Rychlá kola, populární panenky a hračky pro nejmenší proměnily královéhradecké Futurum ve velkou hernu

31.10.

Rychlá kola, populární panenky a hračky pro nejmenší proměnily královéhradecké Futurum ve velkou hernu

Záplava modelů autíček a angličáků, stovky decimetrů závodních drah, několik desítek panenek i speciální zóna pro nejmenší. V sobotu 27. října zaplnilo obchodní a zábavní centrum Futurum Hradec Králové hned několik hracích zón s auty Hot Wheels, panenkou Barbie či hračkami pro batolata Fisher-Price. Až do neděle 11. listopadu budou herny příchozím denně k dispozici, a to zcela zdarma. O víkendech na malé návštěvníky a návštěvnice čeká doprovodný program s tanečními nebo kreativními workshopy, soutěžemi či módní show.

Tematické herny se u nás v centru dlouhodobě těší značnému zájmu. S ohledem na nastupující podzim, významně rostoucí návštěvnost našeho dětského koutku a zároveň jako možnou inspiraci pro rodiče na dárky pod stromeček jsme se rozhodli vytvořit hrací zóny pro děti od batolat pro školáky a v mnoha případech i rodiče,“ uvádí Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.

Herny se nachází v horním patře centra s provozní dobou každý den od 10:00 do 18:00. Více informací a program na www.futurumhradec.cz a Facebooku centra.

Pravá Mattel párty po dobu více než dvou týdnů nabídne tematické herní zóny s časem prověřenými, populárními i nejnovějšími hračkami. V mega Barbie zóně je k dispozici více než 100 panenek Barbie, Barbie kino, Barbie on the GO, dům snů, fotostěna a stěna s povoláními, kde možná děti najdou i svou vysněnou budoucí profesi. Hot Wheels City zóna je napěchovaná nejnovějšími modely, spoustou angličáků a největším počtem drah na jednom místě pro výtvory malých i velkých stavitelů. Probíhat zde budou také workshopy. Na nejmenší návštěvníky čeká speciální zóna Fisher-Price, ideální pro děti do 3 let.

Na každý víkendový den až do neděle 11. listopadu je připraven živý doprovodný program. V sobotu 3. a v neděli 4. listopadu zvýší rychlost autíčka Hot Wheels. Na milovníky rychlých kol čekají speciální workshopy, stanoviště a soutěže o stavitele nejlepší dráhy. Závěrečná akce v sobotu 10. a v neděli 11. listopadu přinese Barbie víkend pro všechny příznivce panenky Barbie, pro které budou připravená tematická stanoviště, soutěže, módní show nebo beauty zóna.

V neděli 11. listopadu proběhne závěrečné slosování o desítky hraček. Účastníkům stačí z víkendů s Mattelem nasbírat 3 různá razítka a při troše štěstí i vyhrát v bohaté tombole prima ceny.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

16.5.

Pardubickou Veteran Rally pokračuje jarní část série Czech Hero Ride

Od 16. do 18. května se stanou Lázně Bohdaneč, Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a Kunětická hora zastávkami další letošní akce Czech Hero Ride 2014. 32. ročník Veteran Rally Pardubice nabídne závod historických vozů a velocipedů, ale také na celou řadu doprovodných akcí na zajímavých místech po trase tohoto závodu polabským regionem.

Cestování celý článek
30.8.

Přijďte si do AFI Paláce pro fotografii s podpisem Lucie Bílá

Fanoušci a příznivci Lucie Bílé a sběratelé autogramů se mohou těšit nejen na její podpisy, ale například také na její fotografii s věnováním.

Cestování celý článek
11.8.

Netolický: Na lukrativních tratích umí jezdit každý. Role Českých drah je nezastupitelná Legendární Slovenská strela slaví 80 let

protože vnímám nezastupitelnou úlohu národního dopravce v rámci regionální dopravy objednávané českými kraji. České dráhy vždy byly, jsou a doufám, že i budou nadále partnerem při zajišťování dopravní obslužnosti v regionech. Původně stát krajům přispíval na základě memoranda, které však vyprší v roce 2019.

Cestování celý článek
21.5.

Pardubice ožijí znovu kulturou

Slavnostní zahájení Multikulturního týdne se koná ve Společenském sále radnice v pátek od 18 hodin. V bohatém programu nechybí v dalších dnech ani Mezinárodní sportovní den, řada výstav, workshopy, projekce či mezinárodní setkání. Akce vyvrcholí v pátek 29. května Multikulturním jarmarkem, který se koná v samotném srdci města na Pernštýnském náměstí.

Cestování celý článek
22.1.

Mladí hudebníci přesvědčovali na konzervatoři odbornou komisi o svém talentu

Pardubická konzervatoř je střední škola, která vychovala řadu významných hudebníků, zpěváků a dirigentů. Absolventi školy v současné době dosahují četných úspěchů na koncertních podiích, a to i na mezinárodním poli. Koncertní činnost je již součástí samotného studia na konzervatoři. Z absolventů konzervatoře se stávají i učitelé v základních uměleckých školách.

Cestování celý článek
7.8.

In Karta IN 25 % v kombinaci s kartou ISIC se slevou

České dráhy připravily pro pro cestující ve věku 15-26 let zajímavou slevu.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting