OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

13.4.

OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

Po úspěšném završení loterie desetiletí s názvem Super soboty přichází obchodní a zábavní centrum Futurum s dalším neotřelým soutěžním konceptem. Po dva dubnové víkendy se budou návštěvníci centra moci zapojit do vědomostní soutěže o desetitisíce korun na další nákupy. Takzvaný Víkendový Superkvíz odstartuje již tento víkend, 14. a 15. dubna, a prověří znalosti obyvatel Hradce Králové i přespolních v mnoha různých oblastech.  
„Půl roku trvající loterie o tisíce cen sklidila značný ohlas a pozitivní reakce. Proto jsme se rozhodli návštěvníkům našeho centra nabídnout opět něco navíc. Každý soutěžní den rozdáme mezi účastníky Víkendového Superkvízu až 100 000 Kč na další nákupy. Věříme, že kvíz bude lákavým zpestřením nejen pro samotné soutěžící, ale také přihlížející,“ shrnuje marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, Pavel Urban.
Každý, kdo od 13. do 22. dubna v královéhradeckém centru Futurum nakoupí a o víkendu registruje účtenku v hodnotě alespoň 500 Kč, bude mít šanci zhodnotit své znalosti. Soutěžní kvízy budou probíhat ve dnech 14., 15., 21. a 22. dubna. Účastníci budou moci získat až 3 000 Kč za 5 minut. Vědomostní souboj bude probíhat vždy mezi třemi soutěžícími, před kterými bude stát sedm soutěžních otázek z různých oborů a odvětví – například módy, společenského života, regionálních specifik či o slavných rodácích. 
Kvíz však bude atraktivní také pro přihlížející. V případě, že soutěžící nebudou znát odpověď, příležitost získat výhru ve výši 200 Kč, 400 Kč nebo 600 Kč dostane publikum. Víkendovým Superkvízem návštěvníky OC Futurum provede moderátor rádia Evropa 2, Ondřej Urban.
V průběhu prvního soutěžního víkendu bude paralelně probíhat vyhledávaná celorepubliková nákupní akce Shopping Fever, jež nabídne v zapojených prodejnách nepřeberné množství benefitů, výhodných nabídek a slev až 50 %.
Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

30.8.

Pardubicko: dojíždění trvá 45 minut

Pro celých 41,5 % Čechů je důležitá doba, jakou jim denní dojíždění zabere.

Cestování celý článek
31.8.

Změna v jízdním řádu historického vlaku

Prvních deset jízd v rámci této akce si nenechalo ujít více jak 1900 cestujících. Ti si sebou mohou vzít i nejmenší děti v kočárcích. Na cestu historickým vlakem je možné vzít i kolo.

Cestování celý článek
4.9.

Výletová mozaika - Pěšmo, kolmo, koňmo, na in-line bruslích, na běžkách i na vozíku

Mnozí turisté bez rozdílu věku nejedou na dovolenou ani na jednodenní výlet bez vandrbuchu, poznámkového bloku většinou v tvrdých deskách a nejlépe s listy bez řádků. Střeží ho přitom jako oko v hlavě: snaží se do něj totiž nasbírat co možná nejvíce razítek z nejrůznějších míst – oblíbené jsou hlavně z restauračních apod. zařízení, ale třeba i ze železničních pokladen, obchodů, pošt... A čím jsou unikátnější, tím lépe.

Cestování celý článek
5.5.

ARO Pardubické nemocnice má po třinácti letech nového primáře. Magdalenu Fořtovou střídá Jiří Pařízek

Magdalena Fořtová pracuje v Pardubické nemocnici od listopadu 1976. Více než deset let byla zástupkyní primáře Zdeňka Křivánka. Po jeho náhlém úmrtí byla v září 2002 dočasně pověřena vedením oddělení. Oficiálně byla do funkce jmenována k 1. únoru 2003 a v současnosti patřila k nejdéle sloužícím primářům Pardubické nemocnice.

Cestování celý článek
27.3.

Kraj letos proinvestuje do silnic půl miliardy

Neutěšený stav silnic II. a III. třídy na území kraje je dluhem z minulosti. „Když přešly silnice II. a III. třídy na kraje, polovina majetku byla již tenkrát v neodpovídajícím stavu. Rozpočtové určení daní a mechanizmy financování krajů nestačí na zvyšující se náklady.

Cestování celý článek
4.7.

Červencový COLOUR MEETING ve znamení jedniček

Sobotní program začne ve dvě hodiny prvním ze tří divadelních představení nejen pro děti. Hudební scéna představí polskou vycházející hvězdu MOSAIC a uhrančivé české duo KIESLOWSKI, které připravuje s J. P. Muchowem novou desku Mezi lopatky. Večer rozjedou ve velké stylu hiphopoví bardi s Katem v čele – PRAGO UNION a CHAMPION SOUND následovaní maďarskými SÖNDÖRGÖ, kteří představují to nejlepší, co současná world music nabízí.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting