Uvítáme svědectví k nehodám

2.7.

Uvítáme svědectví k nehodám

Uvítáme svědectví k nehodám

SVITAVSKO, ORLICKOÚSTECKO – Cyklisté a jejich pády z jízdních kol. 

Foto PČR - Moravská TřebováFoto PČR - Moravská TřebováFoto PČR - Ústí nad OrlicíFoto PČR - Ústí nad OrlicíPátek 21. června 2019, 17:08 hodin
Sedmdesátiletý cyklista jedoucí na jízdním kole značky Alpina Eco ulicí Jiráskova v Moravské Třebové havaroval před tříramennou křižovatkou protínající ulici Jiráskovu a silnici číslo II/368. Při pádu na chodník poškodil stojící osobní automobil značky Ford Focus jehož jednatřicetiletá řidička dával přednost v jízdě dopravním prostředkům jedoucím po hlavní silnici. Cyklista po dopravní nehodě z místa ujel. Následně byl místní městskou policií vypátrán. Strážníci provedli dechové zkoušky na alkohol, u řidičky s výsledem negativním a u cyklisty s naměřenou hodnotou 1,88 promile alkoholu v dechu. Při dopravní nehodě ke zranění osob nedošlo. Škoda na fordu byla vyčíslena na 10 tisíc korun.

Pokud jste popsanou kolizi viděli a mohli byste nám k ní sdělit informace, přijmeme je na lince 158 nebo na telefonním čísle 974 578 251.

Čtvrtek 27. června 2019, 13:10 hodin
Osmapadesátiletý cyklista havaroval z jízdního kola značky Author na mostě silnice číslo II/360 Na Tiché Orlici při vjezdu do Ústí nad Orlicí. Pádem utrpěl zranění, se kterým byl rychlou lékařskou pomocí převezen do nemocnice. Ještě před převozem jsme u něho provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem.

Muž jel ve směru od Letohradu do Ústí nad Orlicí v době, kdy měl kolem něho projíždět autobus. Pokud jste byli cestující v autobuse a jste očitými svědky havárie, ozvěte se nám na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 251.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

19.9.

Klenbové mosty v Kladině jsou v novém

Slavnostní otevření mostů v Sezemicích -Kladině se uskuteční v pondělí 22. září 2008 ve 12:00 hodin.

Cestování celý článek
6.3.

Do Poličky se vrátila tradice Masopustu

Průvodem se proháněly masky tradiční, ale i pohádkové bytosti a známé postavy jako čarodějnice, duchové, princezny nebo policista. Byla to opravdová taškařice, kterou si nenechaly ujít stovky lidí. „Masopustní průvody máme všichni moc rádi, každoročně se jezdíme podívat na průvod v Hlinsku nebo na Veselém kopci, ale jako „Poličáci“ jsme si ten „náš“ nemohli nechat ujít… A jsme nadšení!“ řekla Jitka Smejkalová z Poličky, která se přišla pobavit s celou rodinou.

Cestování celý článek
5.8.

Pastviny chtějí zkrášlit centrum a zbavit se silnice

Vedení obce přislíbilo hejtmanovi, že se postará o zimní údržbu, ale obecní rozpočet již nestačí.

Cestování celý článek
24.1.

Pátý ročník TECHNOhrátek startuje 25. ledna – premiéra se uskuteční v pardubické „Potravině“

Slavnostní zahájení se uskuteční ve středu 25. ledna od 9 hodin v sousedním Domě hudby (Sukova 1260) a tradičně se ho zúčastní významní hosté, kteří budou ve svých vystoupeních školáky motivovat k volbě technických a odborných profesí.

Cestování celý článek
21.6.

Úpravy silnic zlepší komfort a bezpečnost návštěvníků na Dolní Moravě

V současné době je silnice vedoucí od spodního parkoviště U Slona jednosměrná. Naším cílem je její rozšíření na požadované parametry obousměrné komunikace. Součástí bude na většině úseku také chodník pro pěší, který zde v současné době chybí,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Cestování celý článek
14.6.

Pardubický dopravní podnik nevyměňoval filtry v lakovně. Od inspektorů ČIŽP za to dostal pokutu 120 tisíc korun

Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Hradci Králové uložili pokutu 120 tisíc korun Dopravnímu podniku města Pardubic a.s. Městská firma ve své lakovně, kde opravuje převážně vozidla hromadné dopravy, neprováděla jedenkrát ročně výměnu filtrů s aktivním uhlím. Ty slouží k omezování emisí těkavých organických látek z lakovny do ovzduší.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting