Finance na prezentace kraje

23.4.

Finance na prezentace kraje

Finance na prezentace kraje

Dalších 70 tisíc korun uvolnila Rada Pardubického kraje na takzvané prezentační akce Pardubického kraje. Nejvyšší část dotace obdrží Fotbalový klub Přelouč na červnový 51. ročník žákovského turnaje v kopané. Ten Pardubický kraj podporuje už od roku 2004, letos částkou 40 tisíc korun. Příspěvek ve výši 10 tisíc korun pak získala Česko-ruská společnost na podporu vlastivědného a rehabilitačního programu dětí žijících na Ukrajině v oblasti postižené černobylskou havárií. Po částkách 5 tisíc korun pak rada schválila panu Martinu Zvolánkovi jako příspěvek na náklady reprezentace na Mistrovství ČR vozíčkářů ve stolním tenise v Nové Huti Ostrava, dále Sportovnímu clubu Plavecký areál Pardubice na reprezentaci studenta Sportovního gymnázia Jiřího Jedličky na Mistrovství světa v plavání v Austrálii či Sboru Křesťanské společenství Pardubice na květnovou konferenci s názvem „Pardubice pro Izrael“. Tato akce se uskuteční pod záštitou Rady Pardubického kraje. Dotací ve výši 5 tisíc korun podpoří krajští radní také celostátní anesteziologickou konferenci „Křivánkovy dny“, kterou pořádá Krajská nemocnice Pardubice v říjnu letošního roku a nad kterou rada převzala záštitu.

Další zprávy z kategorie "Finance"

29.3.

Pardubice žádají dotace za více než 80 milionů

Město Pardubice chce letos získat více než 80 milionů korun na dotacích.

Finance celý článek
27.9.

Rada se opět zabývala povodňovými škodami

Povodeň napáchala i nemalé škody na majetku Pardubického kraje.

Finance celý článek
15.1.

Na sociální služby bude letos o 31 milionů korun víc

Pardubický kraj jako navrhovatel dotací pro jednotlivé sociální služby zaslal na MPSV požadavek návrhu rozdělení dotací. O tom by mělo rozhodnout do konce ledna a první dotace by měly být vypláceny v obvyklém termínu na počátku dubna.

Finance celý článek
22.12.

Pardubice změnily formu nákupu energií. Energetická burza je efektivnějším řešením

U zemního plynu se promítlo listopadové oslabení koruny do ceny, která vzrostla o cca 6 procent, resp. 300 tisíc korun. Cena silové elektřiny nám klesne proti letošním cenám o 19,7 % na úroveň 1.063 korun za MWh, což znamená meziroční úsporu téměř 1 milion korun.

Finance celý článek
6.6.

Nižší daňový výnos, nastartování nelegálního trhu, vyšší společenská nebezpečnost – dopady nového zdanění výher

Daňový balíček, který schválila česká vláda, předpokládá kromě dalšího zvýšení daní legálním provozovatelům navíc i nové 15% zdanění výher hráčů nad 100 tisíc korun.

Finance celý článek
11.11.

Aukce energií ušetří úřadu čtyři miliony

Obchod byl zrealizován formou aukce na Českomoravské komoditní burze Kladno.

Finance celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting