Rychlá kola, populární panenky a hračky pro nejmenší proměnily královéhradecké Futurum ve velkou hernu

31.10.

Rychlá kola, populární panenky a hračky pro nejmenší proměnily královéhradecké Futurum ve velkou hernu

Záplava modelů autíček a angličáků, stovky decimetrů závodních drah, několik desítek panenek i speciální zóna pro nejmenší. V sobotu 27. října zaplnilo obchodní a zábavní centrum Futurum Hradec Králové hned několik hracích zón s auty Hot Wheels, panenkou Barbie či hračkami pro batolata Fisher-Price. Až do neděle 11. listopadu budou herny příchozím denně k dispozici, a to zcela zdarma. O víkendech na malé návštěvníky a návštěvnice čeká doprovodný program s tanečními nebo kreativními workshopy, soutěžemi či módní show.

Tematické herny se u nás v centru dlouhodobě těší značnému zájmu. S ohledem na nastupující podzim, významně rostoucí návštěvnost našeho dětského koutku a zároveň jako možnou inspiraci pro rodiče na dárky pod stromeček jsme se rozhodli vytvořit hrací zóny pro děti od batolat pro školáky a v mnoha případech i rodiče,“ uvádí Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Herny se nachází v horním patře centra s provozní dobou každý den od 10:00 do 18:00. Více informací a program na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Pravá Mattel párty po dobu více než dvou týdnů nabídne tematické herní zóny s časem prověřenými, populárními i nejnovějšími hračkami. V mega Barbie zóně je k dispozici více než 100 panenek Barbie, Barbie kino, Barbie on the GO, dům snů, fotostěna a stěna s povoláními, kde možná děti najdou i svou vysněnou budoucí profesi. Hot Wheels City zóna je napěchovaná nejnovějšími modely, spoustou angličáků a největším počtem drah na jednom místě pro výtvory malých i velkých stavitelů. Probíhat zde budou také workshopy. Na nejmenší návštěvníky čeká speciální zóna Fisher-Price, ideální pro děti do 3 let.

Na každý víkendový den až do neděle 11. listopadu je připraven živý doprovodný program. V sobotu 3. a v neděli 4. listopadu zvýší rychlost autíčka Hot Wheels. Na milovníky rychlých kol čekají speciální workshopy, stanoviště a soutěže o stavitele nejlepší dráhy. Závěrečná akce v sobotu 10. a v neděli 11. listopadu přinese Barbie víkend pro všechny příznivce panenky Barbie, pro které budou připravená tematická stanoviště, soutěže, módní show nebo beauty zóna.

V neděli 11. listopadu proběhne závěrečné slosování o desítky hraček. Účastníkům stačí z víkendů s Mattelem nasbírat 3 různá razítka a při troše štěstí i vyhrát v bohaté tombole prima ceny.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

12.2.

Zábavné odpoledne s My Little Pony v Paláci Pardubice již tuto sobotu

Vezměte své děti tuto sobotu 16. února do obchodního centra Paláce Pardubice. Od 13 do 17 hodin na vás bude čekat zábavný program určený i pro nejmladší návštěvníky. Bohatý program ve stylu My Little Pony si oblíbí nejen milovníci kresleného seriálu. Připravena je i hrací a výtvarná zóna, program na pódiu i My Little Pony Salon.

Cestování celý článek
15.4.

Do funkce nového děkana Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice nastupuje Zdeněk Němec.

Při vedení fakulty se nový děkan bude opírat o tým tvořený proděkanem pro vzdělávací činnost, proděkanem pro vědu a výzkum a proděkanem pro vnitřní rozvoj a vnější vztahy. Tento tým bude doplněn koordinátory zodpovědnými za přípravu a realizaci projektů pro spolupráci s průmyslem nebo pro rozvoj mezinárodní spolupráce. Sestavení tohoto týmu je jedním z prvních úkolů nového děkana.

Cestování celý článek
26.9.

Co je to vlastně IDS Pk?

Od 1. ledna 2008 byl Integrovaný dopravní systém Pardubického kraje (IDS Pk) spuštěn za účasti dopravců

Cestování celý článek
30.4.

Pardubice se pyšní novým titulem

Nezávislá porota složená z odborníků na cyklistickou dopravu hodnotila například koncepční materiály, stav infrastruktury nebo kampaně, která města organizují nebo podporují. Rozhodující byl i celkový přístup města k řešení dopravy, a to nejen té cyklistické.

Cestování celý článek
22.10.

Tři uzavírky zkomplikují život nejen řidičům

V příštích týdnech zkomplikují život pardubickým řidičům stavební práce na hned několika komunikacích.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting