Pardubice vyvěsily vlajky podpory

26.3.

Pardubice vyvěsily vlajky podpory

České vlajky, jako symbol poděkování a podpory všem záchranářům, bojujícím v první linii s koronavirem, se v těchto dnech objevily na pardubických domech.
 První vlajka zavlála na radnici pátého městského obvodu začátkem týdne a okamžitě k ní přibyla řada dalších, vyvěšených firmami, včetně pardubického magistrátu, i jednotlivci. Vlajky by měly zůstat vyvěšeny po celou dobu platnosti omezení vyhlášených vládou ČR.
„V těchto nelehkých dnech vyvěšením české státní vlaky vysíláme signál podpory a poděkování všem, kteří pomáhají; zdravotníkům, policistům, hasičům, řidičům MHD, prodavačkám, pracovníkům sociálních služeb, dobrovolníkům, zkrátka všem, kterým není lhostejná současná situace,“ řekl autor myšlenky starosta MO 5 Jiří Rejda. „Vyvěšením vlajky dáváme signál, že jako společnost jsme silnější než jednotlivec, že to dáme,“ dodal Rejda, který by si přál, aby české vlajky brzy vlály v celé republice.
Zdroj: pardubice.eu

Další zprávy z kategorie "Cestování"

27.12.

Omezení provozu MHD 31. prosince

Dne 1.1.2013 vyjíždějí všechny spoje podle platných jízdních řádů pro soboty, neděle a svátky.

Cestování celý článek
25.5.

Zástupci dalších krajů obdivovali záměr galerie ve Winternizových automatických mlýnech

Naše krajské město je pro mnoho lidí velkým překvapením. Ucelená městská památková rezervace, nádherný zámek uprostřed gotických valů a romantický Příhrádek.

Cestování celý článek
29.12.

Festival LA PELÍCULA uvede novinku s Penelope Cruz, zaměří se na baskické filmy i snímky Latinské Ameriky

Znít ovšem nebude jen španělština. „V jedné z programových linií se zaměříme na slibně se rozvíjející baskickou filmovou produkci. V české premiéře uvedeme snímek Loreak, který má na svém kontě řadu ocenění a byl i španělským kandidátem na Oscara. Dále představíme například film Amama, který zabodoval na letošním festivalu v San Sebastianu,“ přibližuje program dramaturg festivalu La Película David Čeněk.

Cestování celý článek
11.12.

Od nového roku čeká některé cestující v hradecké MHD změna jízdného

Změny v cenové výši jízdného budou od nového roku platit pro vybrané skupiny cestujících městské hromadné dopravy v Hradci Králové.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting