Tragicky skončil střet dvou vozidel v Jevíčku

22.3.

Tragicky skončil střet dvou vozidel v Jevíčku

K nehodě dvou vozidel do Jevíčka - Zadního Arnoštova směřovaly v pondělí 21. března v 8.16 hodin hasičské vozy hned ze tří stanic. Hasiči museli ihned po svém příjezdu vyprostit ze zdemolované části vozu Opel Astra řidiče, který zde zůstal zaklíněn. Muž na následky svého zranění na místě zemřel. Jeho spolujezdkyně utrpěla zranění a byla převezena do nemocnice.  Řidič druhého vozu Peugeot Boxer utrpěl lehčí zranění a byl ošetřen na místě. Na místo byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby, který nakonec odletěl prázdný. K nehodě se dostavili také kriminalisté, kteří nyní zjišťují příčiny nehody. Odstraňování následků ze strany hasičů trvalo až do 11.30 hodin.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

26.9.

IVECO slavnostně předalo sedmnáct autobusů společnosti ICOM transport

Slavnostního ceremoniálu se kromě generálních ředitelů obou společností zúčastnil hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, starosta města Miloslav Soušek a další hosté. „Když jdu kolem našeho autobusového nádraží a vidím zde stát autobusy cizí značky, přiznám se, že je mi z toho smutno.

Cestování celý článek
11.1.

Hejtman prosazuje zrušení příplatku pro cestující z Letohradska a Králicka

„Tato novinka zavedená změnou v jízdních řádech se nelíbí především pravidelným dojíždějícím z oblasti Králík nebo Letohradu, kteří tento spoj využívají při každodenních cestách do práce nejen do Pardubic.

Cestování celý článek
21.8.

Město chystá další cyklostezku

Stavba této trasy vychází z původní projektové dokumentace na rekonstrukci parku Vinice. „Dokumentace má platné územní rozhodnutí a stavební povolení.

Cestování celý článek
18.5.

Kraje nakoupí moderní vlakové soupravy

Na začátku roku 2010 připravujeme velkou výzvu z operačního programu na nákup kolejových vozidel pro regionální dopravní síť.

Cestování celý článek
15.10.

Poslední víkend pro soutěžení s Cyklopeckami

Soutěž začala 1. června a nabízí 17 cyklotras z celého Pardubického kraje. Kromě klasických cyklotras různé délky a náročnosti totiž zařadili organizátoři mezi nejlepší cyklistické „pecky“ také stezku pro bruslaře nazvanou Královský inline, Bike park Peklák a právě single trails na Dolní Moravě.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting