Vyfoť elektrobus Škoda na trase a vyhraj poukaz na plavbu lodí

31.3.

Vyfoť elektrobus Škoda na trase a vyhraj poukaz na plavbu lodí

Vyfoť elektrobus Škoda na trase a vyhraj poukaz na plavbu lodí

Pokud nafotíte ve dnech 31.3 – 3.4. testovaný elektrobus Škoda na trase některé z linek (jízdní řád zkušebního provozu zde) a do 6.4. a vaše fotografie bude ohodnocena jako nejkrásnější  fotografie elektrobusu Škoda, obdržíte poukaz na plavbu lodí Arnošt z Pardubic pro 2 osoby a reklamní dárek DPMP.
K zaslání použijte formulář na stránce Dopravního podniku města Pardubic.

Každý zájemce zašle 1 fotografii.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

27.7.

Namíchejte si v srpnu koktejl plný zábavy s Poličským kulturním létem

Srpnový balíček akcí přinese do prázdninové Poličky také několik filmových večerů – dobrodružnou Knihu džunglí, strhující drama Requiem za sen, animovanou pohádku pro děti Hledá se Dory, akční trhák Rychle a zběsile 8 či syrový film podle kultovního románu Jana Pelce A bude hůř.

Cestování celý článek
11.9.

Auto versus cyklista

Od dopravní nehody se odjet nesmí!

Cestování celý článek
12.4.

O víkendu shořel ve Svítkově osobní automobil

V sobotu ráno byl k události přivolán i pes na vyhledávání hořlavých kapalin. Odebrány byly vzorky, které putovaly na expertízu. Vyšetřovatelé pracují i s verzí úmyslného založení. Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun.

Cestování celý článek
13.3.

Metodika Jana Stejskala z Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice dokáže změřit efektivnost knihoven a jejich služeb

Výzkum a veškeré aktivity financovalo Ministerstvo kultury, které o metodiku projevilo velký zájem. „Se zpracováním metodiky pomohli také odborníci z Ekonomické fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Zpracovali jsme vědeckou monografii, která popisuje celou metodologii, provádí důkazy a odůvodňuje jednotlivé postupy. Publikovali jsme v ní první výsledky ekonomických hodnocení na pilotním vzorku knihoven v Praze, Táboře, Kutné Hoře a Uherském Hradišti,“ doplňuje docent Stejskal. Se získáním dat tisíce respondentů pomohla sociologická agentura Sociores.

Cestování celý článek
21.9.

Turistická informační centra jako recepce do území měst a obcí

TIC jsou takové recepce do území jednotlivých krajů, měst a obcí a proto si zaslouží finanční podporu kraje.

Cestování celý článek
5.11.

LED technologie ve veřejném osvětlení má v Pardubicích zelenou

Celá investice je zajímavá také tím, že se jedná o v Pardubicích první, ucelený komplex veřejného osvětlení, jehož součástí je i výstavba dvou stožárů LED osvětlení na přechodu pro chodce.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting