Parkování na Velké pardubické

8.10.

Parkování na Velké pardubické

Návštěvníci 123. Velké pardubické s Českou pojišťovnou budou mít v neděli 13. října možnost využít několika parkovacích ploch. Vjezd do areálu závodiště je ale omezen.

Největší volnou kapacitu nabízí sousední letiště, odkud bude diváky směrem na závodiště svážet kyvadlová doprava. Do vyčerpání své kapacity bude k parkování sloužit také přilehlá komunikace I/37, na kterou se bude najíždět ze směru na Chrudim. Pořadatelé však doporučují využít posilových spojů městské hromadné dopravy, případně vlaků Českých drah.

 V neděli 13. října od 7,00 do 19,00 hodin bude uzavřena část silnice I/37 u dostihového závodiště Synthesia Park v Pardubicích. Na silnici bude zřízeno vyhrazeného parkování pro návštěvníky 123. Velké Pardubické České pojišťovny. Silnice bude uzavřena v úseku od křižovatky se silnicí II/324 v Dražkovicích po křižovatku se silnicí I/2 u nadjezdu „Závodiště“ v Pardubicích v délce 2,7 kilometru.

Objízdná trasa pro směr Hradec Králové (obousměrně):
Pardubice, silnice II/324 – ul. Chrudimská – ul. Pod Břízkami, ul. S. K. Neumanna, ul. Anenská, silnice I/36 – ul. Hlaváčova, ul. Nádražní, ul. Palackého, směr Hradec Králové.
Objízdné trasy pro směr Praha (obousměrně):
A) Pardubice, silnice II/324 – ul. Chrudimská – ul. Demokratické mládeže, Lexova, silnice II/322 – ul. Teplého, silnice I/2 směr Praha.
B) Pardubice, Dražkovice, silnice II/324, silnice III/32226 – Staré Jesenčany, Starý Máteřov, silnice III/32228 – Staré Čivice, silnice I/2 směr Praha.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

4.4.

Kdy nemusíte volat policisty

Připomínáme účastníkům dopravních nehod základní informace.

Cestování celý článek
29.9.

Oslavte i letos svátek seniorů v AFI Paláci

Mezinárodní den seniorů připadá každoročně na první říjnový den. Letos se Svátek seniorů v ČR slaví po čtvrté. „AFI Palác je otevřený lidem všeho věku.

Cestování celý článek
27.2.

Fakulta restaurování připomíná 25 let výuky restaurování v Litomyšli

Rozmanité akce spojené s oslavami zahájí fakulta březnovou výstavou v Červené věži nazvanou Z Litomyšle do Gorzanowa: Renesanční zámky a venkovské památky mezi Čechami a Kladskem. Výstava organizovaná Katedrou humanitních věd potrvá do 30. 3. 2018, vernisáž proběhne 28. 2. 2018.

Cestování celý článek
2.9.

Dukelští chtějí linku číslo šest raději ve Staňkovce

Třeba že zastávku využívají lidé z celé oblasti od ulice Teplého až k Milheimově, nebo že je dobré ponechat dobrou dostupnost Domu kultury či Domu dětí a mládeže Delta.

Cestování celý článek
29.7.

Stavba cyklostezky do Nemošic zahájila

V rámci přípravných prací bude postupně vykácen pás lesa podél pravé strany silnice ve směru z Jesničánek do Nemošic.

Cestování celý článek
25.8.

Do prvních tříd nastoupí zhruba stejně dětí jako v loňském roce.

Nejvíce prvňáčků přijme v září základní škola ve Staňkově ulici na Dukle a všechny tři školy v sídlišti Polabiny.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting