Po nehodě ujela

7.10.

Po nehodě ujela

 Ve středu 5. října došlo na křižovatce v centru města dopravní nehodě. Krátce před 16. hodinou se zde střetla dvě vozidla, z nichž jedno z místa odjelo. 

Policisté zjistili, že neznámá řidička s blíže neurčeným vozidlem měla odbočovat vlevo z Palackého třídy do ulice K Polabinám a přitom zřejmě nedala přednost v jízdě řidiči, který v tu dobu jel se svým automobilem Mercedes po Palackého třídě v přímém směru k vlakovému nádraží. V tu dobu mělo pro oba směry svítit na semaforu plné zelené světlo. Podle pravidel silničního provozu má v takovém případě řidič, který odbočuje, dát přednost protijedoucím vozidlům jedoucím přímým směrem.

Po střetu vozidel měla řidička bez zastavení pokračovat do ulice K Polabinám a následně odjela neznámým směrem. I když se při dopravní nehodě nikdo nezranil, vznikla hmotná škoda na Mercedesu a policisté předpokládají, že újmu utrpělo i druhé, dosud nezjištěné vozidlo.

Pokud jste byli svědky této dopravní nehody, nebo znáte ženu, která mohla neznámé vozidlo řídit, zavolejte na telefonní linku Skupiny dopravních nehod Pardubice 974 566 254 nebo můžete využít linku 158.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

12.9.

Trénovat mozek v MHD mohou cestující už po celé České republice

V rámci průzkumu úspěšnosti hádanek v rámci vysílání v MHD proběhl průzkum přímo mezi cestujícími v Pardubicích. Zúčastnilo se ho 200 osob ve věku 15 až 75 let.

Cestování celý článek
9.7.

V Pardubicích může vyjít od podzimu kuřáky cigareta draho.

Město totiž vydalo novou vyhlášku, kterou se zakazuje kouření na desítkách veřejných hřišť a sportovišť.

Cestování celý článek
28.1.

Dnes sypače na Svitavsku a Orlickoústecku najely už přes 2 tisíce kilometrů a vysypaly 140 tun soli

Silné sněžení a silnice zablokované kamiony řeší silničáři od nedělní půlnoci na silnicích první třídy na Svitavsku a Orlickoústecku. „Nasadili jsme veškerou i záložní techniku. Od nedělní půlnoci až do dnešního poledne jsme tu najezdili už přes dva tisíce kilometrů a vysypali 140 tun soli,“ říká technik údržby ze společnosti SOVIS CZ a.s. Petr Hašek.

Cestování celý článek
21.5.

Leo Express se intenzivně připravuje na vstup na krajskou železnici. V létě se znovu představí cestujícím na Orlicku

V rámci příprav na vstup soukromého železničního dopravce Leo Express do Pardubického kraje od prosince letošního roku proběhlo další kontrolní jednání svolané hejtmanem Martinem Netolickým se zástupci dopravce. Ten se zajímal nejen o tvorbu jízdního řádu, nasazování jednotek, ale také o připravenost vozového parku a nábor zaměstnanců.

Cestování celý článek
10.2.

Po chybě zareagoval jak nejlépe mohl

Co mělo být důvodem jeho nepozornosti? Nejspíš se na ní podepsalo jeho nachlazení. Kapesník u nosu a kýchnutí před přejezdem, který moc dobře zná, ho málem stálo život.

Cestování celý článek
25.5.

Pardubice chtějí více návštěvníků. Pomůže jim nová Koncepce cestovního ruchu

Koncepce cestovního ruchu obsahuje vedle rozsáhlých analýz konkrétní návrhy, co k vytvoření Pardubic jako města hojně navštěvovaného turisty v horizontu dalších let podniknout. Pardubice by tak měly například vytvořit orientačně-navigační systém pro komunikaci s návštěvníky přijíždějícími do Pardubic ať už autem, vlakem, autobusem nebo na bicyklu.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting