Viděli jste dopravní incident?

27.2.

Viděli jste dopravní incident?

Viděli jste dopravní incident?
ORLICKOÚSTECKO – Svědci, pomozte nám objasnit nehodový děj.  
Žádáme svědky, kteří se v neděli 24. února 2019 nacházeli krátce před čtvrtou hodinou odpolední na místní komunikaci před budovou jídelny v obci Čenkovice, když tam došlo k dopravnímu incidentu, aby nás kontaktovali na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 251.
Od účastníků dopravní kolize, osmatřicetiletého chodec a osmadvacetiletého řidiče osobního vozidla Volkswagen Touran, máme dvě verze. Nyní by nám k objasnění nehody pomohlo svědectví osob, které se na místě nacházely. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče negativní. Chodec, který při kolizi utrpěl zranění, se odmítl dechové zkoušce podrobit.
Foto, text: Policie ČR

Další zprávy z kategorie "Cestování"

11.5.

Omezení provozu na Wonkově mostě

Od pondělí 14. května do pátku 18. května uzavřen pravý jízdní pruh silnice a chodník.

Cestování celý článek
8.10.

Kontrola kamionů s mezinárodní účastí

Na stanovištích našeho kraje spolupracovali s dopravními a pořádkovými policisty i pracovníci z Centra služeb pro silniční dopravu, Celního úřadu a kolegové z Německa, Slovenska, Polska a Maďarska.

Cestování celý článek
12.4.

O víkendu shořel ve Svítkově osobní automobil

V sobotu ráno byl k události přivolán i pes na vyhledávání hořlavých kapalin. Odebrány byly vzorky, které putovaly na expertízu. Vyšetřovatelé pracují i s verzí úmyslného založení. Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun.

Cestování celý článek
6.12.

Rosickou lávku by mohla zaplatit EU

Vedle rosického mostu přes Labe by měla stát lávky pro pěší a cyklisty. Stavbu, která má v tomto dopravně frekventovaném úseku zvýšit bezpečnost cyklistů a přispět k plynulosti automobilové dopravy, by mohla financovat Evropská unie.

Cestování celý článek
21.4.

Hřebečský tunel bude od 22. dubna uzavřen

Uzavírka platí pro veškerý provoz kromě vozidel integrovaného záchranného systému. Obousměrná objízdná trasa bude vedena po silnici č. III/368 26 (původní silnice I/35, která byla opuštěna po dokončení tunelu).

Cestování celý článek
28.3.

Připomenutí počátků leteckých soubojů

„Rok 1917 přinesl v oblasti letectví řadu významných událostí, tou nejvýznamnější, ale zároveň i nejsmutnější se stala skutečnost, že letecké souboje získaly na intenzitě a masovosti a ti piloti, kteří se ještě nedlouho předtím střetávali na obloze v takřka rytířských soubojích muže proti muži, se museli nyní vystřílet ze soubojů, do kterých bylo zapojeno velké množství letadel. Takový počet letadel se v dnešních podmínkách nikdy nepodaří do scény zakomponovat, jednak z nedostatku letadel a pilotů, a také z důvodu vymezeného prostoru určeného pro předvádění. Tomu pochopitelně odpovídá i scénář letošní scény z období první světové války, ve které návštěvníci nebudou o nic ochuzeni a na nebi uvidí zajímavé ultralehké repliky historických strojů,“ přibližuje jednu ze scén Jan Rudzinskyj z organizačního štábu Aviatické pouti.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting