Podzimní prázdniny v hradeckém aquacentru s prodlouženým pobytem zdarma a aquazorbingem

15.10.

Podzimní prázdniny v hradeckém aquacentru s prodlouženým pobytem zdarma a aquazorbingem

Podzimní prázdniny v aquacentru s prodlouženým pobytem zdarma a aquazorbingem

Co s volným časem o podzimních prázdninách? Skvěle si je můžete užít v plaveckém areálu. Při návštěvě aquacentra od soboty 26. října do středy 30. října dostane každý návštěvník ke vstupu 20 min. NAVÍC ZDARMA. Akce platí pro úplně všechny návštěvníky, děti, jejich rodiče, prarodiče i známé. Nezáleží na tom, zda vlastní čipové hodinky, nebo si zakoupí jednorázový vstup, bonus získávají všichni. Dokonce i návštěvníci plaveckého bazénu, kteří projdou do aquacentra, budou mít těchto 20 minut v aquacentru navíc.

S časem navíc může každý návštěvník naložit dle svých přání. Atrakcí v aquacentru je mnoho, stačí si jen vybrat, zda dát přednost vlnobití v rekreačním bazénu, vířivým či perličkovým bazénům nebo 82m dlouhému tobogánu se světelnými efekty. Dobrou volbou v boji proti podzimnímu nachlazení je i sauna s ledovou studnou a venkovním atriem, stejně jako parní kabina.

Hlad a žízeň uhasíte v baru u vody nebo na ochozu rekreačního bazénu v bistru nad vodou u okénka restaurace. Na baru si můžete dát cappuccino a oplatku za akční cenu 45 Kč.

Nedílnou součástí prázdninové akce je aquazorbing v plaveckém bazénu. Tento moderní adrenalinový sport je určen jak dětem, tak i dospělým, a může si ho vyzkoušet každý za malý poplatek 20 Kč na 3 min. Zorbovací koule je pro případné zájemce připravena každý den po dobu akce dopoledne od 10. do 12. a odpoledne od 15. do 17. hodin. Platit je možné hotově u plavčíků nebo čipovými hodinkami na pokladně.

Vytáhněte svou rodinku a prodlužte si babí léto návštěvou hradeckého aquacentra!

Další zprávy z kategorie "Cestování"

20.12.

V Žamberku kraj příští rok zateplí domov mládeže střední školy

„Do budoucna nás čekají i opravy samotného zámku, kde sídlí naše střední škola. Ten má ovšem památkové parametry a je poměrně rozsáhlý,“ dodal radní pro školství Bohumil Bernášek.

Cestování celý článek
9.4.

Rada kraje tlačí na vyrovnanější hospodaření nemocnic

Krajští radní z pozice členů valné hromady schvalovali aktualizovaný finanční plán akciové společnosti Nemocnice Pardubického kraje (NPk) pro letošní rok. Valná hromada NPk souhlasila s návrhem hejtmana Martina Netolického snížit původně plánovanou ztrátu o více než deset milionů.

Cestování celý článek
17.3.

AMAVET nemá v dalších krajích obdoby

„Je to akce, která zatím nemám v celé republice obdoby, což je trochu škoda. V Pardubickém kraji byl o ni zájem už po roce 2005 a trvá, i když se politické reprezentace mění,“ prohlásil předseda Asociace pro mládež, vědu a techniku Stanislav Medřický.

Cestování celý článek
18.1.

Vedení města Pardubice se ohrazuje proti nepravdám kolem projektů „chytrých měst“

Server Neovlivni.cz, tudíž ani autorka článku s nikým z vedení města nekomunikovala. Podle primátora Pardubic Martina Charváta použila paní Slonková informace, které si na začátku října od kanceláře primátora vyžádala redaktorka portálu Echo24 Michaela Cápová. Použité informace byly dle názoru primátora Pardubic použity zkresleně, aby zmanipulovaly náhled veřejnosti na projekt „Chytrých měst“ jako celku.

Cestování celý článek
16.2.

Divadelní bál tentokrát v rytmu swingu

V sobotu 1. dubna bude Městské divadlo hostit Reprezentační ples města Pardubice, který bude moderovat Alexander Hemala. K poslechu a tanci zahraje PIRATE SWING Band Jiřího Ševčíka, vystoupí i Petr Kotvald, akrobatická skupina Flying Boys i baletní soubor Konsonance. Návštěvníky rovněž čeká barmanská UV a fire show a bohatá tombola.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting