V pondělí havarovala tři vozidla v Ostřetíně

14.6.

V pondělí havarovala tři vozidla v Ostřetíně

Na místo byli hasiči z Pardubic a Holic přivoláni v 9.14 hodin. Jedno havarované vozidlo se nacházelo v potoce. Toto vozidlo bylo na alternativní pohon LPG. Hasiči vůz zajistili a uzavřeli nádrž na plyn. Žádné provozní kapaliny z něho nevytékaly a neohrozily tak místní potok. Na místě byly dvě zraněné osoby. Policisté zadokumentovali všechny stopy a poté hasiči mohli vyprostit havarovaný automobil z potoka pomocí jeřábu. Po dobu vyprošťovacích prací byla komunikace I/35 zcela uzavřena.
 
Druhá nehoda se stala v blízkosti té první, pravděpodobně když se řidiči dívali na havarované vozidlo v potoce. Jednalo se o náraz vozidel zezadu. Kolize se obešla bez zranění. Hasiči standardně zajistili vozidla. Zpět na základnu se vrátili v 11.14 hodin.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

26.1.

Ulice Pardubic již třináctým rokem křižuje speciální automobil Dopravního podniku města Pardubic.

Fiat Ducato, který v loňském roce nahradil svého již opotřebovaného předchůdce, je připraven vyrazit i za hranice města nebo o víkendu, ceny jsou však jiné a odvíjejí se od ujetých kilometrů i času, který řidič ve službách handicapovaných stráví.

Cestování celý článek
11.5.

Bezpečná cykloturistika s projektem Na kole jen s přilbou

Jízda na kole má nesporně své kouzlo. Navíc při výletu do hor nám umožňuje poznávat atraktivní lokality, kam bychom pěšky při nejlepší vůli nestihli dorazit. Jízda na kole ovšem může mít i své stinné stránky. Ač se to leckdy nezdá, dá se na něm jezdit rychle, velmi rychle.

Cestování celý článek
29.7.

Stavba cyklostezky do Nemošic zahájila

V rámci přípravných prací bude postupně vykácen pás lesa podél pravé strany silnice ve směru z Jesničánek do Nemošic.

Cestování celý článek
20.11.

Pili řidiči, pili cyklisté

Policie nedohlíží jen na motorizované účastníky. V úterý od 05:00 do 23:00 se uniformovaní kolegové zaměřili kromě automobilů také na cyklisty a chodce. U cyklistů byl kontrolován technický stav a používání stanoveného osvětlení za snížené viditelnosti. I chodci, jako účastníci silničního provozu, musí dodržovat pravidla, proto i na ně se pořádkoví policisté zaměřili.

Cestování celý článek
27.12.

Jízdní řád Českých drah 2013: Přibylo 752 bezbariérových spojů

Bezbariérové spoje byly zavedeny na zcela nových linkách a na řadě tratí se jejich počet rozšířil.

Cestování celý článek
11.11.

Zvládnete cestu na hory vaším autem?

Zimní pneumatiky na všech 4 kolech, hloubka dezénu minimálně 4mm (standardní vyžadovaná hloubka dezénu v ČR a okolních zemích)

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting