Zraněný zůstal ležet na silnici

1.12.

Zraněný zůstal ležet na silnici

Svitavští dopravní policisté prověřují okolnosti zranění muže, ke kterému došlo v úterý 27. listopadu 2018 v pět hodin odpoledne, na silnici III. třídy č. 35846 v katastru Litomyšle.
Řidič vozidla jedoucí ve směru od obce Semanín do Litomyšle z dosud nezjištěných příčin se měl střetnout s mužem pohybujícím se u zaparkovaného vozidla značky Peugeot Boxer modré barvy (na fotech PČR) a z místa ujet. Při střetu došlo ke zranění muže, který byl transportován do nemocnice. Neznámý řidič si při nárazu zřejmě poškodil zpětné zrcátko. Dechovou zkouškou na alkohol jsme u chodce vyloučili přítomnost alkoholu.
Žádáme řidiče s účastí na popsané dopravní nehodě, případně svědky události, aby se nám ozvali na linku 158. Za informace vedoucí k objasnění nehodového děje předem děkujeme.
Policie ČR

Další zprávy z kategorie "Cestování"

14.5.

ČR potřebuje další dopravní tepnu ze severu na jih.

Línek tak reaguje na skutečnost, že pro východní část Čech a jižní Moravu je nekvalitní komunikační spojení značným handicapem.

Cestování celý článek
14.3.

Kritický stav v regionu Želivky by mohly vyřešit peníze z Unie

„Nejprve jsme s experty popsali současný kritický stav a následně jsem s týmem odborníků a starostů připravili akční plán a potřebné kroky. Nyní je potřeba dořešit financování, které je možné provést z Evropských fondů,“ tvrdí Zdechovský, který je jako jediný zástupce z České republiky v Evropském parlamentu členem rozpočtového výboru. „O problému v okolí Želivky jsem začal již v roce 2014 jednat s politiky, vládou i ministerstvy. Myslím, že je čas se posunout dále,“ popisuje dlouhý proces Zdechovský.

Cestování celý článek
30.1.

Nejlepším dopravním prostředkem bude kolo

Souběh dvou velkých staveb není právě šťastný, ale nedá se nic dělat.

Cestování celý článek
18.4.

Komise vybrala nového ředitele strážníků

Do nástupu Rostislava Hübla do čela MP bude strážníky řídit dosavadní ředitel Petr Kvaš.

Cestování celý článek
5.4.

Vážná nehoda u Zámrsku

Použili jsme veškeré vyprošťovací zařízení, které zde máme,“ přiblížil náročnost vyprošťování nprap. Miloslav Havlík, velitel zásahu.

Cestování celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting