Parkování na Velké pardubické

8.10.

Parkování na Velké pardubické

Návštěvníci 123. Velké pardubické s Českou pojišťovnou budou mít v neděli 13. října možnost využít několika parkovacích ploch. Vjezd do areálu závodiště je ale omezen.

Největší volnou kapacitu nabízí sousední letiště, odkud bude diváky směrem na závodiště svážet kyvadlová doprava. Do vyčerpání své kapacity bude k parkování sloužit také přilehlá komunikace I/37, na kterou se bude najíždět ze směru na Chrudim. Pořadatelé však doporučují využít posilových spojů městské hromadné dopravy, případně vlaků Českých drah.

 V neděli 13. října od 7,00 do 19,00 hodin bude uzavřena část silnice I/37 u dostihového závodiště Synthesia Park v Pardubicích. Na silnici bude zřízeno vyhrazeného parkování pro návštěvníky 123. Velké Pardubické České pojišťovny. Silnice bude uzavřena v úseku od křižovatky se silnicí II/324 v Dražkovicích po křižovatku se silnicí I/2 u nadjezdu „Závodiště“ v Pardubicích v délce 2,7 kilometru.

Objízdná trasa pro směr Hradec Králové (obousměrně):
Pardubice, silnice II/324 – ul. Chrudimská – ul. Pod Břízkami, ul. S. K. Neumanna, ul. Anenská, silnice I/36 – ul. Hlaváčova, ul. Nádražní, ul. Palackého, směr Hradec Králové.
Objízdné trasy pro směr Praha (obousměrně):
A) Pardubice, silnice II/324 – ul. Chrudimská – ul. Demokratické mládeže, Lexova, silnice II/322 – ul. Teplého, silnice I/2 směr Praha.
B) Pardubice, Dražkovice, silnice II/324, silnice III/32226 – Staré Jesenčany, Starý Máteřov, silnice III/32228 – Staré Čivice, silnice I/2 směr Praha.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

11.3.

Mlha a náledí ve čtvrtek dopoledne zkomplikovalo jízdu řidičům

Mlha, že by se dala krájet, takové bylo čtvrteční dopoledne v Pardubickém kraji. Hasiči vyjížděli hned k několika dopravním nehodám.

Cestování celý článek
20.11.

Pili řidiči, pili cyklisté

Policie nedohlíží jen na motorizované účastníky. V úterý od 05:00 do 23:00 se uniformovaní kolegové zaměřili kromě automobilů také na cyklisty a chodce. U cyklistů byl kontrolován technický stav a používání stanoveného osvětlení za snížené viditelnosti. I chodci, jako účastníci silničního provozu, musí dodržovat pravidla, proto i na ně se pořádkoví policisté zaměřili.

Cestování celý článek
9.7.

„Ruce na volant“

Ve středu 4.července 2007 se konala dopravně-preventivní akce nazvaná "Ruce na volant".

Cestování celý článek
14.8.

Tříletému chlapci uvízla ruka mezi parapetem a radiátorem

Za tříletým chlapcem přijeli profesionální hasiči až domů.

Cestování celý článek
30.3.

Připomenutí počátků leteckých soubojů

„Rok 1917 přinesl v oblasti letectví řadu významných událostí, tou nejvýznamnější, ale zároveň i nejsmutnější se stala skutečnost, že letecké souboje získaly na intenzitě a masovosti a ti piloti, kteří se ještě nedlouho předtím střetávali na obloze v takřka rytířských soubojích muže proti muži, se museli nyní vystřílet ze soubojů, do kterých bylo zapojeno velké množství letadel.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting