Z autobusu zmizelo zařízení na odbavování jízdného

19.11.

Z autobusu zmizelo zařízení na odbavování jízdného

Nebyli jste svědky krádeže?


Kdo jel v pátek odpoledne kolem půl čtvrté městskou hromadnou dopravou ve směru Čepí - Pardubice, mohl při nastupování zadními dveřmi postrádat zařízení k potvrzení své jízdenky. Během této trasy totiž dosud neznámý pachatel odcizil z tyče v zadním prostoru autobusové linky 24 odbavovací terminál.

Podle řidiče měl být před výjezdem ze stanice ve zmíněné obci autobus nepoškozený a v pořádku. Na konečné zastávce u vlakového nádraží v Pardubicích pak zjistil, že terminál někdo zřejmě během jízdy odmontoval. Přístroj však není levná záležitost a předběžná škoda byla vyčíslena na částku 30 tisíc korun.

Je možné, že pokud jste tímto autobusem cestovali, mohli jste si všimnout, co se vlastně v zadní části dopravního prostředku odehrálo. Proto žádáme případné svědky, aby se přihlásili na Obvodní oddělení Pardubice IV, tel. 974 566 731, nebo využili linku 158.

Další zprávy z kategorie "Cestování"

18.7.

Přestřižením pásky bylo oddělení symbolicky uvedeno do provozu dálniční oddělení.

Při "otevření" nového oddělení zazněly i informace o tom, jak vzniklo a jakou činnost zde zařazení policisté vykonávají. Od ledna letošního roku bylo na páteřní komunikaci silnice I. třídy číslo 35 spojující Čechy a Moravu zřízeno pro zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu Oddělení silničního dohledu Krajského ředitelství policie Pardubického kraje, po půlroční činnosti má však již status dálniční oddělení. V současné době je zde služebně zařazeno devět policistů včetně vedoucího oddělení s výhledem navýšení početního stavu na cílových 27 míst.

Cestování celý článek
21.8.

V Hradci byly zmapovány další bezbariérové trasy

V Hradci Králové již několik let probíhá mapování architektonických, orientačních a informačních bariér, které má pomoci v lepší orientaci tělesně postiženým nebo nevidomým občanům.

Cestování celý článek
24.11.

Na Chrudimsku zraněno 5 osob

Hasiči proto ihned použili hydraulické vyprošťovací zařízení. Samotné vyproštění bylo velmi náročné. Po několika minutách byl řidič z vozu vyproštěn a předán Letecké záchranné službě.

Cestování celý článek
9.10.

Kočárové jízdy se opět setkaly s úspěchem

Ulicemi obvodu projížděly dva kočáry tažené koňmi, o které byl největší zájem mezi dětmi.

Cestování celý článek
30.5.

Aviatická pouť se blíží

Pokud návštěvníci ze směru od Přelouče chtějí využít parkování na silnici I/37 s nabídkou na železniční dopravu motoráčkem na Letiště, budou navigováni dopravním značením z křižovatky za Starými Čívicemi, obchvatem přes Starý Máteřov a Staré Jesenčany na silnici I/37 od Chrudimi do prostoru jednosměrného provozu vymezeného pro parkování.

Cestování celý článek
4.4.

S Velikonocemi skončil pyrotechnický průzkum u Parama, který začal v březnu loňského roku.

Pro obyvatele Pardubic tak pomalu končí období, během kterého museli počítat i s možnou evakuací v případě pozitivního nálezu pyrotechniků

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting