Sníh komplikuje řidičům v Pardubickém kraji jízdu na silnicích

8.1.

Sníh komplikuje řidičům v Pardubickém kraji jízdu na silnicích

Hasiči během středečního dne odstraňovali po celém kraji následky nehod na zasněžených vozovkách. Vytahovali z příkopů jedno auto za druhým. Události si nevyžádaly žádná vážná zranění. Hned ráno hasiči likvidovali následky nehody dvou vozidel v Lezníku u Poličky. Auta skončila na zasněžené silnici v příkopech. Událost se obešla bez zranění. Automobil značky Citroen vytahovali v 9 hodin dopoledne hasiči z příkopu v Pomezí na Svitavsku.

V Prachovicích zasahovaly před 11 hodinou hned dvě jednotky hasičů, a to u kolize osobního vozidla, které havarovalo u pošty. Při nehodě byly zraněny dvě osoby, které ošetřila zdravotnická záchranná služba. Hasiči zajistili vozidlo proti požáru, zamezili úniku provozních náplní a po odstranění následků nehody se vrátili zpět na základny.


Do Borohrádku byla v 13.32 hodin vyslána jednotka hasičů z Holic, a to k nehodě osobního vozidla. Hasiči standardně zajistili vozidlo proti požáru i úniku provozních náplní a následně předali místo nehody dobrovolné jednotce z Borohrádku. Do Litošic směřovali v 13.40 hodin hasiči z Přelouče. Tady skončila řidička s vozem na střeše a v příkopu. Z této nehody hasiči spěchali k nehodě, jež se stala v Břehách. Osobní automobil skončil v příkopu a na boku. Řidička byla při příjezdu hasičů již mimo vozidlo.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

12.1.

Hasiči o víkendu vytahovali koně z rybníka a vyprošťovali zaklíněnou osobu z havarovaného vozu

K tragické nehodě vyjížděli v pondělí 11. ledna v 5.04 hodin profesionální hasiči z Poličky, Litomyšle i Svitav. Na úseku silnice Střítež – Sebranice narazil řidič s vozem bočně do stromu.

Cestování celý článek
30.8.

Přijďte si do AFI Paláce pro fotografii s podpisem Lucie Bílá

Fanoušci a příznivci Lucie Bílé a sběratelé autogramů se mohou těšit nejen na její podpisy, ale například také na její fotografii s věnováním.

Cestování celý článek
1.11.

Robot Matylda si jede stopem do Pelhřimova pro rekord. Sledujte ji online

„Během cesty je Matylda připravena se sama o sebe postarat. Právě tyto senzory budou její největší pomocníci na cestě po ČR,“ říká konstruktér Matyldy Michal Seidl a dodává. „S řidiči totiž bude Matylda komunikovat sama a dám jim instrukce, kam cestuje. Část informací bude i na přiloženém návodu. S sebou bude pak mít jen ceduli, lékárničku a ručník, který je nezbytnou výbavou každého stopaře.“

Cestování celý článek
4.2.

Kočí na Chrudimsku chce zklidnit dopravu, upravit topení v mateřské školce a zázemí pro sportovce

Obec Kočí nedaleko Chrudimi se v pátek odpoledne stala cílem cesty hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického. Se starostou Marcelem Havránkem mluvil mimo jiné o možnostech krajské podpory pro obec, která má přibližně 600 obyvatel, ale také o zklidnění dopravy na silnici I/17.

Cestování celý článek
27.4.

Pardubickým krajem vlaky Českých drah

Pardubický kraj a akciová společnost České dráhy připravily cestovatelskou soutěž o zajímavé ceny.

Cestování celý článek
16.9.

V Pardubickém kraji odevzdali lidé nejvíce použitých baterií a akumulátorů v republice

Z celkového objemu baterií a akumulátorů odevzdaných v Pardubickém kraji jich přibližně 77 procent odevzdala veřejnost na veřejných, k tomu určených místech. Firmy odevzdaly zbylých 23 procent.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting