Viděli jste střet nákladní soupravy s autem

22.3.

Viděli jste střet nákladní soupravy s autem

ORLICKOÚSTECKO – Na světelné křižovatce došlo k dopravní kolizi. 

Foto PČR z místa dopravní nehodyFoto PČR z místa dopravní nehodyNa křižovatce řízené světelnými signály, protínající ulice Jiráskovu a Prokopa Velikého ve Vysokém Mýtě, se ve středu 6. března 2019 v půl páté odpoledne střetla dvě vozidla.

Jednatřicetiletý řidič nákladního automobilu s návěsem jedoucí od obce Zámrsk směrem na Hrušovou se při projíždění křižovatky střetl s vozidlem Citroen čtyřiašedesátiletého řidiče. Citroen byl nárazem odhozen na oplocení. Řidič a spolujedoucí z osobního vozu se zranili. Dechovými zkouškami na alkohol jsme na místě vyloučili, že by oba šoféři řídili pod vlivem alkoholu.

Pokud jste výše popsanou dopravní nehodu viděli, ozvěte se nám na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 251. Předem děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

24.2.

Orlickoústecká nemocnice je svou efektivitou premiantem mezi ostatními

Roční příspěvek města do nadačního fondu činí 200 tisíc korun, k tomu se ale velkou měrou přidávají mnohé významné podniky regionu i soukromé osoby. Na Orlickoústecku, kde nemocniční nadace působí nejdéle, se postupně stává otázkou cti místních podnikatelů pomoci při uskutečňování smysluplných projektů.

Cestování celý článek
30.1.

Bezpečnost na přechodech hlídají dobrovolníci

V současné době má městská policie čtyři pomocníky, kteří jí pomáhají s usměrňováním dopravy.

Cestování celý článek
22.4.

110 let od Východočeské výstavy 1903

Přijďte si poslechnout přednášku připomínající tuto významnou kulturní a společenskou událost doplněnou projekcí několika desítek historických pohlednic a fotografií.

Cestování celý článek
5.4.

Po zimě opět začala modernizace silnice v obci Hrádek

„V druhé etapě bude vybudována mimo jiné nová dešťová kanalizace, přeložka vodovodu a telefonních kabelů i nová opěrná zeď podél domovní zástavby, po novém mostě se již jezdí. Tranzitní doprava bude odkloněna od Chocně přes Libchavy do Ústí nad Orlicí,“ uvedl náměstek hejtmana pro dopravu a dopravní obslužnost Michal Kortyš s tím, že obyvatelé a autobusy budou využívat takzvané malé objízdné trasy přes Sudislav a Oucmanice.

Cestování celý článek
9.9.

Dálnice může vzniknout i za soukromé peníze

Tyto zkušenosti by bylo navíc možné využít při výstavbě dalších dopravních staveb v České republice.

Cestování celý článek
17.10.

Půl roku po prvním vydání časopisu To jsou Pardubice vydala pardubická radnice druhé číslo

Stejně jako v prvním vydání na jaro a léto má i to aktuální potěšit Pardubáky a zaujmout mimopardubické, že naše město má co nabídnout!

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting