Sport hotel Tichá Orlice navazuje na sportoviště a cyklostezky

6.4.

Sport hotel Tichá Orlice navazuje na sportoviště a cyklostezky

Sport hotel Tichá Orlice navazuje na sportoviště a cyklostezky

Nové ubytovací zařízení pro aktivní turistiku Sport hotel Tichá Orlice je od pátku 2. dubna otevřeno v Ústí nad Orlicí. Zařízení vzniklo z původní ubytovny za saunou a vznikalo od října 2008 do února 2010. Rekonstrukce budovy, která se nachází na strategickém místě v sousedství aquaparku a atletického stadionu, stála 38 milionů korun. Ústecká radnice získala 11 milionů korun z evropských fondů, zbývající část nákladů uhradila ze svého rozpočtu.     „Líbí se mi, že areál soustředí ubytovnu¸ aquapark, hřiště i stadiony. Navíc na moderní komplex sportovních služeb navazuje čtyřicet kilometrů cyklostezek,“ ocenil radní zodpovědný za cestovní ruch Miroslav Stejskal také možnost výletů do okolí nejen na kole, ale také na in-line bruslích. „Tím, že ústecký Sport hotel Tichá Orlice  nabízí ucelené služby,  je nejlepším lákadlem pro turisty,“ zve k návštěvě tohoto koutu Pardubického kraje radní Stejskal.        Sport hotel Tichá Orlice nabízí 32 pokojů s 85 lůžky. V přízemí se nachází fitcentrum s dětským koutkem, kde rodičům pohlídají děti po dobu, než si zacvičí na špičkových posilovacích přístrojích. Zázemí objektu tvoří restaurace,

Další zprávy z kategorie "Cestování"

24.7.

16. mezinárodní hasičská soutěž ve Villachu

Česká reprezentační družstva opět ukázala, že patří ke světové špičce. Výprava požárního sportu celkem získala 38 medailí, z toho 14 zlatých. Družstvo profesionálních hasičí si přivezlo z rakouského Villachu z celkového hodnocení bronzovou medaili.

Cestování celý článek
4.5.

Vyhrazené jízdní pruhy v centru Pardubic se definitivně ruší

Dopravní opatření radnice zřídila kvůli rekonstrukcím, které v tu dobu ve středu Pardubic probíhaly. Zkušebně pak byly vyhrazené pruhy zrušeny na konci loňského roku.

Cestování celý článek
21.10.

Výstava cihlářství v Pardubickém kraji

čtvrtek 10. listopadu. Putovní výstava Orlického muzea v Chocni představí tradiční technické památky východních Čech. Kromě originálních historických cihlářských výrobků uvidí návštěvníci řemeslné nářadí, modely cihlářských pecí a další předměty. Výstavu doprovodí panely, na nichž bude řada doplňujících informací a fotografií.

Cestování celý článek
27.12.

Krajské nemocnice podepíší smlouvy s pojišťovnami 28. prosince

Ukázalo se, že koncept společného postupu nemocnic byl správný, konstruktivní přístup obou stran koneckonců ocenil i ředitel VZP Kabátek.

Cestování celý článek
31.10.

Rychlá kola, populární panenky a hračky pro nejmenší proměnily královéhradecké Futurum ve velkou hernu

Až do neděle 11. listopadu budou herny příchozím denně k dispozici, a to zcela zdarma. O víkendech na malé návštěvníky a návštěvnice čeká doprovodný program s tanečními nebo kreativními workshopy, soutěžemi či módní show.

Cestování celý článek
19.8.

Legiovlak připomene v Pardubicích historii

Ve věrné replice vojenského ešalonu z roku 1918 až 1920 najdou lidé mimo jiné plošinový vůz k transportu obrněných automobilů na dlouhé vzdálenosti,

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting