Velikonoční neděle v Aquacentru Městských lázní

23.3.

Velikonoční neděle v Aquacentru Městských lázní

Velikonoce můžete se svými dětmi strávit opět nevšedně, a to v Aquacentru Městských lázní. Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel Městských lázní, připravila pro děti na velikonoční neděli 27. 3. 2016 od 14.00 do 19.00 hod. bohatý animační program plný her, tančení ve vodě, lovení velikonočních vajíček a soutěží o sladké ceny.

Děti budou soutěžit ve skládání velikonočních puzzlí, kreslení velikonočního obrázku, sbírat mrkvičky pro zajíčky, lovit velikonoční vajíčka ve vodě a házet vajíčka do koše a na překážkové dráze přenášet peříčka pro slepičku. Za splnění všech úkolů obdrží každé dítě od velikonočního zajíčka sladkou odměnu a nejhezčí obrázky budou vystaveny ve vestibulu. A pro ty, kteří neradi soutěží, je k dispozici dětský koutek plný hraček, skákací hrad a v malém bazénku skluzavka pro děti.

Ti odrostlejší můžou zažít adrenalin na 82 m dlouhém tobogánu se světelnými efekty nebo v rekreačním bazénu s vlnobitím.

K relaxaci slouží whirlpool bazény, vířivky, teplý bazének, parní kabina, wellness vana NeoQi, sauna s venkovním átriem, klidová místnost, solária.

Občerstvení pro všechny je zajištěno v baru u vody nebo bistru nad vodou.

Přijďte strávit nevšední velikonoční neděli do Aquacentra.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

11.4.

Chrám na Chlumku v Luži má nový interiér. Kraj přispěl čtyřmi miliony

Pardubický kraj začal s finanční podporou na obnovu chrámu už v roce 2008, kdy nejprve přispěl dvoumilionovou dotací, která byla následně navýšena o další více než milion korun. V roce 2015 pak kraj pomohl milionem na dokončení prací. Před měsícem radní na svém zasedání schválili 500tisícový příspěvek na rekonstrukci okolního areálu a fasády chrámu. Tuto dotaci musí ještě schválit zastupitelstvo.

Cestování celý článek
7.7.

Dopravě v Pardubicích pomůže inteligentní systém řízení

Z centra také také půjdou různými kanály, například přes internet, sms zprávy a podobně, informace k řidičům. „Kapacitu komunikací tímto způsobem samozřejmě nezvýšíme, ale právě díky aktuálním informacím a inteligentnímu systému řízení dopravy bychom dopravu mohli lépe rozložit, varovat řidiče před místy kde se tvoří kolony a navigovat je na jinou trasu,“ konstatoval primátor.

Cestování celý článek
24.7.

16. mezinárodní hasičská soutěž ve Villachu

Česká reprezentační družstva opět ukázala, že patří ke světové špičce. Výprava požárního sportu celkem získala 38 medailí, z toho 14 zlatých. Družstvo profesionálních hasičí si přivezlo z rakouského Villachu z celkového hodnocení bronzovou medaili.

Cestování celý článek
15.6.

I nedělní bouřka potrápila Pardubický kraj

Stejně jako v sobotu byla pod vodou i v neděli Hradištní ulice v Chrudimi. Došlo zde opět i k potopení vozidel. V ulici Na Šancích v Chrudimi bylo zatopené parkoviště s auty. Hasiči museli čistit ucpané kanály. Spadlé dráty vysokého napětí byly likvidovány ve Lhotě u Přelouče.

Cestování celý článek
7.10.

Pardubice chtějí své cyklisty rozmazlovat

Pardubice sice už dnes patří mezi českými městy k nejpřátelštějším místům pro cyklisty.

Cestování celý článek
22.10.

Tři uzavírky zkomplikují život nejen řidičům

V příštích týdnech zkomplikují život pardubickým řidičům stavební práce na hned několika komunikacích.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting