Biologická léčba zdarma v Pardubicích

20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

CCBR (Centrum pro klinický a základní výzkum). Jsme soukromá společnost se sídlem v Dánsku a nyní nově i ve Švýcarsku. Klinický výzkum provozujeme v centrech po celém světě (Dánsku, České republice, Polsku, Estonsku, Litvě, Rumunsku, Číně, Hong Kongu, Brazílii, Argentině, Peru, Kolumbie, Chile a USA) již 25 let. 

Zakladatelem pracovišť  CCBR Czech republic  je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

CCBR provádí klinická hodnocení v celé řadě medicínských indikací. Podílí se na vývoji léků a výzkumu. Více se o biologické léčbě dozvíte na stránce www.bio-lecba.cz.

Aktuální klinická hodnocení – léčba zdarma:

1) Dyslipidemie - vysoký cholesterol

Léčba je určena pro pacienty ve věku 45 - 80 let, kteří prodělali Infarkt myokardu (IM) nebo Cevní mozkovou příhodu (CMP) nebo Ischémii dolních končetin (ICHDK).

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

2) Osteoporóza

Léčba je určena pro ženy, které utrpěly zlomeninu krčku

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

 2) Osteoporóza způsobená léčbou kortikoidy

Léčba je určena pro pacienty, kteří mají osteoporózu a berou léky MEDROL nebo PREDNISON

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
8.6.

Blesková soutěž o lístky na velkolepou gastro show v Pardubicích

Pravou italskou chuť představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Dozvíte se více o přípravě domácího sushi, ochutnáte v průběhu festivalu sushi pokrmy nebo si zasoutěžíte o tuňákové výrobky. Inspirativní menu s tuňákem Rio Mare připraví pro návštěvníky kulinář Petr Stupka.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Official afterparty by Chapeau rouge & Creative!

Tentokrát za oficiálními afterparties stojí pražský klub Chapeau Rouge a Creative crew, která ma na svědomí stejnojmenný event v tomto klubu, na němž se představila celá řada zahraničních hostů nebo domácí djská elita.

Komerční zprávy celý článek
15.5.

Pozvánka Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny na koncert ve Svojšicích, dne 27.6.2015.

Tomáš a jeho Cílová skupina přichází letos nečekaně s novým studiovým albem s názvem „Anat Život Není“. Po titulech Cesta do záhu(d)by, Hlavní uzávěr splínu, Racek a Proměnamě se jedná o Klusovo páté řadové album. Tomáš a jeho Cílová skupina se rozhodli album pokřtít netradičně pod širým nebem v letním areálu ve Svojšicích u Pardubic.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting