Uzavírka stanice pardubické MHD ,,Na Spravedlnosti"

27.5.

Uzavírka stanice pardubické MHD ,,Na Spravedlnosti

V době od 2.6. do 10.8.2014 bude uzavřena část tř. 17. listopadu a ul. Jana Palacha od křižovatky s ulicí Teplého k podjezdu. Obousměrný provoz MHD po stávajících trasách bude zachován v plném rozsahu.


Obousměrná zastávka Na Spravedlnosti bude uzavřena bez náhrady.
Nejbližší obsluhované zastávky jsou 17. listopadu, Gorkého a Gorkého,škola.
Dopravní podnik děkuje všem cestujícím za pochopení

Další zprávy z kategorie "Cestování"

16.6.

Česko-slovenské Dny mladých chirurgů na Seči nabídly vysokou odbornou úroveň

Kongres, u jehož zrodu stál bývalý přednosta Chirurgické kliniky Pardubické nemocnice doc. MUDr. Karel Havlíček, CSc. a jeho nástupce doc. MUDr. Jiří Šiller, PhD., měl opět vysokou úroveň. „Zúčastnilo se ho 310 zdravotníků z České a Slovenské republiky. Akce se tak řadí mezi nejvýznamnější české chirurgické kongresy,“ uvedl Miloslav Pirkl, zástupce primáře oddělení cévní a plastické chirurgie Chirurgické kliniky Pardubické nemocnice a jeden z hlavních organizátorů akce.

Cestování celý článek
4.9.

Policisté bodují, vypátrali dvě pohřešované osoby

Do pátrání byli nasazeni policisté i kriminalisté Územního odboru Ústí nad Orlicí, včetně služebního psa s psovodem. Pátrajícím stačila hodina, aby intenzivní pátrání se šťastným koncem ukončili. Nalezený muž byl předán do lékařské péče.

Cestování celý článek
30.11.

I letos přijede pod Bílou věž v Hradci Králové Martin na bílém koni

Každoroční vítání Martina na bílém koni má i letos v podtextu slogan, že zimou turistická sezóna v Hradci Králové a na Hradecku nekončí.

Cestování celý článek
22.11.

120 srdcí symbolizovalo darovanou krev

Od roku 1964 se udělují Zlaté plakety dr. Jana Janského (do 40 odběrů) a od roku 1993 Zlaté kříže. Za 80 odběrů dostávají dárci krve Zlatý kříž 3. třídy, za 120 odběrů Zlatý kříž 2. třídy a za 160 odběrů Zlatý kříž 1. třídy.

Cestování celý článek
4.11.

Doplňování spár na Třídě Míru

Doplňování spár se provádí pro vyrovnání drobných nerovností v čerstvě usazené dlažbě, které jsou způsobeny mechanickými vlivy a povětrnostními podmínkami.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting