Biologická léčba zdarma v Pardubicích

20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

CCBR (Centrum pro klinický a základní výzkum). Jsme soukromá společnost se sídlem v Dánsku a nyní nově i ve Švýcarsku. Klinický výzkum provozujeme v centrech po celém světě (Dánsku, České republice, Polsku, Estonsku, Litvě, Rumunsku, Číně, Hong Kongu, Brazílii, Argentině, Peru, Kolumbie, Chile a USA) již 25 let. 

Zakladatelem pracovišť  CCBR Czech republic  je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

CCBR provádí klinická hodnocení v celé řadě medicínských indikací. Podílí se na vývoji léků a výzkumu. Více se o biologické léčbě dozvíte na stránce www.bio-lecba.cz.

Aktuální klinická hodnocení – léčba zdarma:

1) Dyslipidemie - vysoký cholesterol

Léčba je určena pro pacienty ve věku 45 - 80 let, kteří prodělali Infarkt myokardu (IM) nebo Cevní mozkovou příhodu (CMP) nebo Ischémii dolních končetin (ICHDK).

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

2) Osteoporóza

Léčba je určena pro ženy, které utrpěly zlomeninu krčku

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

 2) Osteoporóza způsobená léčbou kortikoidy

Léčba je určena pro pacienty, kteří mají osteoporózu a berou léky MEDROL nebo PREDNISON

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

15.6.

Viper Recordings Decade Stage na Svojšicích

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za květnovou cenu 599 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let. Těšte se i na bohatý českýa slovenský DJ support.

Komerční zprávy celý článek
30.12.

Nejkrásnější místa v okolí Pardubic, kam se vyplatí vzít foťák

Pokud jste také fanoušky focení a bydlíte v Pardubicích nebo jeho okolí, máte k dispozici širokou škálu míst, kam zajít pro ty nejkrásnější záběry města či přírody, ať už je jaro, léto, podzim nebo zima.

Komerční zprávy celý článek
17.1.

Srovnávače pojištění - v čem lidem pomáhají?

Možná už znáte zbožové srovnávače, ve kterých najdete tu nejvýhodnější cenu za zboží, které byste si rádi pořídili. Podobně fungují i webové stránky kalkulaček pojištění, jen se vyplatí koukat i na jiné parametry než jen na konečnou cenu. Které to jsou a jak taková služba funguje?

Komerční zprávy celý článek
30.9.

Podzimní nabídka chráněné šicí dílny

Máme v nabídce prodej draků na zakázku.Přijďte se k nám podívat a vybrat si pro Vaše dítka, vnoučátka z nabídky našich výrobků. V současné době prodáváme její výrobky chráněné dílny v sídle firmy i prostřednictvím e-shopu.

Komerční zprávy celý článek
8.6.

Blesková soutěž o lístky na velkolepou gastro show v Pardubicích

Pravou italskou chuť představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Dozvíte se více o přípravě domácího sushi, ochutnáte v průběhu festivalu sushi pokrmy nebo si zasoutěžíte o tuňákové výrobky. Inspirativní menu s tuňákem Rio Mare připraví pro návštěvníky kulinář Petr Stupka.

Komerční zprávy celý článek
11.6.

Co tě čeká na festivalu během sobotního dopoledne a odpoledne?

14. ročník festivalu Svojšice nabídne letos nejen kvalitní line-up v rámci kterého se na něm představí celá řada předních zahraničních a domácích umělců, ale myslel také na vyžití pro jeho návštěvníky během sobotního dne.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting