Pardubický kraj se představí na Regiontouru - již posedmé

8.1.

Pardubický kraj se představí na Regiontouru - již posedmé

Pardubický kraj se představí na Regiontouru - již posedmé

Tradiční a letos už 16. mezinárodní veletrh turistických možností v regionech Regiontour 2007 se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 11. - 14. ledna 2007. Prezentovat se na něm bude i Pardubický kraj, a to opět společně s krajem Královéhradeckým pod hlavičkou „Východní Čechy“. „Snažíme se trochu změnit přístup k propagaci našeho kraje, který bohužel stále patří k těm méně turisty navštěvovaným. Rozhodli jsme se náš region propagovat ne jako Pardubický kraj, ale jako region Východní Čechy, který by turistům mohl snáze přiblížit polohu a malebnost našeho kraje,“ řekl vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek. Radní zodpovědný za cestovní ruch Miloslav Macela jej doplnil: „Chystáme také velkou změnu způsobu prezentace. Chceme postupně omezovat masivní účasti na veletrzích a vydávání tištěných materiálů a přizpůsobit se současnému trendu získávání informací o místě dovolené či výletu ze strany turistů. Proto bude v budoucnu daleko více prostředků věnováno do internetu. Například budujeme nový turistický server Východní Čechy a další elektronická média.“ Na brněnském Regiontouru bude společná expozice umístěna na ploše 432 m2, a to v pavilonu V, číslo stánku 069. Slavnostně bude stánek otevřen ve čtvrtek 11. ledna 2007 v 10 hodin představiteli obou krajů. První dva dny je výstava otevřena pro odborníky, druhé dva pro širokou veřejnost. Další informace najdete na www.bvv.cz

Další zprávy z kategorie "Cestování"

8.4.

První část cyklostezky z Hradce do Pardubice je hotová

Ačkoli některé části nové cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem využívali cyklisté a on-line bruslaři již na konci loňského roku, oficiálně bude stezka uvedena do provozu zítra. Stavba prvního úseku cyklostezky, která má propojit krajská města na východě Čech, začala loni v červnu. Celkové náklady na tento pětikilometrový úsek byly 30,6 milionů korun.

Cestování celý článek
12.12.

Skibusem do Deštného: s městskou kartou levnější jízdné, za jízdenku další sleva na skipas

I letos budou moci milovníci lyžování jezdit z Hradce Králové přímo do areálu v Deštném v Orlických horách skibusem dopravního podniku.

Cestování celý článek
16.4.

Světový den hlasu v Pardubické krajské nemocnici

Vyšetření v rámci dne otevřených dveří je bezplatné. Foniatrická ambulance v Pardubické krajské nemocnici je umístěna v přízemí budovy č. 6, kde sídlí Ušní, nosní a krční oddělení.

Cestování celý článek
18.11.

Cestování může zjednodušit jednotný odbavovací systém

Rada města Pardubic dnes schválila spolupráci Pardubic s Hradcem Králové na tomto projektu, spolufinancování studie ve výši jednoho milionu korun a zadávací podmínky výběrového řízení na firmu, která, kompletní studii vycházející z podrobných analýz současného technologického i organizačního stavu zpracuje. Studie pak bude součástí žádosti o podporu z operačního programu IROP v rámci ITI, zaměřené na modernizaci odbavovacího systému hromadné dopravy obou městských dopravních podniků.

Cestování celý článek
5.11.

LED technologie ve veřejném osvětlení má v Pardubicích zelenou

Celá investice je zajímavá také tím, že se jedná o v Pardubicích první, ucelený komplex veřejného osvětlení, jehož součástí je i výstavba dvou stožárů LED osvětlení na přechodu pro chodce.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting