Relaxační večer s barmanskou show

31.1.

Relaxační večer s barmanskou show

Jedinečný zážitek opět nabídne aquacentrum Hradec Králové, kde se v sobotu 16. února koná další z oblíbených relaxačních večerů, který tentokrát doplní také barmanská show. Návštěvníci mohou využít nabídku thajského masážního salónu Thai Touch, kde budou masérky dopřávat zájemcům krátké ochutnávky masáží. Atmosféru dokreslí hudba, svíčky a barevné osvětlení.

,,Nově jsme připravili barmanskou exhibici rozšířenou o efekty UV lamp a speciálně upraveného vybavení, jako jsou zářící lahve a vzduchem létající shakery. Pro návštěvníky bude také otevřen samostatný mobilní bar na míchané nápoje, kde během celého večera bude poskytován barový servis,“ řekla Amália Moličová ze Správy nemovitostí Hradec Králové.

Chybět nebudou již tradiční akce, jako je sekt 1+1 na baru u vody nebo vstup zdarma do Sauna & SPA zóny aquacentra. Tady lze kromě finské sauny využít i ledovou studnu a venkovní atrium. Občerstvení bude k dispozici i v odpočinkové místnosti s vodopádem.

Vstupenka na celý relaxační večer stojí 90 Kč pro majitele čipových hodinek, 110 Kč zaplatí návštěvníci na jednorázový vstup. Tato cena je jednotná bez jakýchkoliv doplatků za čas.

Relaxační večer začíná ve 20.30 a končí ve 23.00 hodin, vstup je možný od patnácti let.

Ing. Jaroslava Bernhardová, ředitelka SNHK, tel. 603 158 361

Stanislav Bydžovský, vedoucí plaveckého areálu, tel. 603 158 347

Další zprávy z kategorie "Cestování"

21.6.

Dopravní nehody v Pardubickém kraji

Vozidlo Volkswagen Golf bylo zaklíněno ve stromech nad řekou Labe. Z vozidla neunikaly žádné provozní náplně. Při kolizi došlo k poškození zábradlí mostu, informační tabule se znakem města Přelouč a dva vzrostlé stromy.

Cestování celý článek
5.12.

Šest ku jedné pro České dráhy. Na Orlickoústecku se objeví i LeoExpress

Kraj bude nadále jednat o uzavření konkrétní smlouvy s těmito dopravci, přičemž Leo Express Tenders by na základě své nabídky zajišťoval železniční provoz na tratích 024 a 025 včetně přesahu na území Olomouckého kraje, České dráhy pak na zbývajících tratích včetně mezikrajských spojů. Na návrh hejtmana Martina Netolického budou o tomto postupu jednat na svém letošním posledním jednání také krajští zastupitelé, jelikož se jedná o závazek velkého finančního rozsahu na období deseti let.

Cestování celý článek
10.9.

Hradec Králové a Pardubice podporují ITI i v budoucnosti

Dokončené nebo v realizaci jsou například výstavby nových trolejbusových tratí v Pardubicích a Hradci Králové a kromě mnoha dalších se staví cyklostezka Mechu a Perníku, která v budoucnosti spojí obě krajská města.

Cestování celý článek
3.2.

Výstavba silnice R35 je společným zájmem

Kraj poskytne prostory v objektu své zřizované školy, Ředitelství silnic a dálnic zajistí vybavení technologiemi apod.

Cestování celý článek
25.10.

Spoléhal na techniku, ta selhala

Technické vymoženosti v dopravních prostředcích mají jízdu učinit komfortnější, nedá se na ně, ale stoprocentně spoléhat. V minulosti již selhala automobilová navigace, signalizátor couvání a nyní se řidič nemohl úplně spolehnout na autonomní řízení.

Cestování celý článek
12.10.

Pracovní místa na dráze musí být zachována, zní z kraje po jednání s Českými drahami

„České dráhy patří mezi výrazného zaměstnavatele, a proto chceme mít jistotu, že například opravárenská činnost bude v regionu udržena a nedojde k jejímu vyvádění do jiných měst mimo kraj. O jednom ze záměrů jsme již v minulosti hovořili například v České Třebové a jsem rád, že se nám po řadě jednání povedlo pracovní místa zachovat,“ doplnil hejtman Netolický.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting