetiletí s názvem Super soboty přichází obchodní a zábavní centrum Futurum s dalším neotřelým soutěžním konceptem. Po dva dubnové víkendy se budou návštěvníci centra moci zapojit do vědomostní soutěže o desetitisíce korun na další nákupy. Takzvaný Víkendový Superkvíz odstartuje již tento víkend, 14. a 15. dubna, a prověří znalosti obyvatel Hradce Králové i přespolních v mnoha různých oblastech.  
„Půl roku trvající loterie o tisíce cen sklidila značný ohlas a pozitivní reakce. Proto jsme se rozhodli návštěvníkům našeho centra nabídnout opět něco navíc. Každý soutěžní den rozdáme mezi účastníky Víkendového Superkvízu až 100 000 Kč na další nákupy. Věříme, že kvíz bude lákavým zpestřením nejen pro samotné soutěžící, ale také přihlížející,“ shrnuje marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, Pavel Urban.
Každý, kdo od 13. do 22. dubna v královéhradeckém centru Futurum nakoupí a o víkendu registruje účtenku v hodnotě alespoň 500 Kč, bude mít šanci zhodnotit své znalosti. Soutěžní kvízy budou probíhat ve dnech 14., 15., 21. a 22. dubna. Účastníci budou moci získat až 3 000 Kč za 5 minut. Vědomostní souboj bude probíhat vždy mezi třemi soutěžícími, před kterými bude stát sedm soutěžních otázek z různých oborů a odvětví – například módy, společenského života, regionálních specifik či o slavných rodácích. 
Kvíz však bude atraktivní také pro přihlížející. V případě, že soutěžící nebudou znát odpověď, příležitost získat výhru ve výši 200 Kč, 400 Kč nebo 600 Kč dostane publikum. Víkendovým Superkvízem návštěvníky OC Futurum provede moderátor rádia Evropa 2, Ondřej Urban.
V průběhu prvního soutěžního víkendu bude paralelně probíhat vyhledávaná celorepubliková nákupní akce Shopping Fever, jež nabídne v zapojených prodejnách nepřeberné množství benefitů, výhodných nabídek a slev až 50 %.
Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

15.1.

Tragická nehoda

Čelní střet s nákladním vozidlem bohužel nepřežil sedmatřicetiletý řidič osobního vozu, který z dosud neznámých příčin přejel do protisměru.

Cestování celý článek
1.3.

Farmářské trhy v OC Futurum nabídnou lokální potraviny i jejich příběhy

Čerstvost, znalost původu či udržitelnost hrají při výběru potravin stále větší roli. Také proto soustavně stoupá obliba regionálních produktů a fenomén farmářských trhů neztratil nic ze své atraktivity.

Cestování celý článek
7.6.

Na Králicko se v červnu vrátí pára. Historické vlaky vyrazí každou sobotu z České Třebové do Hanušovic

Historické vlaky pojedou každou sobotu od 17. června až do 30. září. V provozu budou celkem tři lokomotivy. „Hned třikrát se cestující budou moci svézt parní lokomotivou 464.008 Bulík, která byla vyrobena v roce 1935. V běžné soboty se pak budou objevovat dvě lokomotivy, jedna parní a druhá motorová. V prvním případě se jedná o lokomotivu 423.009 Velký Bejček z roku 1922, ve druhém o motorovou soupravu M286.0 Krokodýl vyrobenou v 60. letech,“ vysvětlil hejtman.

Cestování celý článek
24.8.

Odstraňování následků povodní v dopravě

Do 17. září mohou stavební firmy překládat nabídky na opravu lokálního poklesu vozovek.

Cestování celý článek
20.2.

Březen patří čtenářům!

Hotově, nebo kartou? Tak tuhle otázku mohou od 1. března slýchat čtenáři krajské knihovny. Pro pohodlnější využívání služeb budou moci nově využívat terminálu pro bezhotovostní platby, který je nainstalován v prostoru recepce. V průběhu března se čtenáři dočkají i další novinky – turistické vizitky.

Cestování celý článek
25.5.

Zástupci dalších krajů obdivovali záměr galerie ve Winternizových automatických mlýnech

Naše krajské město je pro mnoho lidí velkým překvapením. Ucelená městská památková rezervace, nádherný zámek uprostřed gotických valů a romantický Příhrádek.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting