Střet autoškoly se „škodou“

5.4.

Střet autoškoly se „škodou“

ORLICKOÚSTECKO – Míru zavinění bude s největší pravděpodobností řešit správní orgán. 
Policie prověřuje dopravní nehodu osobního vozidla autoškoly značky Škoda Fabia a osobního vozu značky Škoda Rapid v Chocni.
Ve středu 3. dubna 2019 krátce po třetí hodině odpolední se střetly dvě výše uvedené „škodovky“ v mírném stoupání za kruhovým objezdem, přibližně 50 metrů od prodejny se zdravou výživou v budově bývalého mlýna na choceňském nábřeží. Při střetu nebyl nikdo zraněn. Dechovými zkouškami bylo vyloučenoi, že by řidiči byli v době řízení pod vlivem alkoholu. Škoda byla  předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun.
Pokud jste střet vozidel viděli a mohli byste policistům sdělit jeho průběh, ozvěte se jim na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 251.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

21.12.

Město Pardubice koordinuje své stavební aktivity se SŽDC

Na modernizaci železničního uzlu úzce naváže další investiční akce SŽDC. „V lednu 2021 začne rekonstrukce pardubického hlavního nádraží a skončit by měla trvat do konce roku 2024.

Cestování celý článek
11.4.

Miliony do krajské dopravy

Téměř již tradičním bodem jednání Rady Pardubického kraje jsou investiční akce v oblasti dopravy.

Cestování celý článek
18.5.

Kraje nakoupí moderní vlakové soupravy

Na začátku roku 2010 připravujeme velkou výzvu z operačního programu na nákup kolejových vozidel pro regionální dopravní síť.

Cestování celý článek
12.9.

Trénovat mozek v MHD mohou cestující už po celé České republice

V rámci průzkumu úspěšnosti hádanek v rámci vysílání v MHD proběhl průzkum přímo mezi cestujícími v Pardubicích. Zúčastnilo se ho 200 osob ve věku 15 až 75 let.

Cestování celý článek
12.2.

Univerzita Pardubice zve na matematickou přednášku

„S trochou nadsázky se dá říci, že jí zasvětil celou svoji matematickou kariéru. S Einsteinem se Hlavatý skutečně viděl a byl to právě Einstein, kdo prohlásil, že pokud někdo vyřeší jeho rovnice, bude to Václav Hlavatý z Univerzity v Indianě,“ doplnil Koudela.

Cestování celý článek
26.1.

Báječný únor v Aquacentru Hradec Králové

Dále bude o jarních prázdninách probíhat AQUAZORBING v Plaveckém bazénu 50 m v době od 11. do 13. a od 15. do 17. hod. Cena 20,- Kč/3 min. Platba hotově u plavčíků. Přijďte si vyzkoušet tuto adrenalinovou zábavu, protože nejdůležitější na tom je: Váš skvělý zážitek…

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting