Vjel na přejezd a teď mu hrozí až tři roky vězení.

28.8.

Vjel na přejezd a teď mu  hrozí až tři roky vězení.

Od 8. srpna se kolegové ze zdejšího dopravního inspektorátu zabývali zajímavou nehodou na železničním přejezdu u kruhového objezdu „U Guláška“.
 
Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý devětadvacetiletý muž z Vysokého Mýta. Ten uvedeného dne před půlnocí řídil osobní vůz Ford Fiesta. K železničnímu přejezdu, který byl právě v rekonstrukci, vyrazil od ulice Sečská. Zde se však plně nevěnoval řízení a nerespektoval dopravní značení „Zákaz vjezdu všech vozidel v obou směrech“. S vozidlem následně vjel na přejezd, kde vlivem stavební činnosti uvízl.
 
Zřejmý důvod byl kolegům znám po provedené dechové zkoušce. Řidič nadýchal 2,38 a 2,15 promile alkoholu. Škody byly vyčíslené na 12.000 korun. Za uvedený skutek hrozí podezřelému v případě usvědčení až tříletý trest odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

20.7.

Chystáte se na houby či do přírody?

V souvislosti s pondělní pátrací akcí po 73 leté seniorce z Hradce Králové, která byla na houbách v lesích na pomezí Pardubického a Královéhradeckého kraje jsme se rozhodli napsat několik užitečných rad jak pro houbaře, tak pro turisty či sportovce, kteří se vydávají do přírody…

Cestování celý článek
27.9.

Další nehoda na Chrudimsku

Na místo byli v 6.16 hodin vysláni profesionální hasiči z Chrudimi. Jeden automobil skončil po střetu na střeše.

Cestování celý článek
26.8.

Vísku u Jevíčka bude řídit ministerský úředník

Pevně věřím, že zvítězí zdravý rozum a podaří se v obci postavit kandidátní listiny pro dodatečný termín voleb. Ten ministr vnitra vyhlásí do 30 dnů po uveřejnění celkových výsledků voleb do zastupitelstev obcí,“ vysvětluje hejtman Martin Netolický.

Cestování celý článek
7.7.

Pardubice Airport Spotters Web

V úterý 1. července 2008 byl oficiálně spuštěn zbrusu nový spotterský informační server letiště v Pardubicích.

Cestování celý článek
21.7.

Železniční přejezd u obce Borová se bude opravovat. Silnice I/34 zde bude uzavřená pro veškerý provoz

Důvodem úplné uzavírky je oprava železničního přejezdu P 6896 u obce Borová.

Cestování celý článek
26.3.

Firmy podceňují požární bezpečnost. Je to časovaná bomba, volají experti

Správné rozmístění a označení přenosných hasicích přístrojů bývá opět velmi často obětováno ve prospěch architektury a designu interiéru. Velká červená tlaková nádoba ne vždy zapadá do barev a řešení interiéru, proto se před zraky návštěvníků schovává. To by ještě nebyl tak velký problém, pokud by ale stejně nedopadala i předepsaná značka, která má její úschovnu označovat a navádět k ní.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting