Biologická léčba zdarma v Pardubicích

20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

CCBR (Centrum pro klinický a základní výzkum). Jsme soukromá společnost se sídlem v Dánsku a nyní nově i ve Švýcarsku. Klinický výzkum provozujeme v centrech po celém světě (Dánsku, České republice, Polsku, Estonsku, Litvě, Rumunsku, Číně, Hong Kongu, Brazílii, Argentině, Peru, Kolumbie, Chile a USA) již 25 let. 

Zakladatelem pracovišť  CCBR Czech republic  je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

CCBR provádí klinická hodnocení v celé řadě medicínských indikací. Podílí se na vývoji léků a výzkumu. Více se o biologické léčbě dozvíte na stránce www.bio-lecba.cz.

Aktuální klinická hodnocení – léčba zdarma:

1) Dyslipidemie - vysoký cholesterol

Léčba je určena pro pacienty ve věku 45 - 80 let, kteří prodělali Infarkt myokardu (IM) nebo Cevní mozkovou příhodu (CMP) nebo Ischémii dolních končetin (ICHDK).

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

2) Osteoporóza

Léčba je určena pro ženy, které utrpěly zlomeninu krčku

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

 2) Osteoporóza způsobená léčbou kortikoidy

Léčba je určena pro pacienty, kteří mají osteoporózu a berou léky MEDROL nebo PREDNISON

>> CHCI SE PŘIHLÁSIT NA BIOLOGICKOU LÉČBU ZDARMA

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

24.4.

Tomáš Klus a jeho cílová skupina - křest alba „ANAT ŽIVOT NENÍ“.

Kromě nového repertoáru chystá Tomáš ve Svojšicích představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner. Ve Svojšicích tak nepůjde jenom o křest nového alba, ale i o jedinečné spojení vizuální stránky, hudby a atmosféry happeningu zaměřeného proti všem válkám. Celý koncept speciálně pro tuto akci připravuje osobně Tomáš a jeho Cílová skupina.

Komerční zprávy celý článek
2.6.

Milovníci kávy si přijdou na své na Bosch FRESH festivalu

Již v loňském roce měli návštěvníci festivalu možnost proniknout do tajů přípravy kávy pod vedením ambasadora Roberta Trevisana a vzhledem k oblíbenosti tohoto pódia, budou mít tuto příležitost i v rámci letošního ročníku.

Komerční zprávy celý článek
7.6.

Leonardo opět procvičí mozkové závity

„Leonardo je výborný nápad. Je to zajímavá hra, kde si s dalšími přáteli užijeme spoustu zábavy, potrénujeme trochu naše mozky a čeká nás vždy i trochu napětí,“ říká Radek Němec, účastník jednoho týmu, který se sám této hry pravidelně účastní.

Komerční zprávy celý článek
19.6.

Festival Svojšice představil časový harmonogram zahraničních umělců

20. a 21.6. mohou všichni příznivci elektronické hudby zavítat na 14. ročník festivalu Svojšice, na němž se představí celá řada zahraničních umělců napříč žánry. Představujeme vám denní harmonogram vystupujících DJs na jednotlivých stagích! Kdo bude hrát v pátek a kdo v sobotu?

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting