Pozor, končí platnost prvních Pardubických karet

10.11.

Pozor, končí platnost prvních Pardubických karet

Počínaje měsícem říjnem tohoto roku začnou končit platnosti Pardubických karet. Co to znamená? Každá karta, kterou jste si nechali vystavit má životnost a platnost pět let od její aktivace. Tato informace vám byla sdělena v žádosti o její vydání. Těm z vás, kteří tak používají kartu již od roku 2006, bude končit takzvaná její funkcionalita. To znamená, že na ni nepůjde zakoupit žádná časová jízdenka a nebudete se moci odbavit ve voze a zakoupit si jízdné z elektronické peněženky. Proto si zavčas pohlídejte konec platnosti karty, aby se vám ve voze nestalo, že pojedete bez zaplacené jízdenky na kartě. Kde můžete zjistit konec platnosti vaší karty? Nejrychlejší způsob je přes webové stránky Dopravního podniku města Pardubic (DPMP, a.s.). Zde přes službu on-line dobíjení zadáte číslo karty a po přihlášení do systému uvidíte v pravém horním rohu, dokdy je vaše karta platná (to se týká pouze personalizovaných karet). Stejně tak vám tuto informaci sdělí i na našich předprodejích. Jaké máte možnosti s použitím karty dále? Můžete si vybrat ze dvou možností. Za prvé si požádáte o vydání karty nové, čili duplikátu a dle ceníku vydání této karty uhradíte. Výhodou je, že vám opět bude běžet dvouletá záruka na funkčnost karty dle přepravních podmínek DPMP a.s. Druhá možnost je, že si s kartou zajdete na jakékoliv naše předprodejní středisko, kde vám prodlouží platnost karty, abyste ji mohli nadále používat. Platnost karty v tomto případě bude prodloužena na dobu určitou, a to do 31.12. 2014. Nevýhodou je, že vám tímto nevzniká žádný nárok na záruku a je potřeba počítat s tím, že skončila životnost karty a kdykoliv se může porouchat její funkcionalita. Pokud se tak stane a karta vám prostě "vypoví službu", pak si budete muset zažádat o vydání duplikátu.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

18.1.

Cyklisté projedou Dubinou bezpečněji

Cyklostezka povede od zastávky MHD v Blahoutově ulici napříč sídlištěm a vyústí u parkoviště mezi ulicemi Erno Košťála a Dubinská, odkud je možné pokračovat po cyklostezce do Spojila.

Cestování celý článek
10.3.

Studentská komora Rady vysokých škol ČR jedná o víkendu na Univerzitě Pardubice

Výjezdní zasedání SK RVŠ je vždy také důležitým momentem pro další týmovou spolupráci. Studentští reprezentanti z jednotlivých vysokých škol se navzájem lépe poznají, navážou užitečné osobní kontakty, které pak v průběhu roku při řešení jednotlivých akademických záležitostí pomáhají.

Cestování celý článek
29.6.

Řidič nadýchal přes 3 promile

Dechová zkouška toto jenom potvrdila. Nejprve řidič předložil potřebné doklady k řízení vozidla a poté už jen smutně sledoval stupnici změřené hladiny alkoholu v dechu. První měření ukázalo 2,87 a druhé pak 3,02 promile.

Cestování celý článek
4.4.

Dopravu v Pardubicích čekají komplikace

Intervaly na semaforu budou podle správců komunikací upraveny tak, aby byla zajištěna co nejlepší průjezdnost vozidel, přesto je třeba v tomto místě až do července počítat se zpomalením dopravy a zejména ve špičce se vznikem kolon. Kompletně bude rekonstrukce nadjezdu, včetně terénních úprav, hotova v říjnu.

Cestování celý článek
10.9.

Hradec Králové a Pardubice podporují ITI i v budoucnosti

Dokončené nebo v realizaci jsou například výstavby nových trolejbusových tratí v Pardubicích a Hradci Králové a kromě mnoha dalších se staví cyklostezka Mechu a Perníku, která v budoucnosti spojí obě krajská města.

Cestování celý článek
10.11.

Hledá se majitel vozu Mercedes-Benz – v královéhradeckém OC Futurum startují Super soboty aneb loterie desetiletí

Hlavní výhrou je automobil značky Mercedes-Benz CLA 180, jehož majitel vyplyne ze závěrečného slosování 10. března 2018. Vyhrávat se ale bude každou sobotu. Do akce, která bude probíhat po dobu čtyř měsíců, se mohou zapojit návštěvníci královéhradeckého centra, a to po předložení paragonu za nákup v hodnotě alespoň 500 Kč, který byl vydán v období od 11. listopadu 2017 do 10. března 2018.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting