Velikonoční neděle v Aquacentru Městských lázní

23.3.

Velikonoční neděle v Aquacentru Městských lázní

Velikonoce můžete se svými dětmi strávit opět nevšedně, a to v Aquacentru Městských lázní. Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel Městských lázní, připravila pro děti na velikonoční neděli 27. 3. 2016 od 14.00 do 19.00 hod. bohatý animační program plný her, tančení ve vodě, lovení velikonočních vajíček a soutěží o sladké ceny.

Děti budou soutěžit ve skládání velikonočních puzzlí, kreslení velikonočního obrázku, sbírat mrkvičky pro zajíčky, lovit velikonoční vajíčka ve vodě a házet vajíčka do koše a na překážkové dráze přenášet peříčka pro slepičku. Za splnění všech úkolů obdrží každé dítě od velikonočního zajíčka sladkou odměnu a nejhezčí obrázky budou vystaveny ve vestibulu. A pro ty, kteří neradi soutěží, je k dispozici dětský koutek plný hraček, skákací hrad a v malém bazénku skluzavka pro děti.

Ti odrostlejší můžou zažít adrenalin na 82 m dlouhém tobogánu se světelnými efekty nebo v rekreačním bazénu s vlnobitím.

K relaxaci slouží whirlpool bazény, vířivky, teplý bazének, parní kabina, wellness vana NeoQi, sauna s venkovním átriem, klidová místnost, solária.

Občerstvení pro všechny je zajištěno v baru u vody nebo bistru nad vodou.

Přijďte strávit nevšední velikonoční neděli do Aquacentra.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

1.4.

Hledají se dobrovolníci do Olympijského parku Pardubice 2016! Odměna je nemine

Po skončení odpracovaného turnusu si pak toto ošacení bude moci ponechat jako dárek,“ sdělila Dana Valášková s tím, že v dotazníku je z tohoto důvodu i kolonka k zaškrtnutí požadované konfekční velikosti. Pro všechny dobrovolníky v Olympijském parku Pardubice 2016 město zajistí také pravidelnou stravu a pitný režim. Uhradí za ně i potřebná pojištění.

Cestování celý článek
18.2.

Pardubické letiště se osvědčilo jako záloha pro Prahu

„ Tuto službu zajistilo Letiště Pardubice v souladu s dohodou, kterou uzavřela společnost East Bohemian Airport s národním dopravcem ČSA. Dohoda je v platnosti od ledna 2016,“ uvedla ředitelka letiště Hana Šmejkalová. „Snažíme se rozšiřovat objem nabízených služeb. Letiště Pardubice je připraveno poskytovat kvalitní servis diverzního letiště v budoucnu všem dopravcům, kteří tuto službu budou potřebovat,“ dodala.

Cestování celý článek
18.6.

Masarykovo náměstí během prázdnin zkrásní

Vozovku na Masarykově náměstí bude pro vlastníka, Pardubický kraj, rekonstruovat Správa a údržba silnic Pardubického kraje. Zároveň město opraví chodník od křižovatky s třídou Míru po křižovatku se Sukovou třídou a silně frekventovaný přechod u Paláce bude osazen semaforem. Vše má být hotové do konce prázdnin.

Cestování celý článek
16.3.

Pardubice otevřely infocentrum k rychlostní silnici R35

Informační centrum je věnováno rychlostní silnici R35 napříč Libereckým, Královéhradeckým, Pardubickým a Olomouckým krajem.

Cestování celý článek
4.9.

Plameny zničily majetek za více než dva miliony korun

Zaměstnanci se snažili požár uhasit ještě před příjezdem hasičů a dva z nich se nadýchali jedovatých zplodin hoření a byli převezeni do nemocnice.

Cestování celý článek
22.3.

V České Třebové se v pátek uskutečnilo krajské shromáždění dobrovolných hasičů Pardubického kraje.

Pro letošní rok jsme tuto sumu navýšili na 500 tisíc korun,“ sdělil hejtman Netolický, který také připomněl zavedení Superpoháru hejtmana v požárním sportu či věcné dary od kraje, jako například hasičská stříkačka Fox II nebo překážky pro požární sport.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting